• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

17.11.2025

16:32

Leontina otkrila dugo čuvanu tajnu - Poznata balada pisana je za ovog voditelja

ATA Images

Estrada

Leontina otkrila dugo čuvanu tajnu - Poznata balada pisana je za ovog voditelja

Podeli vest

Pevačica i autorka brojnih hitova Leontina Vukomanović baladu "Anđeo", koju je otpevao Boris Režak, napisala je za Boška Jakovljevića.

Emotivna balada "Anđeo" , jedna od najemotivnijih pesama sa ovih prostora koju je otpevao Boris Režak, nije pisana za njega.

Leontina Vukomanović, koja je mnogim domaćim zvezdama pevala prateće vokale, otkrila je tajnu koju je čuvala godinama i priznala da je pesma pisana za voditelja i modnog kreatora Boška Jakovljevića.

Foto: ATAIMAGES

Leontina Vukomanović

- Ovu pesmu sam komponovala davne 1999. godine i bila je komponovana za jednog mladića tada. Tačnije, Boška Jakovljevića! Terala sam ga da peva, ali nisam uspela. Takva je bila sudbina ove pesme. Držala sam je kao nešto svoje lično. Mi smo proveli neke divne trenutke te 1999. godine. To je bila jako turbulentna godina. Neko vreme se krio kod mene u stanu - rekla je Leontina. 

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

Boško Jakovljević

Njene reči potvrdio je i voditelji gostujući u emisiji "Sa druge strane".

- Pesma "Anđeo" koju sada peva Boris Režak je moja. To je meni Leontina napisala. Ona misli da sam ja anđeo - rekao je kroz osmeh modni kreator.

Inače, Jakovljević je godinama radio i kao maneken, a pojavio se i u spotovima domaćih izvođača.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin