Ostojićka je rekla da se ne potresa previše oko negativnih komentara drugih ljudi, ali da ne voli kada pojedinci gledaju tuđe živote, a zanemaruju svoje.
Informer vam donosi ekskluzivni snimak prvog plesa pop zvezde Kaje Ostojić i njenog supruga.
11.09.2024
21:04
- Odluka da se venčamo u ovim godinama kruna je velike ljubavi i nijedna druga misao, ni želja, osim da je ovo zaista za ceo život, ne dolazi u obzir. Kod nas je od prvog dana sve bilo spontano, pa je tako bila najpre veridba, a onda i venčanje. Verili smo se posle mesec dana zabavljanja, pa ne treba da čudi sto smo se venčali posle šest (smeh). Nema potrebe da čekate da godine prođu, ako ste u svoju odluku sigurni - kaže Kaja, koja otkriva da se u svog supruga iznova zaljubljuje:
Informer vam donosi ekskluzivne kadrove sa bajkovitog venčanja pop zvezde Kaje Ostojić.
11.09.2024
20:10
- Miloš je predivan prema meni. Čuva me kao malo vode na dlanu. Moju ćerku Nikolinu voli kao svoje dete. Svakog dana me iznova osvaja i imam utisak da se ja iznova i iznova zaljubljujem u njega. Osluškuje moje želje, ispunjava ih, pored njega sam konačno ponovo u svojoj ženskoj energiji i jedno drugom smo prioritet. On je ljubav mog života i tako će ostati zauvek - sigurna je Kaja.
Pevačica je svog supruga upoznala pre 16 godina, i iako je odmah osetila strast prema njemu, oboje su bili svesni da zbog godina njihova ljubav ne može da opstane. Međutim, nakon što su se početkom ove godine ponovo sreli, shvatili su da su jedno drugom suđeni.
Foto: Masha Bandjur
- Kada smo se u martu slučajno sreli, a onda i spojili, poželeli smo da se više nikad ne razdvojimo. Osetila sam da je on moja srodna duša, idealna polovina, neko koga sam čekala celog svog života. Miloš je neopterećen mnogim stvarima, pa tako i garderobom, i to je, između ostalog, osobina koju jako volim kod njega. Nema ništa privlačnije od muškarca koga ne zanima sta će obući, bar za mene - kaže Kaja za Informer.
Pevačica i njen suprug ne opterećuju se planovima za budućnost, već uživaju u sadašnjem trenutku.
- Planiramo samo da uživamo kao i do sada i da se volimo jos više, ako je to uopšte moguće. Potomstvom se ne opterećujemo jer već imamo troje dece, Miloš sina i ćerku, ja ćerku, ali ako me pitate da li bih volela da mu rodim dete, moj odgovor je "da". Ukoliko bi se to desilo, oboje bismo bili presrećni - rekla je pevačica.
Foto: ATA Images
Nakon venčanja Kaja je ušla u muzički studio i otpevala dve nove pesme koje će ovih dana i ekranizovati. Nakon toga planira da snimi još dve numere, koje je već kupila.
- Jedva čekam da čujete šta sam vam pripremila. Ovo što ću uskoro objaviti možda je najbolje od mene do sada. Nova energija, novi saradnici, nova emocija i nova ja. Ubeđena sam da će se mnoge devojke prepoznati u tekstovima, ali ni jači pol neće biti imun na njih - rekla je Kaja i dodala da će spotovi za dve snimljene pesme ugledati svetlost dana u novembru.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ostojićka je rekla da se ne potresa previše oko negativnih komentara drugih ljudi, ali da ne voli kada pojedinci gledaju tuđe živote, a zanemaruju svoje.
Sistemska nestašica avionskog goriva mogla bi da pogodi evropske aerodrome ako se prolaz kroz Ormuski moreuz ne uspostavi u naredne tri nedelje, upozorila je evropska aerodromska industrija.
Ana Brnabić, predsednica Narodne skupštine, odgovorila je na mreži Iks poslanici Evropskog parlamenta iz grupe Obnovimo Evropu (Renew Europe), Ireni Jovevoj, koja je na toj platformi iznela neistine o predsedniku Srbije.
Blokaderi su u Novom Sadu još jednom pokozali bezobrazluk, pošto više nema ljudi koji bi stali uz njih u maltretiranju građana blokadama oni su postavili bicikle i motore.
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Milica Nikolić reagovala je na komentar evroposlanice Irene Joveve povodom teksta koji je objavio "Politiko", a u kojem se navodi da "Evropska komisija razmatra da Srbiji uskrati do 1,5 milijardi evra".
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov odgovorio je na komentare o nameštanju izbora i upitao organizacije koje se bave regularnošću, da li imaju nekih preporuka kako bi se izbegle sumnje u narednom periodu.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić čestitao je Vaskrs patrijarhu srpskom gospodinu Porfiriju, monaštvu i sveštenstvu, kao i svim pravoslavnim vernicima koji praznik slave po Julijanskom kalendaru.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Juče, na benzinskoj pumpi, na auto-putu kod Malog Požarevca, jedna mama na svet je donela dečaka. Majku i novorođenče zbrinula je ekipa Hitne pomoći Doma zdravlja u Sopotu.
Veliki petak, dan Hristovog stradanja i jedan od najvažnijih dana u hrišćanskom kalendaru, obeležava se s dubokim poštovanjem i strogošću. Uz post i molitvu, mnogi običaji i verovanja čuvaju se vekovima.
Kako raste iščekivanje za Ekspo 2027 u Beogradu, Srbija se pozicionira kao globalno žarište inovacija, kulture i međunarodne saradnje, piše nedeljnik iz Juznoafricke republike "Mail & Guardian".
Na današnji dan, 1957. godine, u mračnoj ulici nadomak Buenos Ajresa, Blagoje Jovović pucao je na zločinca Antu Pavelića, bivšeg poglavara Nezavisne Države Hrvatske.
U teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se danas dogodila na magistralnom putu kod Novog Pazara povređene su dve maloletne devojčice koje su se nalazile na električnom trotinetu.
Suđenje odbeglom vođi "kavačkog klana" Radoju Zviceru, Veljku Belivuku i ostalim optuženima za ubistvo "škaljarca" Damira Hodžića i njegovog zeta Adisa Spahića u oktobru 2020. u Spužu, odloženo je pred sudom u Podgorici.
Rat na Bliskom istoku, 42. dan. U toku je krhko primirje između Irana i SAD, Izrael je nastavio udare na Liban, Hezbolah uzvraća po izraelskoj teritoriji. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Šef španske diplomatije Hoze Manuel Albares izjavio je danas da NATO neće učestvovati u bilo kakvoj operaciji u ratu na Bliskom istoku, dodajući da je situacija u kojoj se nalazi stanovništvo Libana "sramota za savest čovečanstva".
Vaskršnji praznici donose radost, druženje i bogatu trpezu, ali za kućne ljubimce mogu biti rizični. Često zaboravimo da ono što je nama ukusno i bezopasno, za njih može biti štetno ili čak otrovno.
Jednostavan način da napravite jaja u mozaik stilu, i to bez mnogo truda, rezultat je dekoracija koja izgleda kao malo umetničko delo i posebno će se dopasti deci.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar