Ceo ručak hiljadu dinara! Srbi šokirani cenama na ovoj planini: Sve je bagatela! (FOTO)
Podeli vest
Porcija piletine 250 dinara, krompir pire 100, salata 160, gazirani sok 120. Ceo ručak na Tari košta malo više od 1.000 dinara!
Na društvenim mrežama često možemo da vidimo fiskalne račune iz raznih ugostiteljskih objekata kako kod nas tako i u inostranstvu. Korisnici mreža polemiku uvek započnu oko cena hrane i pića i u mnogim situacijama to budu papreni iznosi koji šokiraju goste. Međutim, cene iz jednog restorana na Tari oduševile su naše građane. Na Fejsbuk stranici "SM info" pojavila se fotografija računa koja je pokrenula lavinu komentara:
Nije novina da se mnogi strani turisti oduševe našom zemljom. Mnogi od njih se vrate da je posete opet, a neki čak reše i da se trajno presele. Iako to često budu turisti iz nama dalekih zemalja, postavlja se pitanje, da li stanovnici iz okolnih zemalja vole da dođu u Srbiju i šta je to što je na njih ostavilo najlepši utisak prilikom posete.
14.10.2024
18:42
- I dalje presmešne cene na Tari...!!! Ekspres restoran hotela na Tari - navodi se u objavi, a na računu se vidi da:
Jedna Novosađanka je postala hit na društvenim mrežama za samo nekoliko dana od objavljivanja videa koji je nasmejao mnoge!
12.10.2024
18:36
- porcija krompir pirea 100 dinara
- pohovana riba oslić 300 dinara
- vitaminska salata 160 dinara
- gazirani sok 0,5l 120 dinara
- Ukupan iznos 1.030 dinara
Foto: Printskrin/Društvene mreže
Građani su u komentarima napisali da su upoznati sa ovim iznosima u ekspres restoranu kao i da su, pre njihovom mišljenju, cene svuda pristojne "gde god se maknete iz Beograda".
- Stvarno nigde jeftinije. Godinama sam na rekreaciju odlazio preko firme. Hrana im je uvek bila kvalitetna. Švedski sto za desetku - glasili su neki komentari.
Podsetimo, korisnici društvene mreže X su nedavno komentarisali cene na ovoj lokaciji gde su između ostalog naveli da doručak košta već od 75 dinara, ručak od 250 dinara pa naviše i to gotova jela, pečenje 250 dinara dok je gazirani sok koštao samo 90 dinara!
Svima je već poznato da kada gradite kuću - mesto treba da bude legalizovano. Međutim, mnoge je iznenadila činjenica da je i za podizanje ograde između dva dvorišta neophodna dozvola. Jedna porodica to nije znala i ostala je bez iste, a kasnije čak i bez kuće.
Prethodne zime u vrtićima su se pojavile vaške, zbog čega su roditelji, nezadovoljni učinkom medicinskih šampona, morali da angažuju specijaliste za uklanjanje vaši. Mnogi su zato mogli dobro da zarade, a roditelji koji su vodili decu tvrde da su tretmani bili efikasni. Međutim, mnogi građani uopšte nisu znali da uopšte postoje vaškaonice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim najaktuelnijim temama i odgovarao na sva najvažnija pitanja u telefonskom uključenju na Informer TV.
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije navelo je danas u saopštenju da je napad Amerike i Izraela na Iran bila planirana vojna akcija protiv suverene države.
Lažna država Kosovo na čijem je čelu samoprozvani premijer Aljbin Kurti podržala je bombardovanje Irana koje su rano jutros pokrenule Sjedinjene Američke Države (SAD) u saradnji sa Izraelom.
Predsedniku Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministru u Vladi Srbije Ivici Dačiću, koji je hospitalizovan zbog obostrane upale pluća, stigao je veliki broj telegrama i pisama podrške iz zemlje i inostranstva, saopštilo je rukovodstvo stranke.
Danska je jedna od najrazvijenijih zemalja Evrope koja redovno svima drugima drži lekcije iz demokratije, pa tako i Srbiji, posebno kada je u pitanju održavanje izbora, a evo kako glasanje izgleda u ovoj zemlji.
Lider SNS i savetnik predsednika republike, Miloš Vučević ocenio je da je svet ušao u period ozbiljne nestabilnosti, obeležen novim sukobima, ratovima i sve dubljim podelama među državama i narodima, poručivši da je u takvim okolnostima najvažnije da Srbija sačuva mir i stabilnost.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Muškarac M.K. iz Teslića učestvovao јe u saobraćaјnoј nesreći koјa se dogodila pre dve večeri oko јedan sat na magistralnom putu Banjaluka–Teslić u mestu Vrbanjci.
Biznismen i brat nekadašnjeg predsednika Crne Gore, Aco Đukanović, saslušavan je danas skoro pet sati u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću nakon čega mu je određeno zadržavanje do 72 sata.
Leskovčanin V.S. koji se teretio da je ukrao ikonu Bogorodice sa Hristom koju je 2024. godine u Srbiju doneo pokojni monah sa Hilandara Velikosimnik Simeon Krajnović pravnosnažno je oslobođen optužbe.
U Dohi, Dubaiju i Tel Avivu čuju se eksplozije i sirene za vazdušnu uzbunu, javljaju timovi CNN sa terena u Kataru, Ujedinjenim Arapskim Emiratima i Izraelu.
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se večeras povodom smrti Alija Hamneija, vrhovnog verskog vođe Irana, koji je, prema navodima, likvidiran u udarima koje su ranije danas izvele izraelske i američke snage.
Specijalni izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za međunarodna pitanja, Ričard Grenel, oglasio se na društvenoj mreži Iks nakon što je svet obišla šokantna informacija da je u Iranu ubijen vrhovni vođa te zemlje, ajatolah Ali Hamnei.
Legendarni komičar Džim Keri šokirao je javnost svojim izgledom na 51. dodeli prestižnih francuskih filmskih priznanja u Parizu, gde se pojavio potpuno neprepoznatljiv.
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Serija "Otvorena vrata" odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Mnogi se svakodnevno oslanjaju na Viber, ali malo ko se upušta u dublja podešavanja same aplikacije. Ovo su skrivene opcje koje će vam unaprediti korišćenje.
Spavanje u čarapama deli mišljenja, a prema nekim isrtaživanjima može imati i prednosti i rizike, u zavisnosti od navika, udobnosti i zdravstvenog stanja osobe.
Evropljani sve više vole kratka putovanja, posebno vikend odmore i produžene praznike. Najtraženije destinacije kombinuju kulturu, dobru zabavu i opuštanje, što ih čini idealnim izborom za brzi beg iz svakodnevnice.
Muzičar Aca Amadeus tvrdi da je izgladio odnos sa ćerkom, ali i saznao ime i prezime učenika koji se nalazi na intimnom snimku sa njegovom bivšom ženom.
Pevačica Lepa Brena nije se pojavila na pomenu Saši Popoviću, iako su mnogi očekivali njen dolazak. Razlog je to što trenutno sa porodicom boravi na Jahorina, gde ima unapred zakazane obaveze.
Učesnik rijalitija "Elita" Asmin Durdžić našao se na meti brojnih komentara nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak na kojem tokom Ramazana jede slaninu, iako se u javnosti predstavlja kao vernik.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar