Filip Cepter, stari prevarant, došao je iz Monaka gde živi u luksuzu, kako bi na ulicama Beograda rušio Srbiju, a složićete se da je milione zgrnuo tako što je godinama obmanjivao narod.
Cepter se godinama bogati na bizarnim stvarima, poput navodnih ogrlica koje štite od virusa, svemogućih naočara, pa čak i uređajima za koje laže da utiču na pol deteta, a od njegovih obmana niko nije pošteđen - od mladih, pa sve do penzionera!
Brojne prevare koje je Filip Cepter osmislio, svedoče da nije čudno što baš on podržava sve što ekstremistička opozicija već godinama pokušava da učini.
Naime, na prevaru im je uvalio lonac od 600 evra, a kada su pokušali da odustanu od kupovine, vrtoglavom cifrom od 150 evrra su im naplatili takozvano odustajanje.
Radnici Ceptera su ih pozvali kao stare mušterije i istakli kako nije potrebno da bilo šta kupe, ali, ukoliko se odluče, dobiće poklon od kompanije, zatim ih ubeđivali da trguju, a ljudi su još tada ovu prevaru ispričali za Informer.
- Bio je to strašan pritisak. Bukvalno nisam znala gde se nalazim. Na kraju, u svom tom bunilu, pristali smo da kupimo ekspres lonac - rekla je tada gospođa Vujović, pa dodala kako su na pitanja o ceni odgovarali samo o broju rata.
Kako bi odustali od ugovora, morali su da plate 25 odsto, to jest, 150 evra, za konac koji nisu videli!
Foto: Shutterstock
Penzionerka
Svemogući proizvodi
Još jedna u moru skandaloznih izmišljotina jeste ogrlica od 150 evra koja prema Cepterovim tvrdnjama štiti od virusa, alergena, PM čestica, dima, bakterija, polena i to radi u svim vrstama zatvorenog prostora, a rekli su da je mogu koristiti deca.
Ovaj proizvod se, jako naivno, pojavio baš u doba kada je čitav svet bio u strahu od korone! Stručnjaci su još tad tvrdili da ova budalaština ne služi baš ničemu, a pogotovo nas ne štiti od korone!
Kompanija Cepter tvrdi da ove naočare poboljšavaju koncentraciju, pamćenje, uz njih donosite dobre odluke, uklanjaju umor, nesigurnost i ostale "šarene laži"!
Ono što je posebno skandalozno, jeste Cepterov proizvod koji određuje pol bebe! Želite dečaka ili devojčicu? Nema problema, javite se Cepteru, jer on, očigledno, prkosi svim zakonima!
- Želite baš ćerku ili sina? I na to se može uticati ako imate 'Ready for baby'! Uređaj 'Ready for baby' pruža vam mogućnost da precizno utvrdite kada je tačan dan ovulacije, kao i kada se ona približava. Takođe, koristi se kao dopunsko sredstvo za dijagnostiku niza ginekoloških oboljenja, kao što su sekundarni sterilitet, hormonski poremećaji itd. Koristan je za praćenje hormonskog statusa i funkcija jajnika kod mladih devojaka, a u cilju upoznavanja menstrualnog ciklusa i blagovremene korekcije poremećaja ili otkrivanja preranog ili zakasnelog polnog sazrevanja. Aparat dijagnostikuje poremećaje menstrualnog ciklusa kod žena u menopauzi - rekli su tada iz Ceptera.
Srpski biznismeni, advokati, sportisti i estradni umetnici vlasnici su luksuznih jahti vrednih više od milijardu evra! Dok je za pojedine jahta stvar prestiža, za druge privatna oaza mira i uživanja, za neke je jednostavno dodatni izvor prihoda!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, gde se sastao sa predsednikom Gruzije Mihail Kavelašvili, državnim zvaničnicima i patrijarhom Gruzijske pravoslavne crkve.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
Nemanja Starović, ministar za evropske integracije u Vladi Republike Srbije, na brutalan način je prokomentarisao sramnu izjavu Borislava Borka Stefanovića, potrčka tajkuna Dragana Đilasa, o održavanju skupa Srbiji partnerskih zemalja u Beogradu.
Mediji u Gruziji veliku pažnju posvetili su danas poseti predsednika Srbije Aleksandra Vučića toj zemlji i sastanku koji je imao sa gruzijskim predsednikom Mihailom Kavelašvilijem u palati Atoneli.
Pred Višim sudom u Beogradu počinje postupak protiv Srđana P. optuženog za teško ubistvo i paljenje objekata u Velikom Polju kod Obrenovca, navodno zbog spora oko prodaje zemljišta.
Kod NIS-ove pumpe u Ivanjici danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj se prevrnuo traktor, što je izazvalo otežano odvijanje saobraćaja na ovoj deonici puta.
U operativnoj akciji "Pelikan" danas, 15. juna, na području Zvornika i Bijeljine pronađeno je i oduzeto više od dva kilograma kokaina, 982 kutija cigareta, tri pištolja, dva prigušivača te dva kilograma plastičnog eksploziva.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo optužni predlog protiv V.M. (52) zbog sumnje da je gradio bez građevinske dozvole, te predložilo da se kazni sa 1.000.000,00 dinara.
Predsednik SAD Donald Tramp, potpredsednik Džej Di Vens i predsednik iranskog parlamenta Mohamed Bager Galibaf elektronski su potpisali Memorandum o razumevanju.
Američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da su komercijalni brodovi, od kojih mnogi sa naftnim tovarima, počeli da prolaze kroz Ormuski moreuz.
Evropska unija već uveliko razmatra strategije i korake kako bi pomogla Ukrajini da prebrodi predstojeću zimu, izjavila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Keto hleb koji uspeva čak i početnicima i ne traži ni brašno, ni žitarice, ni komplikovane sastojke. Savršen je za sve koji žele lagan doručak ili užinu koja drži sitost satima, bez osećaja težine.
Glumica Iva Štrljić nedavno je doživela ozbiljnu alergijsku reakciju nakon konzumiranja koštunjavog voća, namirnice koja je godinama bila važan deo njene ishrane.
Pevačica Tina Ivanović i njen bivši suprug Zvezdan Anđić prodaju vilu u kojoj su nekada zajedno živeli, a ispred kuće je sada pustoš i sve roletne su pozatvarane.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.