Bogdan celo veče bežao od Cece zbog Jovane!? Evo kako je protekao prvi susret bivšeg para!
Podeli vest
Svetlana Ceca Ražnatović i Bogdan Srejović raskinuli su ljubavnu vezu pre godinu i po dana, kako su tada tvrdili, razlaz je bio u miru, posle čega su ostali u prijateljskim odnosima.
Međutim, Ražnatovićka i Srejović, koji sad uživa u ljubavi s Jovanom Ljubisavljević, posle raskida veze se nisu viđali, a čak se nisu sretali ni na javnim događajima.
Po estradnim kuloarima već nekoliko dana kruži vest o navodnom skandalu na proslavi punoletstva ćerke Ace Pejovića, a čiji su glavi akteri Aleksandra Prijović, njen suprug Filip Živojinović, kao i njen menadžer Danijel Blažić Blaško, koji se od pevačice skoro nikad ne odvaja.
Pevačica Ivana Nikolić došla je na večerašnji koncert Jelene Karleuše, a tom prilikom je za okupljene predstavnike medija prokomentarisala njena poslednja dva albuma, kao i svoju, solističku karijeru.
18.09.2023
21:03
Ipak, do tog susreta je došlo pre nekoliko dana na žurki na kojoj je Ceca kao specijalna gošća pevala s kolegama našim srebrnim košarkašima, zlatnim basketašima, Novaku Đokoviću i Nikoli Jokiću u jednom poznatom prestoničkom restoranu, gde Bogdan navodno radi kao menadžer.
Pevačica Katarina Kaja Ostojić navodno ima novog dečka, koji je 13 godina mlađi od nje i koji je sin moćnika.
18.09.2023
20:00
Kako saznajemo od izvora s lica mesta, Bogdan nije želeo da sebe i svoju sadašnju izabranicu dovede u neprijatnu situaciju, pa se te večeri nije ni pozdravio s bivšom partnerkom. Kako bi izbegao bilo kakav susret s Cecom, Bogdan se tokom večeri i dok je ona pevala držao po strani da ne bi privlačio pažnju prisutnih.
Foto: printscreen
- Između Cece i Bogdana zaista nema zle krvi, ali on nije hteo da ni nju ni Jovanu, a na kraju krajeva ni sebe dovede u neprijatnu situaciju te večeri kad su se svi našli na istom mestu. Da ih je neko tad slikao zajedno, u javnosti bi se odmah pojavile i podgrejale stare priče o njima, a on to ne želi. Za njega je ta priča s Cecom definitivno stvar prošlosti, uživa u ljubavi s misicom, a i sve su glasnija šuškanja da će svoju vezu krunisati brakom - kaže naš izvor i dodaje:
Foto: Instagram
- Da je vodio računa baš o svemu, vidi se i po tome što te noći sa slavlja naših sportista nije objavio snimak na kome peva njegova bivša draga, već drugi, na kome se vidi kako se naši košarkaši zabavljaju uz drugog pevača. Svi su primetili da je Bogdan sedeo u uglu dok je Ražnatovićeva pevala svoje hitove i nije se veselio uz njih, dok se uz pesme Saše Matića baš opustio i provodio.
Podsetimo, Ceca i Bogdan stavili su tačku na svoj ljubavni odnos u februaru 2022. godine nakon godinu dana veze. Mediji su tada preneli da raskid nije bio buran, niti je posredi bila treća osoba, već su obe strane shvatile da su emocije izbledele.
Deniz Dejm, bivša rijaliti učesnica, sinoć je na jednom beogradskom splavu brutalno pretučena, a sada se oglasila za Informer i otkrila šta se tačno dogodilo i kako se oseća.
Kristina Kija Kockar, pevačica i voditeljka jutarnjeg programa televizije Informer, završila je na infuziji zbog korona virusa od kojeg se već danima oporavlja.
Rijaliti učesnica Aneli Ahmić, koja je došla u žižu javnosti kada je otkrila da ju je otac njenog deteta prevario sa starletom Stanijom Dobrojević, već godinama pokušava da se probije u svet poznatih, o čemu svedoče njena gostovanja u emisijama.
Večeras će rijaliti "Elita" postati bogatiji za još jednog takmičara, a odmah su počele spekulacije da bi jedna od novih stanarki mogla da postane drugoplasirana učesnica "Zadruge 6", Ana Ćurčić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Po estradnim kuloarima već nekoliko dana kruži vest o navodnom skandalu na proslavi punoletstva ćerke Ace Pejovića, a čiji su glavi akteri Aleksandra Prijović, njen suprug Filip Živojinović, kao i njen menadžer Danijel Blažić Blaško, koji se od pevačice skoro nikad ne odvaja.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Ministar kulture Nikola Selaković gostovao je u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer TV i govorio o, između ostalog, višemesečnim pokušajima rušenja države.
Ministar pravde Nenad Vujić poručio je da zakazivanje elektronske sednice od strane predsednika Saveta Branka Stamenkovića nije u skladu sa Poslovnikom o radu Visokog saveta tužilaštva.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Aleksandar P. (40) iz Beograda, koji je uhapšen u velikoj akciji policijskih službenika UKP-SBPOK u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu kao organizator kriminalne grupe koja je sumnjiči da je imala velike laboratorije za uzgoj marihuane ima krcat dosije a dobro je poznat i javnosti.
Policija Crne Gore objavila je fotografije muškarca za kog se sumnja da je mogući napadač na Podgoričanina Đ. V., koji je 11. decembra ranjen u blizini Stare Varoši.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu identifikovali su napadača koji je d 6. decembra 2025. godine u restoranu u Novom Beogradu izrešetao Nemanju Krstića (30).
Tridesetšestogodišnji muškarac preminuo je nakon što je brutalno pretučen tokom masovne tuče u kojoj je učestvovalo više od 20 osoba, u noći između srede i četvrtka, u rumunskom gradu Blaželu, saopštilo je Tužilaštvo pri Tribunalu u Sibiju.
Na savremenom bojištu u Ukrajini, na kojem sve više dominiraju bespilotne letelice i izviđačko-napadni dronovi, sve češće se pojavljuju propagandni snimci čija je svrha psihološki pritisak i diskreditacija protivnika.
Osnivač kanala Telegram, Pavel Durov, oštro je kritikovao francuskog predsednika Emanuela Makrona, optuživši ga da Evropsku uniju gura u, kako je naveo, "digitalni gulag", preneli su danas francuski mediji.
Dvojica lopova opljačkala su prodavnicu 7-Eleven u severnom Teksasu na Badnje veče. Jedan od njih je bankomat zakačio za automobil, dok je drugi nagazio gas, što je dovelo do urušavanja unutrašnjosti prodavnice.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar