JEDVA ČEKAM DA SE SUOČIM SA NIKOLINOM NA SUDU! Miša Grof odgovorio Pišekovoj: Dosta si uživala u mojim parama!
Podeli vest
Nikolina Pišek nedavno je izjavila da će svekra Viktora Ristovića poznatijeg kao Miša Grof, prijaviti nadležnim organima, a čak ga je nazvala i mentalno bolesnom osobom. Nakon toga Ristović se oglasio i odgovorio voditeljki
Miša Grof je istakao da je spreman da se sa snajkom suoči pred sudom, kao i da je uveren da Pišekova namerno okreće unuku protiv njega.
Legendarni glumac Ljubiša Samardžić preminuo je 2017. godine, a iza sebe ostavio je unuku Saru koja je sada izrasla u pravu lepoticu. Ona je aktivna na društvenim mrežama, a iako često pozira nasmejana, iza njenog osmeha krije se velika tuga
08.09.2022
08:02
- Od Nikoline me ništa više ne iznenađuje, prestao sam da se obazirem na njene izjave. Za nju je, verovatno, normalno kako se ponaša pet meseci nakon što je sahranila muža. Ne znam šta ta žena hoće od mene, i za šta tačno misli da me tuži. Za moju imovinu? Jedva čekam da se suočimo na sudu, nemam ja čega da se plašim. Rekao sam vam već, moja unuka će dobiti sve što joj sleduje kada poraste, Nikolina je dosta uživala u mojim i Vidojevim parama - rekao je Viktor, koji se potom osvrnuo na Nikolinine navode da će ćerku zaštititi od njega.
- Sa Unom nisam u kontaktu upravo zato što je ona uz majku. To je normalno, dete sluša njene priče i ona joj puni glavu. Kada bude dovoljno velika, proceniće sama situaciju. Sada je jako mala i njom može da se manipuliše - zaključio je Grof.
Nikolina je izjavila za "Story.hr" da ćerku mora da zaštiti od biološkog dede.
- Moram da budem stena o koju će se razbiti sve njegove loše namere. To sam sklonila na stranu i time će se baviti institucije, ja moram da zaštitim ćerku na najbolji mogući način, pa i od njenog biološkog dede - rekla je ona nedavno za pomenuti list.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Legendarni glumac Ljubiša Samardžić preminuo je 2017. godine, a iza sebe ostavio je unuku Saru koja je sada izrasla u pravu lepoticu. Ona je aktivna na društvenim mrežama, a iako često pozira nasmejana, iza njenog osmeha krije se velika tuga
Načelnik Generalštaba ruske vojske Valerij Gerasimov izjavio je da su ruske trupe u potpunosti završile oslobađanje samoproglašene Luganske Narodne Republike, prenela je ruska novinska agencija Ria Novosti.
"Blokaderi" su odustali od izbora, barem se tako čini ako se oslonite na najave njihovih predstavnika u medijima, koji tvrde da nisu spremni. Ipak, nisu odustali od blokiranja ulica, što mnogi više ne umeju da objasne ni da razumeju.
Jasmina (Spasić) Lukač, novinarka tajkunskog lista "Danas", koji mnogi još i nazivaju antisrpsko glasilo, otvoreno poručuje u tom listu da je "EU Vučiću našla alternativu".
Takozvani "kosovski premijer" Aljbin Kurti priznao je za španske medije da to što pet država članica Evropske unije, među kojima je Španija, predstavlja "veliki problem" i nepremostivu branu da konačno istera Srbe sa Kosova i Metohije.
Er Srbija će od 22. maja ponovo uspostaviti direktne letove između Beograda i Minhena, nakon pauze od 18 godina, a karte su od danas u prodaji, saopštila je kompanija.
Beogradski Sekretarijat za saobraćaj saopštio je da će od danas doći do izmene režima saobraćaja u delu ulica Gospodara Vučića, Nikolaja Krasnova i Kneginje Zorke zbog planiranih radova.
A.Đ. (19) uhapšen je zbog sumnje da je ubio M.P. (48) u porodičnoj kući u Hrtkovcima, a potom njegovo telo prevezao u atar sela, polio benzinom i zapalio.
Darko Elez, jedan od najpoznatijih figura regionalnog podzemlja, čije se ime godinama dovodi u vezu sa organizovanim kriminalom, uključujući teška ubistva, iznude i pljačke jutros je izašao iz zatvora.
Stravična saobraćajna nezgoda dogodila se danas na izlazu sa auto-puta, na ulazu u Vinogradsku ulicu na teritoriji Novog Beograda u kojoj je poginuo biciklista.
Sinoć, nešto posle 22 sata, u Zaječaru se dogodila saobraćajna nezgoda, u kojoj je vozilo marke "mercedes", stranih registarskih oznaka sletelo sa kolovoza u Crni Timok, kod Popove plaže.
Komesar EU za energetiku Dan Jorgensen izjavio je danas da Evropu, čak i u najboljem scenariju, očekuje "teško leto" zbog nestašice goriva izazvane ratom u Iranu i zatvaranjem Ormuskog moreuza.
Severna Makedonije sa strepnjom očekuje rešavanje otvorenih pitanja sa Bugarskom nakon pobede koalicije Progresivna Bugarska Rumena Radeva na izborima u nedelju.
Rat u Iranu izazvao je najveću energetsku krizu u istoriji, upozorila je Međunarodna agencija za energiju (IEA), a strahovi od pogoršanja energetske situacije dodatno rastu pred istek prekida vatre SAD i Irana u sredu 22. aprila.
Novi krug pregovora SAD i Irana na putu je da bude održan sutra, javlja Rojters, navodeći da bi predsednik SAD Donald Tramp mogao lično da dođe na svečano potpisivanje mirovnog sporazuma, ako do njega uopšte i dođe.
Slika "Boj na Čegru" Bože Ilića, koju je restaurirao Centar za konzervaciju i restauraciju (CKR), predstavljena je danas u Istorijskom muzeju Srbije, prvi put posle sedam decenija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar