Bivša svekrva rijaliti učesnice Anite Stanojlović je za domaće medije ispričala u kakvom je odnosu sa bivšom snajom i njenom majkom, te otkrila da je Anitin sin kod nje i da putem suda želi da joj ga oduzme.
Anita se poslednjih dana nalazi u jeku skandala kada se otkrilo da je bila neverna svojoj supruzi, Jovani Tomić Matoroj. Rijaliti publika svakodnevno gleda njihove svađe, a sada se oglasila majka bivšeg dečka Stanojlovićeve, sa kojim Anita ima dete.
Lidija tvrdi da dete nije kod Anitine majke Angeline, već kod nje i da su ga ona i deda vodili na more u septembru.
Foto: Masha Bandjur
- Ona nije u mogućnosti da ga čuva. Ko je vama rekao da su ga ostavile njoj? Ostavila je dete meni i deda i ja smo ga vodili na more u septembru - rekla je Lidija, pa otkrila da je ranije sa Anitinom majkom imala normalan odnos:
- Da, da, imali smo normalan odnos i komunikaciju, kad god ga uželi vidi ga, uzme ga i to je ove godine, a prošle godine je dete bilo kod nas najviše. Ja znam da ona radi u firmi u kojoj je radila i pre, firma za Bref kuglice, pakovanje.
Lidija kaže da Aleksej uopšte ne traži Matoru, a i da nema svest da njegova majka Anita nije sa njim.
Foto: E-Stock
- Ne, ne, za njega je mama na poslu i to je to, ponekad je traži, mnogo retko, a Matoru uopšte, jer on ne zna, on je dete - govorila je Lidija, pa otkrila da sa Anitom nema kontakt jer je loša majka, koja ne brine o svom sinu ni finansijski:
- Ja ne verujem da se zadužila, jer nikad nisam čula i ne znam. Nikad nisam ništa loše o njima čula, ali me i ne interesuje. Ja sam sa Anitom prekinula kontakt, jer nije dobra majka, kakva je to majka koja ostavi dete koje nije ni pričalo i uđe u "Zadrugu". Za mene to nije majka. Nijedan dinar nije dala za dete, nijedan dinar, ni za vrtić nije dala, imam dokaze i uplatnice. Ona je nula majka, nikakva, ja svoje dete ne bih nikad mogla da ostavim kao ona - dodala je Lidija.
Lidija je otkrila da Aniti neće dozvoliti da joj uzme unuka i da je u sve uključen sud.
- Naravno da nećemo dopustiti Aniti da odvede dete ako sud odluči tako, a nadamo se tome - za Pink.rs zaključila je Anitina bivša svekrva.
Glumac Miloš Timotijević je danas na premijeri prve dve epizode serije "Poziv" otkrio detalje o liku koji tumači, a prokomentarisao je i smrt dragog kolege, Žarka Lauševića.
Glumac Žarko Laušević nas je napustio u 63. godini. Njegov život je bio prepun turbulencija i obrta, a jedna od neverovatnih životnih priča je svakako ta kada je bio otet.
Voditelj Milan Milošević, koji od nedavno ponovo vodi emisije rijaliti šou programa "Elita", otkrio je kako je izgledao susret sa Milicom i Željkom Mitrovićem.
Pevačica Elma Sinani je u jednom prestoničkom hotelu najavila koncert za doček Nove godine, a za okupljene predstavnike medija je tom prilikom otkrila i detalje iz privatnog života.
Starleta Maja Marinković je ulaskom u "Elitu" podigla veliku prašinu i poljuljala odnos Marka Janjuševića Janjuša i Aneli Ahmić, a kako kaže, njena namera je da ne ulazi u veze do kraja rijalitija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zora
pre 2 godine
Dojadile su i Bogu i narodu. Prestanite da nam trujete decu ovim prostim zenturacama koje imaju pticiji mozak.Odvratne si obe.
Hrvatski premijer Andrej Plenković ispostavio je ultimatum Crnoj Gori na njenom putu u Evropsku uniju čime je Podgorici srušio Sneška i euforiju koja vlada u montenegrinskim medijma.
Predsednik Pokreta slobodnih građana otrčao je u Hrvatsku da, po običaju, pljuje po predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i širi laži o (ne)poverenju koju vlast u državi uživa od građana.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Mađarski MOL dobio je licencu od SAD da do 16. juna nastavi pregovore o kupovini ruskog većinskog udela u NIS-u. Iz kompanije navode da pregovori napreduju.
Arhimandrit Jefrem Vatopedski, jedan od najuticajnijih svetogorskih staraca, preživeo je progon, zatvaranje i veliku nepravdu, a sada prvi put u javnost
Hakerski napad na platformu Phobs ugrozio je podatke oko 100.000 turista na Jadranu. Prevaranti šalju lažne WhatsApp poruke i traže doplatu za smeštaj.
Meteorolozi u Grčkoj izdali su upozorenje zbog naglog skoka temperatura koje će u pojedinim delovima zemlje prelaziti i 40 stepeni Celzijusa, dok se more ubrzano zagreva.
Na obilaznom putu u Čačku došlo je do teške saobraćajne nesreće kada je vozilo Hitne pomoći udarilo u ženu koja je prelazila kolovoz, najverovatnije van pešačkog prelaza.
Policija je uhapsila crnogorskog državljanina R. C. (42), za kojim je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodnu poternicu radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju od šest meseci zbog krivičnog dela neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski je bio besan nakon javnog odgovora ruskog predsednika Vladimira Putina na njegovo pismo, izveštava Tajms of Indija.
U Ankari je došlo je do talačke krize kada je otac M.D. nakon svađe sa suprugom, uz pretnju nžem, držao njihovu trogodišnju ćerku na prozoru stana, preteći da će je baciti.
Ukrajinka je biber sprejem napala policajca u pokušaju da spreči prisilnu mobilizacije svog dečka u Kijevu, objavio je u subotu ukrajinski časopis Strana.ua, objavljujući video snimak incidenta.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Britanska manekenka Peni Lejn privukla je veliku pažnju na reviji kupaćih kostima u Majamiju, gde je na pisti predstavila dva različita i veoma efektna izdanja.
Bivša stjuardesa Barbara Bačilijeri, koja je godinama radila u kabinskom osoblju, upozorila je na najčešće greške koje putnici prave tokom spavanja u avionu i objasnila zašto neke navike mogu biti nehigijenske, neprijatne, pa čak i opasne.
Kompanija Meta počela je širom sveta da uvodi novu pretplatničku uslugu za Instagram, čime određene funkcije po prvi put postaju dostupne isključivo korisnicima koji plaćaju mesečnu članarinu.
Maslinovo ulje već vekovima zauzima posebno mesto u ishrani, ali poslednjih godina sve više pažnje privlači i zbog svojih benefita za negu kože i kose.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar