IMA DA ME ZAPAMTI! Marina URLALA na Darka Lazića, SKANDAL ispred hotela! NEVIĐENA ISPALA!
Podeli vest
Darko Lazić i njegova verenica Marina Gagić su se, prema pisanjima domaćih medija, pre nekoliko dana žestoko posvađali
Marina je prisustvovala reviji u jednom beogradskom hotelu, a Darko je po završetku trebalo da dođe po nju, međutim on se nije pojavljivao niti se javljao na telefon, piše "Alo".
Darko Lazić kaže da brzo skida kilograme uz pomoć bebi-kašica i seksa sa verenicom Marinom Gagić. Pevač je do sada smršao 10 kilograma za 15 dana, ali je poručio da se neće smiriti dok ne skine još 20 kilograma. Pronašao je odličan recept za topljenje masti, na radost svoje voljene Marine
- Marina je s drugaricama otišla na reviju, nakon koje je po nju trebalo da dođe verenik Darko, ali ju je ispalio - počeo je priču izvor ovog lista i naveo da se Marina zbog toga žalila drugaricama:
- Pričala im je da su se dogovorili da on dođe po nju kada se revija završi, a da mu se ona javi petnaest minuta pre samog kraja da je ne bi dugo čekao. Međutim, kada ga je pozvala, bio je nedostupan. Urlala je kako je neodgovoran, kako ne može nikada da se osloni na njega... Drugarice su pokušavale da je smire i da ga opravdaju, ali ona nije želela da ih sluša.
Marina je, kako se navodi, bila veoma besna na pevača.
- "Nije mu ovo prvi put, stalno mi to radi. Laže me i maže, a ja mu kao budala verujem. Stalno ga negde čekam kao kreten! Trebalo je da dođe ovde sa mnom, zna da mi je to važno, ali njega očigledno boli uvo!“, govorila im je besno Marina - ispričao je izvor.
- Slala mu je poruke neprestano, ali joj ni na jednu nije odgovorio. Onda joj je pao mrak na oči i pozvala je taksi, a dok ga je čekala ispred hotela, drugaricama je rekla kako će napraviti skandal koji će on pamtiti do kraja života. "Ima da me zapamti, sad će da vidi šta će da mu se desi!“, govorila je drugaricama dok su je one bezuspešno smirivale - završio je pomenuti izvor.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Darko Lazić kaže da brzo skida kilograme uz pomoć bebi-kašica i seksa sa verenicom Marinom Gagić. Pevač je do sada smršao 10 kilograma za 15 dana, ali je poručio da se neće smiriti dok ne skine još 20 kilograma. Pronašao je odličan recept za topljenje masti, na radost svoje voljene Marine
Devojka koja šeta svog dečka kao kuče kroz centar Beograda nije deo nikakvog trenda, već je tipičan primer želje za pažnjom i lajkovima, smatraju stručnjaci.
Blokaderski glumac Dragan Gagi Jovanović, koji je nedavno izazvao haos u srcu Zemuna i fizički nasrnuo na jednog čoveka samo zato što ne misli kao on i njegovi zgubidani, oglasio se za tajkunski Danas nakon tog incidenta.
Tajkunska N1 televizija konačno se oglasila saopštenjem o aferi "Žaklina Hajdin", iako cela Srbija o ovom slučaju briji danima unazad od kad se saznalo da je Žaklina Tatalović slagala da joj je pokojni akademik Nikola Hajdin deda.
Nova bombastična vest stigla je iz Crne Gore - Mirjana Pajković, glavna akterka seks-skandala koji je zatresao tu zemlju pre nekoliko meseci, ali i eksplicitnih snimaka koji su obišli region, bila je na razgovoru sa Fatmirom Đekom, ministrom ljudskih i manjinskih prava (MLjMP) Crne Gore, u njegovom kabinetu.
Aleksandar Đokić, otac političara Vladana Đokića - uzurpatora Univerziteta u Beogradu - uspeo je na sebe da navuče gnev Beograđana među kojima je bila i pesnikinja Desanka Maksimović zbog težnje da zalije Topčiderski park i stvori "zabavni park".
Vicevi, šale i pošalice na račun novinarke tajkunske televizije N1 Žakline Tatalović - nakon što je ona masno slagala da joj je pokojni akademik i predsednik SANU Nikola Hajdin deda - ređaju se kao na traci.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Na društvenim mrežama osvanuo je viralan video snimak u kojem je turistički vodič iz Afrike, verovali ili ne, zapevao poznatu srpsku pesmu Sinana Sakića.
Rad akademskog umetnika Gorana Čpajka i inženjera arhitekture Zorana Tucića izabrano je na konkursu Grada Novog Sada za idejno rešenje za spomenik stradalima u padu nadstrešnice Železničke stanice 1. novembra 2024. godine od osam podnetih predloga.
U beogradskom naselju Voždovac, u Ulici vojvode Stepe, u nedelju se dogodio težak incident u kojem je maloletni L. Č. (2011) zadobio ozbiljne povrede glave nakon napada grupe huligana.
Navršavaju se tri godine od masakra u selima Dubona i Malo Orašje, kada je Uroš Blažić u krvavom pohodu ubio devet osoba. Meštani Dubone danas svedoče o tome koliko je tragedija zauvek promenila njihovu zajednicu i svakodnevni život.
U ulici Knjaza Miloša u severnom delu Mitrovice, danas poslepodne, došlo je do sabraćajne nezgode, kada je vozilom udareno petogodišnje dete, potvrđeno je za KoSSev.
Tarik Prusac, koji je osumnjičen za ubistvo Elme Godinjak u Dobrinji, obratio se danas Kantonalnom sudu u Sarajevu, navodeći da mu nije bila namera da je ubije.
Ruske jedinice napredovale su u severoistočnom i jugoistočnom delu Krasnog Limana u Donjeckoj Narodnoj Republici, izjavio je lider DNR Denis Pušilin u intervjuu za Vesti.
Evropski planovi za jačanje nuklearnog štita predstavljaju direktnu stratešku pretnju Rusiji i moraće da budu uzeti u obzir u vojno-političkom planiranju Moskve, izjavio je ruski ambasador u Berlinu Sergej Nečajev za Sputnjik.
Ministarstvo odbrane Ruske Federacije proglasilo je primirje sa ukrajinskom stranom 8. i 9. maja, povodom obeležavanja Dana pobede u Drugom svetskom ratu.
Mekane palačinke koje ostaju vazdušaste i sutradan prave se uz nekoliko jednostavnih trikova, a ključ nije u gaziranoj vodi već u dodatku vrelog mleka.
Postoje istraživanja o svemu i svačemu, a jedno, koja nam dolazi iz Švedske, bavi veličinom stopala i govori o našem životnom veku, pa je privuklo posebnu pažnju ljudi širom sveta.
Nova anketa otkrila je koje fantazije žene najradije vide u pornografskim i erotskim sadržajima, a rezultati pružaju zanimljiv uvid u njihove želje i interesovanja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar