Jovana Jeremić u poslednjih mesec dana u žiži je interesovanja zbog veze sa biznismenom Draganom Stankovićem, a sada je odlučila i da pokaže njegovu vilu u Grockoj u kojoj, kako kaže, provodi sve više vremena.
Jovana je najpre istakla da se još nije preselila u Draganovu vilu, ali da mnogo vremena provodi u Grockoj:
Foto: video printscreen
- Nisam se još preselila, ali ja ovde provodim tri dana, a u Beogradu četiri. Mnogo se lepo osećam ovde, super mi je - kazala je Jovana koja je potom ekipu emisije "Premijera Vikend Specijal" uvela u firmu svog emotivnog partnera gde ju je on čekao sa ćerkicom Leom.
Jovana je ovom prilikom odgovorila na pitanje novinarke i čime ju je vlasnik lanca pekara osvojio:
- Osvojio me je dobrotom, načinom na koji se ophodi prema meni. On mi pravi šejkove, brine da li sam ručala, jednostavno brine o meni. I on je muška Jovana Jeremić, isto razmišljamo, iste stvari volimo, volimo sport i da treniramo - kazala je voditelja.
Foto: video printscreen
Kamere su, potom, snimile veliku kancelariju njenog partnera, a Dragan je otkrio čime je Jovana zavredila njegovu ljubav:
- Osvojila me je iskrenošću, ima posebnu dušu i ona je drugačija van scene i televizije. Drugo, s njom mogu i da se konsultujem oko svega, posla, života, razgovaramo o svemu - izjavio je Dragan, a Jovana se nadovezala:
- Dragana ništa ne može da iznervira, osim kada gubi u tenisu, a tu nastupam ja da ga smirim - kroz smeh je dodala Jeremićeva.
Foto: video printscreen
Jovana je na početku razgovora izjavila da će se povući na neko vreme iz medija, a novinarka ju je odmah pitala da li je razlog za to možda njena trudnoća:
- Nisam u drugom stanju, povlačenje je neka moja želja. Želja mi je da počnem da pišem knjigu, to sam obećala svojoj publici, potrebno mi je i malo da se odmorim jer me je stvarno bilo previše.
Foto: video printscreen
I Draganovi sinovi, Marko i Miloš su se u jednom trenutku pridružili svom ocu i voditeljki, a potom su potvrdili da su lepo prihvatili Jovanu koja je za Božić napravila i dobru česnicu:
- Jovana se lepo uklopila. Lepu je česnicu napravila - kratko su prokomentarisali sinovi Jovaninog partnera Dragana.
Marina Tucaković definitivno je bila najuspešniji tekstopisac u regionu. Pesme čiji je ona autor su višedecenijski hitovi, a poverenje u stvaralaštvu su joj poklanjale najveće zvezde našeg estradnog neba.
Aleksandra Nikolić u sedmom je mesecu trudnoće i željno iščekuje ćerku koju će dobiti za dva i po meseca. Sa ocem svoje bebe, Filipom Carom se rastala, a sada je to i priznala i govorila o odnosu s njim, kao i planovima za budućnost.
Marko Janjušević Janjuš od povratka u rijaliti program "Elita 7" mnogo govori o smrti svog brata Mihaila, koji je krajem prošle godine izvršio samoubistvo. Janjuš je cimerima do detalja opisao svoja saznanja o poslednjim danima života brata, kao i o tome ko je Mihaila pronašao mrtvog u iznajmljenom stanu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marina Tucaković definitivno je bila najuspešniji tekstopisac u regionu. Pesme čiji je ona autor su višedecenijski hitovi, a poverenje u stvaralaštvu su joj poklanjale najveće zvezde našeg estradnog neba.
Vest da je general Ratko Mladić preminuo u pritvorskoj jedinici u Hagu, još jednom je pokazala kakvo je pravo lice blokadera koji po društvenim mrežama histerično slave njegovu smrt.
Advokat, narodni poslanik i član Predsedništva Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović oglasio se potresnom porukom na svom Instagram nalogu povodom smrti generala Ratka Mladića, ne skrivajući veliku tugu i emocije koje su ga savladale.
Nakon vesti o smrti generala Ratka Mladića, na društvenim mrežama ponovo je aktuelan arhivski snimak iz 1995. godine koji u potpunosti ruši nametnutu sliku i pokazuje šta se zapravo dešavalo tokom ratnih okršaja u Bosni i Hercegovini!
Nakon vesti o smrti generala Ratka Mladića, talas mržnje i otvorene fašističke retorike zapljusnuo je društvene mreže od strane ekstremističkih blokaderskih krugova i autošovinističke pešadije.
Blokader Radivoje Jovović, koga opozicioni mediji pokušavaju da podvale javnosti i predstave kao navodnog "profesora i politikologa", pokazao je da njegovi ekstremistički stavovi prelaze svaku granicu normale i zdravog razuma!
Voditeljka Tijana Jović pokazala je zanosnu liniju i otkrila koje vežbe radi kako bi održala formu pred početak druge sezone "Exatlona", u kojoj će se pojaviti u ulozi voditeljke sportskog rijalitija.
Pavle Bošković, poznatiji kao Gazda Paja, od septembra ulazi u "Exatlon Srbija", gde će morati da pokaže koliko su mu fizička spremnost, disciplina i izdržljivost na zavidnom nivou., a ovo je njegov profil
Nemanja Radovanović, nekadašnji takmičar "Exatlona", otvoreno je govorio o iskustvu u sportskom rijalitiju, teškim poligonima, povredama, ali i odnosu sa Sanjom, za koju kaže da je postala njegov veliki prijatelj.
Mensur Ajdarpašić, jedan od najprepoznatljivijih bivših učesnika "Zadruge", od septembra će se oprobati u potpuno drugačijoj ulozi – kao takmičar najpoznatijeg sportskog rijalitija "Exatlona".
Voditeljka emisije "Druga strana Exatlona" Tijana Jović pozirala je na Cirkus poligonu u nesvakidašnjem izdanju, privukavši pažnju upečatljivom šminkom i atraktivnim stajlingom.
Ratko Mladić, koji je danas preminuo u Hagu, bivši je general i komandant Glavnog štaba Vojske Republike Srpske tokom rata u Bosni i Hercegovini, kojeg je Haški tribunal osudio na doživotnu kaznu zatvora.
Novinarka Olivera Miletović gostovala je u Info jutru i tom prilikom govorila o napadima na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i otkrila detalj iz prošlosti dok su se ona i lider države privatno družili.
Televizijska produkcija dobija novu adresu za velike priče, aktuelne teme i atraktivan program od 1. septembra. U Novom Sadu je otvoren novi studio za emisije, osmišljen tako da spoji savremeni dizajn, najnoviju tehnologiju i uslove koji odgovaraju najvišim produkcijskim standardima.
Tatjana Macura, ministarka bez portfelja u Vladi Srbije, posetila je Leskovac i zajedno sa gradonačelnikom obišla Narodnu biblioteku "Radoje Domanović", kao i štandove na Bulevaru oslobođenja, gde se održava 36. Roštiljijada.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je danas u parlamentu da se trenutno radi na izmenama Zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima kako bi se ta oblast unapredila.
Stefan Ivanović, majstor roštilja iz leskovačke "Kolibe" proglašen je za sveukupnog pobednika 33. Takmičenja majstora roštilja "Miodrag Gligorijević – Dragi Bure" koje je održano u okviru 36. Roštiljijade.
Begunci i osumnjičeni za kojima policija traga na različite načine pokušavaju da zametnu trag i otežaju policiji da ih pronađe. Neki menjaju fizički izgled, drugi koriste tuđa imena i dokumenta, dok pojedini pokušavaju da iza sebe ostave potpuno drugačiji život. Najnoviji slučaj zabeležen je kod Aleksinca, gde je policija u selu Kraljevo uhapsila J. N. iz Aleksinca, za kojim su bile raspisane dve poternice.
Policija u Beogradu i Zaječaru uz asistenciju FAST tima, uhapsila je tri pripadnika hakerske grupe "INF Grupa" koja se dovodi u vezu sa velikim brojem visokoprofilnih ucenjivačkih softvera tzv. ransomware i drugih sajber napada i kompromitacija informacionih sistema u Srbiji i zemljama regiona.
Zajedničkom i precizno koordinisanom akcijom Službe za borbu protiv visokotehnološkog kriminala (VTK), Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i više specijalizovanih jedinica MUP-a, razbijena je "INF Grupa" najaktivnija i najopasnija hakerska organizacija koja je do sada delovala na prostoru Balkana.
Sjedinjene Države sa saveznicima grade vojno-politički obruč oko Evroazije kako bi Rusiju i Kinu odsekle od toplih mora, ključnih luka i glavnih trgovačkih puteva i potisnule ih prema severu, izjavio je savetnik predsednika Rusije Anton Kobjakov, nazivajući američku strategiju „principom Anakonde“.
Predsednik SAD Donald Tramp smanjio je vojne vežbe sa Južnom Korejom, ponovo istakao „veoma dobre odnose“ sa Kim Džong Unom i objavio njihove stare zajedničke fotografije
Holivudski glumac Žan-Klod Van Dam, gost Međunarodnog filmskog festivala u Nišu, sastao se juče sa gradonačelnikom Niša Dragoslavom Pavlovićem, a u Gradskoj kući susreo se i sa mladim karatistima Karate kluba "Niš".
Nacionalni festival filma i televizije - NAFFIT 2026 biće održan od 3. do 6. septembra na Zlatiboru, uz četiri dana projekcija, razgovora, susreta i festivalskih programa posvećenih domaćoj kinematografiji, televiziji i stvaraocima koji su obeležili srpsku audiovizuelnu scenu.
Srpska književnost ima dugu tradiciju humora, satire i komedije, a pojedina dela uspela su da nadžive vreme i ostanu jednako zanimljiva i današnjim čitaocima.
Ako mislite da znate koje je najekskluzivnije mesto u Italiji, možda ćete se iznenaditi. Nije reč o luksuznom restoranu, baru ili klubu, već o čitavom ostrvu Monte Kristu. Ovo izolovano mesto toliko je zaštićeno da je pristup posetiocima strogo ograničen.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.