Zadrugarka Marija Kulić je, kako kaže, zauvek precrtala svoju ćerku Miljanu Kulić, nakon stravične svađe kada je Miljana poručila Mariji koja je bila teško bolesna da je "bolje da je umrla" i polila je vodom.
Marija je u emisiji "Pitanja novinara" nakon Miljaninog izlaganja otkrila sve šta nosi na duši, a kroz suze je odgovarajući na pitanja Ivane Šopić jasno poručila da ne želi da joj najstarija ćerka dođe na sahranu.
Foto: Printscreen/Instagram
Marija Kulić
Sukob između majke i ćerke je nastao u četvrtak veče, kada se starija Kulićka vratila u rijaliti. Ona je tada otkrila da Nenad Macanović Bebica živi u njihovoj kući u Nišu, protivila se Miljaninoj vezi sa Zolom, zbog čega je nastao opšti haos. Miljana je izvređala majku i poručila joj da je bolje da je umrla, a onda ju je optužila da joj je bitan samo njen novac koji se nalazi na Marijinom računu.
Foto: Printscreen/Instagram
Marija Kulić
- Nema više ništa od sinoć. Zna moj brat kako je bilo kada nismo razgovarali 10 godina. Zna tetka kada me je uvredila, ja toj ženi nisam na sahranu išla. Od sinoć, ja živim svoj život i više me ne intresuje. Da li je Mika, Giba, niti želim da čujem njen glas, niti da je vidim. Kraj svega! Moja deca su čula sinoć, kada budem umrla, na moju sahranu mi neće doći, to mi je želja! Ja znam da je nekima drago, da su neki jedva čekali da do ovoga dođe, došlo je. Moj broj telefona, neće me odbiti na telefon. Ona za mene više ne postoji, ni ja za nju. Biće mi teško dan, dva tri, možda celog života, ali kada ja precrtam, ja to uradim u momentu i to je kraj. Da li je muž, dete, majka, otac?! Možda sam monstrum, ali ja sam takva. Takva mi je i baba bila. Ja se ne setim ocu da zapalim sveću, mene Siniša podseti. Ne zanima me, to je više to. Nekoliko puta mi je rekla: "Molim te živi, mene će da razvlače kada umrem, idi leči se u inostranstvo da živiš zbog mene" - rekla je Marija i zaplakala:
Foto: Printscreen/Instagram
Marija Kulić
- Imala sam nadu da živim zbog nje, sada više ne. Živim sada za sebe i za ljude koji me poštuju i vole, a ona će morati, da li na želju nečiju ili žalost, sama. Novac sam čuvala zbog kocke, više puta je rekla: "Mamice, hvala ti što si mi sačuvala". Sačuvala sam, Željko je tu, treba za dete, ja se ne oslanjam ni na koga. Mi smo ljudi bolesni, ja ću da se trudim da radim do zadnjeg dana, kao i uvek, sa tim da obezbedim da znam da sam njega obezbedila. Dalje, kako će i šta će... - otkrila je Kulićeva, pa nastavila:
Foto: Printscreen/Instagram
Miljana Kulić plače dok sluša Mariju
- Dete zna sve, da sačekam još malo i on da mi poraste, Tijana i Ana su velike i samostalne. Ovo nema smisla, postigla sam samo da joj sačuvam novac koji je imala. Da li će da se besi, da mi neko kaže: "Eno je tamo", ja ću da kažem: "Ko?". Nema od toga ništa, ja sam tako rešila u mojoj glavi. Da li će: "Mamice, budi tu za mene", ne, ja kad budem izašla odavde, ja ovde glas ne mogu da joj čujem, a kamoli preko televizora. Nenad sedi isključivo da Siniša ne bi bio sam, dok ne dođem kući. Kada budem otišla, nema potrebe više da sedi. Pola posla je on završio, uvek je tu, mnogo je Siniši pomogao i meni. To što je Siniša rekao da će da pokloni, pa? On mu je spasio život - dodala je Marija, dok je Miljana slušala šta njena majka priča i plakala.
Foto: Printscreen/Instagram
Miljana Kulić plače dok sluša Marijino izleganje
Pevač Sloba Radanović i njegova supruga Jelena Radanović nedavno su postali roditelji malog Damjana, a na njihovim Instagram profilima redovno postavljaju fotografije sa naslednikom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevač Sloba Radanović i njegova supruga Jelena Radanović nedavno su postali roditelji malog Damjana, a na njihovim Instagram profilima redovno postavljaju fotografije sa naslednikom.
Stravičan zločin protiv istine i ljudskosti odigrao se na društvenoj mreži Iks, gde je zbog najprljavije kampanje laži i linča tragično okončan život mladog policijskog službenika Vasilija Lalovića (33).
Sirene za vazdušnu opasnost oglasile su se širom Poljske u okviru velike nacionalne vežbe kojom vlasti proveravaju koliko brzo država može da upozori stanovništvo i pokrene sistem reagovanja u slučaju napada iz vazduha.
Jedan od glavnih organizatora uličnih haosa i blokada u Užicu, Dušan Savić, dolijao je užičkoj policiji dok je pokušavao da kupi narkotike, koje je bezobzirno i sramotno skrivao - ni manje ni više nego u donjem vešu.
Mihajlo Matović, sin glavnog blokadera iz Kraljeva Ivana Matoviča, pokazao je da nije odmakao dalje od svog oca, koji je učestvovao u pokušaju državnog udara.
Povodom smrti pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova Vasilija Lalovića, oglasio se Krsto Janjušević, član Predsedništva Srpske napredne stranke, objavom na Instagramu.
Do nedavno, znali smo da su ciljevi lažne Studentske liste: Priznavanje lažne države Kosovo; Ukidanje Republike Srpske; Vojvodina u Hrvatskoj; Sandžak u Bosni; Hrvatska – lider na Balkanu; Ekonomsko uništavanje Srbije kao do 2012. godine.
Milenko Jovanov, šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke (SNS) oglasio se na društvenoj mreži Iks povodom navoda o održavanju sednice Narodne skupštine.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Stanari jedne stambene zgrade u Borči mesecima su živeli u gotovo nepodnošljivim uslovima zbog nesnosnog smrada koji se širio hodnicima i zajedničkim prostorijama, a čiji je uzrok bila uginula svinja.
Stacionarne kamere ne snimaju stotinama metara unapred, već brzinu mere na 10 do 100 metara udaljenosti, pa naglo kočenje u zadnji čas često ne pomaže.
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, u saradnji sa Službom za kriminalističko-obaveštajni rad i PU u Požarevcu, uhapsili dve osobe kod kojih je pronađena veća količina droge.
U prigradskom novopazarskom naselju Pazarište, na starom putu Novi Pazar - Tutin, dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno vozilo i automobil marke "audi".
Na auto-putu Subotica – Novi Sad, u blizini Molove pumpe, danas oko 15:46 časova dogodila se teška saobraćajna nezgoda kada je došlo do prevrtanja cisterne.
Almira Vukadinović, supruga visokopozicioniranog pripadnika "škaljarskog klana" Predraga Vukadinovića, uhapšena je po nalogu crnogorskog Specijalnog državnog tužilaštva zbog sumnje da je učestvovala u stvaranju kriminalne organizacije.
Pojavio se snimak koji, prema tvrdnjama ruskih izvora, prikazuje napad ukrajinskih snaga na civile koji su se kretali autoputem "Novorosija", rutom koja je ranije predstavljana kao bezbedan kopneni koridor ka Krimu.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da su američke snage uništile gotovo kompletne vojne kapacitete Irana, uključujući mornaricu, ratno vazduhoplovstvo, radarske sisteme, protivvazdušnu odbranu, kao i između 98 i 99 odsto raketa i dronova kojima je Teheran raspolagao.
Beograđani koji su se zatekli u Rovinju tokom snažnog nevremena požalili su se Informeru da im je krupan grad polupao automobile, dok su kao dokaz dostavili fotografije ledenih gromada koje su padale po gradu.
Iranske balističke rakete probile su protivvazdušnu odbranu američke baze „Muafak Salti“ u Jordanu i u tri odvojena udara pogodile teretanu, avionski hangar i stambeni blok u kojem su živeli i spavali američki vojnici.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Mračno kupatilo i visoka vlaga nisu prepreka, već idealno okruženje za prave sobne biljke. Zaboravite na plastično cveće, uz samo pet pažljivo odabranih vrsta.
Dešava se da džem, uprkos tome što je voće dovoljno kuvano, ostane ređi nego što ste planirali. Ipak, postoji nekoliko jednostavnih načina da se postigne željena gustina.
Mala deca unose mnogo živosti, buke i nepredvidivih situacija u svakodnevni život, pa nisu sve rase pasa podjednako spremne da se prilagode takvom okruženju. Zbog toga pet rasa nisu najbolji izbor za porodice sa malom decom.
Ako želite jednostavan i prirodan način da posvetite pažnju svojoj koži, moguće je da se rešenje već krije u vašoj kuhinji. Ova domaća "botoks krema" priprema se od lako dostupnih sastojaka koje mnogi već imaju kod kuće.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.