• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/M.B./Alo

10.01.2024

18:12

"Kakvo folirantsko đubre!" Marija Kulić oplela po Bebici, a nije štedela ni Marinkovića: "Živi u vlagi sa buđavim plafonom" (FOTO)

Aleksandar Jovanović Cile

Rijaliti

"Kakvo folirantsko đubre!" Marija Kulić oplela po Bebici, a nije štedela ni Marinkovića: "Živi u vlagi sa buđavim plafonom" (FOTO)

Marija Kulić žestoko je prokomentarisala svoje bivše zetove, Nenada Macanovića i Ivana Marinkovića.

Svakodnevna dešavanja u rijaliti programu "Elita", veliki broj gledalaca drže prikovanim za male ekrane, prateći razvoj odnosa među učesnicima.

Foto: RTV Pink/logo

 

Popularna bivša zadrugarka, i majka trenutne učesnice ovog formata Miljane Kulić, Marija Kulić, pomno prati svako dešavanje, pa svoje mišljenje iznosi na svojim društvenim mrežama.

Foto: ATAIMAGES

 

A čini se da su joj ovog puta na žulj stali i bivši zetovi, Ivan Marinković i Nenad Macanović Bebica, te ih je Marija u svom maniru prokomentarisala na svom Instagram profilu. 

- Evo skraćeno g*vno se kocka i pije pivo, a ovde skoro dve godine nije pomirisao alkohol i pričao da ga ne zanima kocka. Kakvo folirantsko đubre. Igrao je i aparate tamo na žurkama - napisala je Marija aludirajući na Bebicu, a zatim oplela i po Marinkoviću:

- Dva biološka oca najveći kockari. Zato Ivan živi u vlagi sa buđavim plafonom, bez krila na ormanu i polomljenim kaučom, a ovaj skraćeni sada mi je jasno gde su očeve pare, prokockane - glasila je objava Marije Kulić na pomenutoj mreži.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Kako je Balkanski pakt postao mrtvo slovo na papiru
Društvo

Kako je Balkanski pakt postao mrtvo slovo na papiru

Bio je to ozbiljan podvig za tadašnje vreme kada je reč o štampanim medijima: Večernje Novosti su tog 9. avgusta 1954. u istom danu objavile vest da je na Bledu potpisan Ugovor o savezu, političkoj saradnji i uzajamnoj pomoći između Grčke, Turske i Jugoslavije.

09.08.2026

12:37

Hronika

Ulazio u tuđe automobile kao u svoje, pa se još i nakrao para: Tužilaštvo priložilo hitan zahtev za serijskog lopova iz Surčina
Hronika

Ulazio u tuđe automobile kao u svoje, pa se još i nakrao para: Tužilaštvo priložilo hitan zahtev za serijskog lopova iz Surčina

U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu danas je doveden osumnjičeni R. P. (21), kojem je prethodno po nalogu javnog tužioca određeno zadržavanje do 48 časova od strane pripadnika UKP-a. Mladiću se na teret stavlja da je u periodu od 20. jula do 3. avgusta ove godine na teritoriji gradske opštine Novi Beograd ukrao čak 5 automobila.

09.08.2026

12:25

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin