"Bomba je tempirana, čekamo da pukne": Srbin obelodanio kako u Srbiji izgleda priprema slave - smehotres (VIDEO)
Podeli vest
Iako je slava divan povod da se okupi porodica, svako ko je pravi, zna da pripreme za veselje uvek idu sa određenom dozom stresa, a najčešće se kompletna porodica posvađa, ali dok stignu gosti situacija se smiri i tada kreće onaj najlepši deo.
Nakon stravičnog zlostavljanja u OŠ "Vasa Živković" u Pančevu koje se dogodilo 24. oktobra kada je učenica (8) drugu devojčicu (10) zatvorila u toaletu škole i seksualno zlostavljala, oglasilo se i Ministarstvo prosvete.
U prvom izvlačenju novog ciklusa nagradne igre "Uzmi račun i pobedi", jedan od dva stana u beogradskom naselju Zemunske kapije, pripao je Gordani Trajković iz Vranja.
- Fotelje, ugaone garniture, ormari - iznešeni. Stolovi, klupa i stolice - smešteni. Tanjiri, što se koriste jedan dan godišnje - ispolirani i postavljeni. Pretnje: "Ovo više nećemo da radimo", "Mora da se smanji broj", "Nećemo nigde da idemo" - su završene do sledeće godine. Svi smo se međusobno posvađali po kući. Niko ni sa kim ne priča. Svi smo se nabili u svoje sobe. Znači, bomba je tempirana i čekamo da pukne ili da dođe prvi gost - navodi se u snimku koji je zapalio mreže.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon stravičnog zlostavljanja u OŠ "Vasa Živković" u Pančevu koje se dogodilo 24. oktobra kada je učenica (8) drugu devojčicu (10) zatvorila u toaletu škole i seksualno zlostavljala, oglasilo se i Ministarstvo prosvete.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
U Francuskoj je prvi put podnet parlamentarni predlog koji poziva na povlačenje zemlje iz NATO, a inicijativu je pokrenula potpredsednica Narodne skupštine i članica levičarske stranke Nepokorena Francuska (LFI), Klemans Gete.
Maja Mrnuštik iz Čankove "Lige socijaldemokrata Vojvodine" (LSV), preletela je u stranku koju predvodi blokader iz Novog Sada Miša Bačulov - nasilnik na steroidima.
Mentor blokadera i opozicioni novinar Srđan Škoro ne bira način da se reši predsednika Aleksandra Vučića, pa blokaderima poručio da je on pravi za njihovu listu.
U 10. epizodi Exatlona videli smo pobedu Crveni za samo jedan poen, što znači da su Plavi izgubili borbu za nominacije. Posle toga, odlučeno je da Dušica Topić ispadne iz daljeg takmičenja.
Učesnik Exatlona Srbija Nemanja Radovanović izazvao je veliku pažnju kada je, vidno uznemiren, ušao pred svim takmičarima otvoreno priznao da ne oseća podršku svog Plavog tima.
Član Plavog tima Exatlona Srbija Nemanja Radovanović odustao je od uloge kapitena, te je "štafetu" predao Sanji Kalinović koja se prema njegovim rečima jedina javila da preuzme tu ulogu.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Policija je danas uhapsila mladića (16) koji je, kako se sumnja, 6. decembra u poznatom restoranu na Novom Beogradu sa osam hitaca ranio Nemanju Krstića dok je sedeo u društvu Nenada Alajbegovića Alibega.
Državljanin Srbije na graničnom prelazu Erdut, gde je doputovao kao suvozač u putničkom vozilu srpskih registarskih oznaka, je kod sebe tom trenutku imao 12.000 evra, ali je graničnoj policiji i carinicima rekao da ima 8.000.
Američki predsednik Donald Tramp naredio je Pentagonu 13. januara da se pripremi za napad na Iran, ali se predomislio nakon što je saslušao argumente svojih savetnika, prenosi list Wall Street Journal, pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.
Sin čečenskog lidera Ramzana Kadirova, Adam Kadirov, hitno je prevezen u Moskvu nakon saobraćajne nesreće u Groznom, a na društvenim režama pojvilisu se prvi snimci iz Groznog nakon nesreće.
Usred stalnih pretnji američkog predsednika Donalda Trampa da će anektirati Grenland, danska Zajednička arktička komanda pozvala je Sjedinjene Američke Države da učestvuju u vojnim vežbama na tom ostrvu, izjavio je danas danski general-major Soren Andersen.
Britanska kantautorka i glumaca Keli Ozborn se ne plaši da kaže svojim mrziteljima kako se zaista oseća. Ona se u videu direktno obratila kritičarima koji su kritikovali njen nagli gubitak kilaže.
Prime Video objavio je prve službene fotografije iz nove sezone poznate serije "Tomb Raider". Na njima je glumica Sofi Tarner u ulozi kultne Lare Kroft.
Glumac Igor Đorđević privatni život čuva ljubomorno za sebe, pa samim tim malo ko zna da je već 16 godina u skladnom braku sa koleginicom Zoranom Bećić.
Ako vam Ajfon povremeno usporava, baguje ili se baterija brže prazni, rešenje je često jednostavnije nego što mislite, kratak restart može vratiti telefon u normalan rad.
Supruga pevača Peđe Jovanovića, Ana, objavila je fotografiju sa putovanja, te se našalila na svoj račun i objavila kako je otišla na piće dok je dete ostavila u hotelskoj sobi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar