• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.08.2024

14:42

Jelena posetila grad Nara u Japanu i ostala bez teksta: Evo koje životinje ovde slobodno šetaju! (VIDEO)

tik tok printscreen

Vesti

Jelena posetila grad Nara u Japanu i ostala bez teksta: Evo koje životinje ovde slobodno šetaju! (VIDEO)

Podeli vest

Mnogi vole jelene i imaju želju da ih pomaze, a Jeleni iz Srbije se ta želja i ostvarila.

Jelena je posetila jedan grad u Japanu gde jeleni slobodno šetaju. Prvo što je ugledala jeste jelen koji prelazi ulicu na pešačkom prelazu.

- Glavna atrakcija grada Nara koji se nalazi u Japanu. Baš na ovo mesto imaćete priliku da se igrate sa jelenima, da ih hranite, slikate i mazite što oni posebno vole - ispričala je Jelena u jednom od svojih video snimaka.

Snimak je objavljen na njenom nalogu pod nikom "gdemevodis".

@gdemevodis Za Naru vam je dovoljan jedan dan, nema puno toga da se obidje, ali jeleni i čuveni moči u Nari, ostaviće dovoljan utisak 😍🇯🇵 #japan #putujapan #savetizaputovanja #dalekedestinacije #putovanja ♬ Little Things - Adrian Berenguer

- Nisam uspela da snimim, ali ono što mi je bilo prezanimljivo jeste da vam se svaki jelen pokloni pre nego što mu date hranu kao znak zahvalnosti. Takođe ovde imate i pravila ponašanja kako bi sve bilo bezbedno s obzirom da su ovi jeleni na slobodi - navela je ona i dodala:

- Ono što je meni bilo specifično jeste da oni ne vole decu ili je bar tako izgledalo jer se malo-malo moglo čuti kako neko dete trči, a jelen ga juri.

Istakla je da voli da posećuje mesta gde su životinje na otvorenom i u svom prirodnom staništu.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set