• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

06.10.2025

07:01

Umirala u mukama, imovinu joj rasprodali: Brat Usnije Redžepove otkrio šta je uradio sa njenim ličnim stvarima

YouTube video printscreen

Estrada

Umirala u mukama, imovinu joj rasprodali: Brat Usnije Redžepove otkrio šta je uradio sa njenim ličnim stvarima

Resad Redžepov, brat pevačice Usnije Redžepove, progovorio je o bolu koji ga prati godinama nakon njenog odlaska, ali i o tome šta se dogodilo sa njenim ličnim stvarima.

Resad ističe da ni danas ne može da poveruje da Usnije nema, te da smatra da javnost prebrzo zaboravlja velike umetnike.

- Godine prolaze, ali bol ostaje. I dalje osećam prazninu i teško mi je da poverujem da je više nema. Moram da priznam da mi ponekad, dok gledam televiziju, deluje kao da se veliki muzičari zaboravljaju - rekao je Resad.

Foto: TV Pink printscreen

Resad Redžepov

On je otkrio i sudbinu porodične kuće slavne pevačice.

- Kuća je prodata, nameštaj sam ostavio, ali lične stvari sam odneo kući. Želim da istaknem da smo sve što smo mogli dali deci oboleloj od raka - perike i neke druge stvari koje bi im mogle pomoći. Nisam želeo da se to piše, ali saznalo se. Dali smo sve što smo mogli da im olakšamo život - objasnio je Resad.

Na pitanje da li je u kontaktu sa Usnijinim kolegama sa estrade, rekao je:

- Jesam, redovno sam u kontaktu sa njenim prijateljicama i često sam u Beogradu. Viđamo se sa Gocom Stojičević, Izvorinkom Milošević, a sećam se i pokojne Merime Njegomir koja nam je mnogo pomogla. Takođe, Snežana Đurišić nije zaboravila ni Usniju ni našu porodicu.

Podsetimo, "kraljica romske muzike" je umrla u mukama dok se borila sa opakom bolešću. Poslednji dani su joj bili surovo teški. Patila je, bolovi su bili nepodnošljivi, ali ipak je pokušavala da do poslednjeg dana ostane vedrog duha.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin