Vrela Stanija! Asmin uslikao Dobrojevićevu u izazovnoj pozi, grudi samo što joj ne ispadnu iz minijaturnog kupaćeg (FOTO)
Podeli vest
Asmin je uslikao Staniju na odmoru i još jednom joj javno izjavio ljubav.
Stanija Dobrojević uživala je u ljubavi sa Asminom Durdžićem sve dok njegova nevenčana supruga, Aneli Ahmić, nije ušla u rijaliti "Elita" i javno priznala da je starleta protela njenog partnera. Od tog momenta kreću nesuglasice u ljubavnom gnezdu, kao i raskidi, ali i pomirenja.
Pevačica Ksenija Pajčin je 16. marta 2010. godina tragično izgubila život kada ju je bivši dečko Filip Kapisoda iz nepoznatog razloga usmrtio hicem iz pištolja, a zatim ubio i sebe.
Anđela je tvrdila da je Bojana navodno rekla da je voli, dok Pavlovićeva ističe da nema emocije prema njoj.
15.03.2024
22:59
Iako je Stanija tvrdila da je završila sa Asminom, ipak je došlo do preokreta. Njih dvoje su nedavno objavili na svojim Instagram profilima slike sa iste lokacije u Majamiju, što je sve navelo da posumnjaju da je ipak došlo do pomirenja.
Foto: Društvene mreže
Sada je Durdžić podelio provokativnu sliku Dobrojevićeve. Oni su uživali na egzotičnoj lokaciji, a Anelin bivši partner je iskoristio priliku i uslikao Staniju u minijaturnom kupaćem kostimu, koji je jedva prekrio intimne delove tela.
Pored toga, on je napisao i poruku za svoju izabranicu.
Foto: Instagram printscreen
- Ne treba mi raj, jer sam te pronašao! Ne trebaju mi snovi, jer te već imam! - naveo je on u opisu Instagram storija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Ksenija Pajčin je 16. marta 2010. godina tragično izgubila život kada ju je bivši dečko Filip Kapisoda iz nepoznatog razloga usmrtio hicem iz pištolja, a zatim ubio i sebe.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Pokušaj atentata na prvog zamenika Glavne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije, generala Vladimira Aleksejeva u Moskvi, gotovo sigurno će izazvati oštru odmazdu, a meta bi mogao da postane neko iz ukrajinskog bezbednosnog aparata, ocenio je kijevski politički tehnolog Andrej Zolotarev.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa episkopom bihaćko-petrovačkim Sergijem, u ponedeljak, 9. februara 2026. godine, u 11.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Iks, i tim povodom čestitao premijerki Japana na ubedljivoj izbornoj pobedi njene partije i formiranju vladajuće većine u Donjem domu parlamenta.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Voditeljka Exatlona Kristina Vasić odlučila je da se rashladi dok čeka početak borbe, a muški deo publike ostao je bez teksta kada je pokazala svoje izvajane noge.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
U Srbiji će danas ujutro i pre podne u većini regiona biti prisutna niska oblačnost i magla, koja će mestimično smanjivati vidljivost ispod 200 metara uz slab i promenljiv vetar. Najniža temperatura kretaće se od 0 do 5 stepeni, a najviša od 3 do 10 stepeni.
Rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata, na osnovu Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima "Svoj na svome" istekao je u ponoć.
Duško G. (56) iz Niša osmislio je plan likvidacije svoje kume Aleksandre Š. (44), kao i plan bežanja, koji je uspeo da sprovede do sela Nozrina gde je uhapšen.
Niš je i dalje u šoku zbog brutalnog ubistva Aleksandre Š. (44), majke dvoje dece, koja je u petak 6. februara, oko 7.30 sati, likvidirana u klasičnoj sačekuši – na kućnom pragu, pred sam početak radnog dana.
Hapšenje dvoje stranih državljana u elitnom beogradskom naselju Senjak ponovo je otvorilo pitanje opasnosti od stranih plaćenika u balkanskim kriminalnim obračunima.
Irski ekonomista Filip Pilkington optužio je britanske političke i medijske krugove da pokušavaju da u aferi Džefrija Epstajna veštački konstrušu takozvani „ruski trag“, kako bi skrenuli pažnju sa stvarnih razmera zločina i umanjili političku štetu u Sjedinjenim Američkim Državama.
Rusija je isporučila Alžiru borbeni avion pete generacije Su-57E, čime je ta severnoafrička zemlja postala prvi strani korisnik najnovijeg ruskog lovca, potvrđeno je nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak leta ovog aviona iznad teritorije Alžira.
Stanovnicima Belgorodske oblasti ponuđena je mogućnost privremenog odlaska u druge ruske regione zbog intenzivnih udara ukrajinske vojske, saopštile su regionalne vlasti.
Pokušaj atentata na prvog zamenika Glavne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije, generala Vladimira Aleksejeva u Moskvi, gotovo sigurno će izazvati oštru odmazdu, a meta bi mogao da postane neko iz ukrajinskog bezbednosnog aparata, ocenio je kijevski politički tehnolog Andrej Zolotarev.
Dok se javnost još bavi porodičnim raskolom Bekamovih, nova porodična drama potresa i dom slavnog kuvara Gordona Remzija. Sukob je izbio nakon venčanja njegove ćerke Holi i olimpijskog plivača Adama Pitija jer se gotovo niko od mladožinjene familije nije pojavio na ceremoniji.
Malo ko zna da legendarna Emilija Popadić u kultnoj seriji "Bolji život" prvobitno nije bila namenjena Svetlani Ceci Bojković, već Dari Džokić, koja je ulogu odbila zbog pozorišnih obaveza.
Sinoć se na Prvom programu RTS-a emitovala poslednja epizoda serije „Radio Mileva", a publici je scena na kraju posebno izazvala emocije, ali i zbunjenost.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Let za London pretvorio se u pravu dramu kada je oženjeni putnik iz reda ispred Rašel Vajld odlučio da se upusti u flert sa nepoznatom devojkom, ne sluteći da ga neko snima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar