Ko je Katarina iz "Potere" na koju Srbija nije ostala ravnodušna? Dvostruka svetska šampionka u karateu
Podeli vest
Nova epizoda kviza "Potera" glavna je tema korisnika društvenih mreža. Razlog je Katarina Cvetinić, a uz ovo ime i prezime, mnogi pišu "fenomenalna". Gledaoce je oduševila lepotom, inteligencijom i šarmom, zbog čega se danas mnogi pitaju ko je devojka koja nije skidala osmeh s lica.
Katarina Cvetinić je iz Novog Sada. Studenktinja je geografije, a u razgovoru sa Jovanom Memedovićem, otkrila je i da je dvostruka svetska šampionka u karateu u mlađim kategorijama.
Voditelj kviza "Potera" večeras je do suza nasmejao i gledaoce i takmičare, ali i tragača Žarka Stevanovića kada je pokušao da izgovori ponuđene odgovore na jedno od pitanja.
11.11.2024
22:03
Na pitanje voditelja o planovima za budućnost i čime će se baviti nakon što završi studije, Kristina je kroz osmeh odgovorila da ne želi "kancelarijski posao".
- Verovatno geograf, nisam sigurna još. Samo ne želim da radim u kancelariji, više bih volela da budem u prirodi. Ne volim monotono, volim da se nešto dešava, a geografija je zato odlična. Samo da je akcija - rekla je Katarina i dodala da su joj upravo zato borbe bile bliže od dve discipline koje postoje na takmičenjima u karateu.
- Nažalost, morala sam da prestanem, imala sam sportsku povredu. Mada, sport nikada nije zaboravljen, aktivna sam i dalje. Bila sam borbašica, nekako mi je to oduvek bilo zanimljivije, mada, uvek treba savladati kate, jer tu se stvara osnov za bilo šta drugo - naglasila je Katarina, prenosi Mondo.
Čarls i Dajana Ingram, u kvizu "Želite li da postanete milioner", prvo su impresionirali javnost svojim uspehom, a zatim šokirali skandalom, jer se otkrilo da su varali.
Novak Đoković je slobodno vreme u Saudijskoj Arabiji iskoristio da poseti ekipu Al Hilala, gde je sa Nejmarom odgovarao na zanimljiva pitanja.
23.10.2024
16:26
Na kraju pitanja, Katarina je osvojila 75.000 dinara sa 5 tačnih odgovara, a zatim je prešla na drugu. Odgovarala je tačno, a tragač, koji je Katarini otkrio da je takođe trenirao karate, uspeo je da je prestigne nakon pitanja: "Ako ime čuvenog austrijskog slikara Šilea pročitamo unazad, koji deo tela ćemo pomenuti?". Tačan odgovor je "noge", a razlog je puno ime slikara koje glasi Egon Šile, što je tragač svakako znao.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Zapadne zemlje, uključujući Ujedinjeno Kraljevstvo i saveznike u NATO, nisu spremne za mogući rat s Rusijom, upozoravaju vojni i bezbednosni stručnjaci okupljeni prošlog meseca u Londonu, prenosi CNN.
Izraelska policija uhapsila je Palestinca koji je bio obučen kao Deda Mraz na božićnoj zabavi u gradu Haifa, saopštila je grupa za ljudska prava, prenose danas mediji.
U jednoj istorijskoj hrišćanskoj crkvi u Lubečku, Nemačka, tokom božićne službe zabeležen je incident koji je izazvao buru komentara na društvenim mrežama.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
U Jakutsku, glavnom gradu Republike Saha u istočnom Sibiru, pre nekoliko dana zabeležena je ekstremno niska temperatura od -45°C, dok su u okolnim područjima, poput Tatinskog Ulusa, zabeležene još niže vrednosti, čak -52°C.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar