• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/V. N.

25.10.2024

16:48

(VIDEO) Najvoljenija profesorka matematike ode u penziju! U suzama i đaci i profesori...

printscreen facebook

Srbija

(VIDEO) Najvoljenija profesorka matematike ode u penziju! U suzama i đaci i profesori...

Podeli vest

Kad đaci plaču zbog loše ocene iz matematike, ima rešenja - treba da sednu i nauče, ali kad plaču zato što im profesorka matematike ide u penziju e, to znači, da je profesorka bila izuzetna!

Tako je bilo danas u gimnaziji "Uroš Predić" u Pančevu! Profesorka matematike Elizabeta Grafenštajn Milošević, posle 45 godina rada održala je svoj poslednji čas, a onda je praćena aplauzom, prošetala kroz špalir đaka ne krijući suze i uzbuđenje. 

Plakali su i neki đaci, čvrsto su je grlile kolege, a neko je ovako prokomentarisao scenu, objavljenu na portalu zdravopančevo.rs:

- Ovo vredi više i od penzije!

Nije prvi put da se na društvenim mrežama objavljuju ovakve priče, ali je svaka dirljiva na svoj način. 

- Divno, tako i treba da se ispraćaju i pozdravljaju profesori!

A poruke su joj u komentarima ispod videa, ostavili i bivši đaci: 

- Draga razredna! Hvala Vam na svemu! Srećan odlazak u penziju!



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set