• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

30.11.2023

14:45

Džejla Ramović progovorila o bolnom raskidu: "Ponosna sam na sebe"

ATAIMAGES

Estrada

Džejla Ramović progovorila o bolnom raskidu: "Ponosna sam na sebe"

Podeli vest

Džejla Ramović je poznata po tome što svoju privatnost čuva daleko od očiju javnosti.

Pevačica skoro nikada ne deli detalje iz ljubavnog života, ali se sada oglasila i priznala koliko joj je raskid teško pao.

- To je završena priča, prebolela sam ga. Često imam tu nedoumicu za razne stvari i uvek kada nečemu treba da dam drugu šansu uvek pomislim: „To je kao da bivšem daješ drugu šansu“. Verujem da ljudi mogu da se promene, ali ja nisam u ljubavi do sada davala druge prilike - iskrena je Džejla, a prenosi Alo.

Foto: printscreen instagram

 

- Ja otkako radim ne zavisim ni od koga i ne stavljam granice ako će mene nešto učiniti srećnom, trudim se da sebi udovoljim, posebno dok sam bila sama u Barseloni, ali kada samo doživela da je kafa na jednom aerodromu osam evra, tu sam podvukla liniju. Bila sam šokirana i tada sam sebi rekla: „Ovo je baš skupo“ - ispričala je Ramovićeva koja tvrdi da nema problem sa nekontrolisanim trošenjem novca.

- Ponosna sam na sebe jer znam kako sa novcem. Ulažem u sve po malo, trudim se da zadovoljim sva polja - tvrdi pevačica za Grand online.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Pale sve maske! Dačić: Studenti u blokadi žele vanredne izbore
Politika

Pale sve maske! Dačić: Studenti u blokadi žele vanredne izbore

Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da studenti u blokadi kao radikalizaciju, odnosno krajnju meru svojih protesta, žele vanredne izbore, što prema njegovim rečima ne nailazi na stoprocentnu podršku opozicionih stranaka.

27.04.2025

23:19

Obrukali se za sve pare! Na sahrani pape Franje crnogorska delegacija napravila skandal (FOTO)
Politika

Obrukali se za sve pare! Na sahrani pape Franje crnogorska delegacija napravila skandal (FOTO)

Stotine hiljada vernika i 170 delegacija sa liderima iz svih krajeva sveta juče su prisustvovali sahrani pape Franje. Na ispraćaju poglavara Katoličke crkve u Vatikanu okupili su se neki od najvažnijih ljudi, ali nisu svi pokazali da su vični kada je u pitanju protokol i ponašanje na ovakvom mestu i u ovakvim prilikama. Korisnici društvenih mreža zameraju i predsedniku Crne Gore Jakovu Milatoviću što je sa suprugom napravio selfi fotografiju.

27.04.2025

19:33

TV

Društvo

Obavezno pratite ove korake! MUP izdao važno upozorenje za sve građane!
Društvo

Obavezno pratite ove korake! MUP izdao važno upozorenje za sve građane!

Predstojeći prvomajski uranak prilika je da brojni građani odu na izlet u prirodu i da spremaju hranu na roštilju, što može predstavljati rizik da se pojave požari na otvorenom zbog čega komandant Vatrogasno-spasilačke brigade Beograd Dragan Miković savetuje da ložišta i roštilji treba da budu na obezbeđenim mestima koja su predviđena za takve aktivnosti, kao i da ne treba praviti roštilj i ložiti u šumama.

27.04.2025

22:00

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Sprema se zemljotres u Humskoj! Partizan zove bivše reprezentativce u pomoć!?
Partizan

Sprema se zemljotres u Humskoj! Partizan zove bivše reprezentativce u pomoć!?

Nekadašnji reprezentativci Srbije Adem Ljajić (33) i Darko Brašanac (33) nalaze se na spisku želja fudbalskog kluba Partizan u letnjem prelaznom roku! Klub iz Humske namerava da rekonstruiše igrački kadar i pojača ga iskusnim igračima koji su već nosili crno-beli dres, a plan je da poziv za povratak u matični klub dobiju i iskusni ofanzivac Novog Pazara, kao i vezista španskog Leganesa.

28.04.2025

07:00

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin