Jovana Jeremić u poslednjih mesec dana u žiži je interesovanja zbog veze sa biznismenom Draganom Stankovićem, a sada je odlučila i da pokaže njegovu vilu u Grockoj u kojoj, kako kaže, provodi sve više vremena.
Jovana je najpre istakla da se još nije preselila u Draganovu vilu, ali da mnogo vremena provodi u Grockoj:
Foto: video printscreen
- Nisam se još preselila, ali ja ovde provodim tri dana, a u Beogradu četiri. Mnogo se lepo osećam ovde, super mi je - kazala je Jovana koja je potom ekipu emisije "Premijera Vikend Specijal" uvela u firmu svog emotivnog partnera gde ju je on čekao sa ćerkicom Leom.
Jovana je ovom prilikom odgovorila na pitanje novinarke i čime ju je vlasnik lanca pekara osvojio:
- Osvojio me je dobrotom, načinom na koji se ophodi prema meni. On mi pravi šejkove, brine da li sam ručala, jednostavno brine o meni. I on je muška Jovana Jeremić, isto razmišljamo, iste stvari volimo, volimo sport i da treniramo - kazala je voditelja.
Foto: video printscreen
Kamere su, potom, snimile veliku kancelariju njenog partnera, a Dragan je otkrio čime je Jovana zavredila njegovu ljubav:
- Osvojila me je iskrenošću, ima posebnu dušu i ona je drugačija van scene i televizije. Drugo, s njom mogu i da se konsultujem oko svega, posla, života, razgovaramo o svemu - izjavio je Dragan, a Jovana se nadovezala:
- Dragana ništa ne može da iznervira, osim kada gubi u tenisu, a tu nastupam ja da ga smirim - kroz smeh je dodala Jeremićeva.
Foto: video printscreen
Jovana je na početku razgovora izjavila da će se povući na neko vreme iz medija, a novinarka ju je odmah pitala da li je razlog za to možda njena trudnoća:
- Nisam u drugom stanju, povlačenje je neka moja želja. Želja mi je da počnem da pišem knjigu, to sam obećala svojoj publici, potrebno mi je i malo da se odmorim jer me je stvarno bilo previše.
Foto: video printscreen
I Draganovi sinovi, Marko i Miloš su se u jednom trenutku pridružili svom ocu i voditeljki, a potom su potvrdili da su lepo prihvatili Jovanu koja je za Božić napravila i dobru česnicu:
- Jovana se lepo uklopila. Lepu je česnicu napravila - kratko su prokomentarisali sinovi Jovaninog partnera Dragana.
Marina Tucaković definitivno je bila najuspešniji tekstopisac u regionu. Pesme čiji je ona autor su višedecenijski hitovi, a poverenje u stvaralaštvu su joj poklanjale najveće zvezde našeg estradnog neba.
Aleksandra Nikolić u sedmom je mesecu trudnoće i željno iščekuje ćerku koju će dobiti za dva i po meseca. Sa ocem svoje bebe, Filipom Carom se rastala, a sada je to i priznala i govorila o odnosu s njim, kao i planovima za budućnost.
Marko Janjušević Janjuš od povratka u rijaliti program "Elita 7" mnogo govori o smrti svog brata Mihaila, koji je krajem prošle godine izvršio samoubistvo. Janjuš je cimerima do detalja opisao svoja saznanja o poslednjim danima života brata, kao i o tome ko je Mihaila pronašao mrtvog u iznajmljenom stanu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marina Tucaković definitivno je bila najuspešniji tekstopisac u regionu. Pesme čiji je ona autor su višedecenijski hitovi, a poverenje u stvaralaštvu su joj poklanjale najveće zvezde našeg estradnog neba.
Hrvatski premijer Andrej Plenković ispostavio je ultimatum Crnoj Gori na njenom putu u Evropsku uniju čime je Podgorici srušio Sneška i euforiju koja vlada u montenegrinskim medijma.
Predsednik Pokreta slobodnih građana otrčao je u Hrvatsku da, po običaju, pljuje po predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i širi laži o (ne)poverenju koju vlast u državi uživa od građana.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Mađarski MOL dobio je licencu od SAD da do 16. juna nastavi pregovore o kupovini ruskog većinskog udela u NIS-u. Iz kompanije navode da pregovori napreduju.
Arhimandrit Jefrem Vatopedski, jedan od najuticajnijih svetogorskih staraca, preživeo je progon, zatvaranje i veliku nepravdu, a sada prvi put u javnost
Hakerski napad na platformu Phobs ugrozio je podatke oko 100.000 turista na Jadranu. Prevaranti šalju lažne WhatsApp poruke i traže doplatu za smeštaj.
Meteorolozi u Grčkoj izdali su upozorenje zbog naglog skoka temperatura koje će u pojedinim delovima zemlje prelaziti i 40 stepeni Celzijusa, dok se more ubrzano zagreva.
Na obilaznom putu u Čačku došlo je do teške saobraćajne nesreće kada je vozilo Hitne pomoći udarilo u ženu koja je prelazila kolovoz, najverovatnije van pešačkog prelaza.
Policija je uhapsila crnogorskog državljanina R. C. (42), za kojim je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodnu poternicu radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju od šest meseci zbog krivičnog dela neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Ukrajinska vlada zamrzava spermu svojih vojnika kako bi njihove supruge mogle da je iskoriste za trudnoću nakon njihove smrti, navodi italijanski sociolog Alesandro Orsini u svom blogu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski je bio besan nakon javnog odgovora ruskog predsednika Vladimira Putina na njegovo pismo, izveštava Tajms of Indija.
U Ankari je došlo je do talačke krize kada je otac M.D. nakon svađe sa suprugom, uz pretnju nžem, držao njihovu trogodišnju ćerku na prozoru stana, preteći da će je baciti.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Britanska manekenka Peni Lejn privukla je veliku pažnju na reviji kupaćih kostima u Majamiju, gde je na pisti predstavila dva različita i veoma efektna izdanja.
Bivša stjuardesa Barbara Bačilijeri, koja je godinama radila u kabinskom osoblju, upozorila je na najčešće greške koje putnici prave tokom spavanja u avionu i objasnila zašto neke navike mogu biti nehigijenske, neprijatne, pa čak i opasne.
Kompanija Meta počela je širom sveta da uvodi novu pretplatničku uslugu za Instagram, čime određene funkcije po prvi put postaju dostupne isključivo korisnicima koji plaćaju mesečnu članarinu.
Maslinovo ulje već vekovima zauzima posebno mesto u ishrani, ali poslednjih godina sve više pažnje privlači i zbog svojih benefita za negu kože i kose.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar