• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

12.06.2016

11:32

STEŽE SE OBRUČ OKO PORODICE MARJANOVIĆ! Zoran opet IDE NA POLIGRAF, brat Miloš ga svojim izjavama UKOPAO!

Vesti

STEŽE SE OBRUČ OKO PORODICE MARJANOVIĆ! Zoran opet IDE NA POLIGRAF, brat Miloš ga svojim izjavama UKOPAO!

Podeli vest

Jelenin suprug Zoran Marjanović uskoro će ponovo biti podvrgnut poligrafskom ispitivanju. U policiji uvereni da će Zoran ili neko iz njegove porodice narednih dana "propevati" o ubistvu Jelene Marjanović

Stvari koje je Zoran govorio na saslušanju razlikuju se od onoga što je kasnije pričao medijima i pisao Radi Matić. Pitanje je kako će sad sve to da opravda

Zoran Marjanović, muž zverski ubijene pevačice Jelene Marjanović, uskoro će ponovo biti podvrgnut poligrafskom ispitivanju na kojem će još jednom reći sve što zna o ubistvu svoje supruge koje se dogodilo 2. aprila!


MARJANOVIĆI SE OPASNO UNERVOZILI! Svekar ubijene pevačice NASRNUO NA NOVINARE!

Inspektori, koji već 71 dan rade na ovom zločinu, uvereni su da je pitanje dana kada će neko od Marjanovića "propevati" o tome ko je i zašto ubio Jelenu.


NOVA TAKTIKA U ISTRAZI UBISTVA ZVEZDE GRANDA: Ko će prvi da pukne, policija opet ispituje sve Marjanoviće!

Pevačicin dever Miloš dva puta je saslušan u poslednjih desetak dana, a njegov iskaz pun protivrečnosti i konfuznih izjava uverio je policajce da su članovi ove porodice blizu "pucanja" i da više neće moći da kriju strašnu tajnu o Jeleninom ubistvu.

Prema rečima sagovornika Informera iz istrage, pitanje je dana kada će Jelenin suprug Zoran ponovo biti saslušan na poligrafu.

Novak Đurović

- Svedočenje Jeleninog devera Miloša Marjanovića otvorilo nam je potpuno nove vidike. U tom iskazu bilo je toliko rupa da je sada više nego izvesno da Marjanovići nešto kriju u vezi s Jeleninim ubistvom. Miloševa verzija priče potpuno se razlikuje od one koju je neposredno posle zločina dao njegov brat Zoran. Mnogi detalji se tu ne poklapaju, od toga ko je vozio automobil dok su tražili Jelenu posle nestanka, preko toga ko je gde bio u vreme zločina, pa sve do redosleda kojim su se dešavale neke bitne stvari vezane za ubistvo. Zbog toga je od ključnog značaja da se još jednom sasluša Jelenin suprug Zoran Marjanović. Narednih dana on će biti pozvan u policiju i još jednom ispitan na poligrafu - kaže nam jedan od iskusnih inspektora koji od početka radi na ovom slučaju.


MARJANOVIĆI VEĆ ZABORAVILI JELENU: Majka Zorica sama na groblju, Zoran više ne dolazi?!

Dva puta pao na poligrafu

Zoran je već dva puta saslušan na poligrafu i oba puta je pao kada je odgovarao na ključna pitanja vezana za Jelenino ubistvo. Međutim, to nije bio dovoljan dokaz za hapšenje, pa je nakon 48 sati provedenih na saslušanju neposredno posle zločina pušten kući.

Policija računa i na to da Zoran, posle svega što je napisao tokom 23-dnevne prepiske sa Radom Matić iz Beča, više neće moći da opravda neke svoje ranije izjave.

- Suviše je toga od Jeleninog ubistva izašlo u javnost da bi Zoran mogao sve da poveže i drži se svoje priče. Stvari koje je govorio prilikom prvog saslušanja u policiji, kada je dva puta ispitan na poligrafu, ne poklapaju se sa onim što je kasnije pričao u medijima, a još manje sa onim što je pisao u porukama Radi Matić. Da ne govorimo o tome da on i njegov brat Miloš imaju veoma protivrečne iskaze o onome što se događalo na nasipu u Borči u vreme kada je Jelena ubijena. Zbog toga verujemo da bi novo saslušanje Zorana Marjanovića moglo da bude početak konačnog odmotavanja klupka u ovom zločinu - objašnjava naš sagovornik.


DEVER UBIJENE PEVAČICE NAJSLABIJA KARIKA?! Miloš Marjanović u panici, plaši se da će biti uhapšen!

Pored Zorana, u policiju će narednih dana biti pozvani i njegovi roditelji Vladimir i Zorica.

- Vladimir je posebno slaba karika, on deluje najnervoznije od svih Marjanovića. Tokom prethodnog saslušanja veoma brzo je pao na poligrafu, čim su mu postavljena ključna pitanja o zločinu. Bilo je jasno da nešto krije, ali je nekako uspeo da se sabere i da ne "pukne". Međutim, sudeći po nervoznom, gotovo uspaničenom držanju, kada je pre neki dan pratio na saslušanje sina Miloša, ovog puta neće uspeti da ostane tako pribran. Što se tiče svekrve Zorice, ona je dva puta odbila poligraf, ali neće moći ni ona večno da ćuti o ovom zločinu. Kada bi ona progovorila, to bi dalo sasvim novu dimenziju istrazi - uveren je naš sagovornik.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
zora

pre 9 godina

I dalje mislim da nije ubijena na nasipu i da su svi dokazi bili samo montaza za inspektore.

Dema

pre 9 godina

I ja to sumnjam.Zato se i pitam zašto i Jelenina mama nije saslušana na poligrafu,jer je upravo ona tvrdila da se čula sa Jelenom,koja joj je navodno rekla da trči i da je na polovini staze.Nije slučajno Miloš rekao da nije fer što samo njih (Marjanoviće) policija ispituje,a Krsmanoviće ne.Ne bi on to tek tako rekao.Ima tu neka tajna veza...

mina

pre 9 godina

Mozda je to samo policija rekla majci da kaze da su se cule , cisto da zbune Marjanovice .

Coa

pre 9 godina

Dever je umešan u sve ovo sigurno pa pokušavaju njegovi iz porodice nekako da okrenu istragu što dalje od njega, medjutim propevaće nekad neko, mnogo kontradiktornih izjava

Drago

pre 9 godina

Dokle bre ljudi, da vi i kurir svaki dan pišete o tome. Pa kada sve znate recite ko je ubica. Pustite policiji, da završi istragu do kraja i da konačno nađe toga gada koji je to uradijo. Njega bi objesijo na sred Terazija.

Šuplja priča

pre 9 godina

Jedno dobro unakrsno ispitivanje,ima da pričaju i ono što ih ne pitate!Davali su svakakvih izjava ,vjerujem da ni oni sami ne znaju više šta treba reći!

NENAD

pre 9 godina

Na najslabiju kariku treba primeniti sve ne(dozvoljene) metode.Zbog male Jane,zbog Jelenine majke,zbog pravde,zbog svih nas koji prezivljavamo kao da je Jelena deo nase porodice.\n

novka

pre 9 godina

Bas tako. Zbog Zorice i cerke Jelene i Jane. Zbog onolike ogromne ljubavi koju je Jelena posedovala i duse koju je imala da je retkost. Bila je rob. Cekamo...

lili

pre 9 godina

Cuvajte Janu od osumnjicenih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda

pre 9 godina

Nismo do sada znali da osumnjiceni za ovako gnusan zlocin mogu da odbiju poligraf i da im se to uzme u obzir kao da se okrivljuju sto su presli semafor na crveno.Svaka cast policiji na ovakvoj uvidjavnosti i saosecajnosti koju imaju prema monstrumima, a neduzne ljude beskrupulozno batinaju ni krive ni duzne ako su ih samo mrko pogledali.\n

GLUMICA

pre 9 godina

nova dimenzija u istrazi treba da bude ZORANOV prvi brak...zasto je zena otisla od njega glavom bez obzira i odrekla se starateljstva nad detetom koje je imalo 3 g. I ZASTO SU MU STARATELJI BABA I DEDA a ne Zoran ili majka. Neko zna istinu o prvom braku...MOZDA JE I JELENA HTELA DA GA NAPUSTI ALI NE BEZ DETETA ? PONOVO SASLUSANJE OSOBA KOJE ZNAJU NESTO O PRVOM BRAKU POD OBAVEZNO!!! A I URAS CE USKORO DA BUDE PUNOLETAN PA I NJEGA NA ISPITIVANJE BEZ POGLAVICE (SLABA KARIKA)

meda

pre 9 godina

E, to je meni jos na pocetku skrenulo paznju. Da pored oba ziva roditelja, starateljstvo dobiju baba i deda. I jos mnooogo toga, naravno.

GLUMICA

pre 9 godina

CULA SAM DA MU JE vLADIMIR OTAC A ZORAN BRAT U STVARI

MM

pre 9 godina

Ne sećam se da li je baš u Informeru Zoranov sin Uroš ispričao da je on zapravo živeo sa majkom na Novom Beogradu pa je skoro prešao da živi kod oca... ali takođe je rekao da ga je Jelena odgajila..hmmm Nadam se da policija radi nešto i po tom pitanju, ima tu nečeg.

Andja

pre 9 godina

To je i meni palo u oci od prvog dana kad sam cula za ovo ubistvo , zacudila sam se da je majci oduzeto malo dete i dato ocu na cuvanje , cak sta vise ( da ne gresim dusu ) ta zena mi je bila sumnjiva , polazeci od cinjenice da je to strasno za majku da se odvoji od deteta u toj dobi ...

LJILJANA

pre 9 godina

Dete su dobili mladi, verovatno su tad bili nezaposleni i normalno je da odgovornost preuzmu odrasli, baba i deda sto je i u interesu deteta....bar je to razuman zakljucak.

starica

pre 9 godina

Ovih pet zigosanih sto pre pritisnuti dok nisu jos goru stvar uradili da bi spasili svoje bolesne glave i "dokazali" da se ubica jos uvek slobodno seta. Strah me je za ono detence - moguce je da su sposobni i na tu zrtvu da bi se njih petoro izvuklo! Pretpostavljam da su to vec planirali za slucaj da detetove izjave postanu opasne po njih ali su ipak uspeli da je manipulisu! Iz ovog razloga su kratko "angazovali telohranitelja" za Janu. To bi opet odvratilo sumnju od njih u slucaju da naskode detetu, iako je to njihova krv. Detetu je dobro kod Jecine majke jer ima dosta drugarica i moze bezbrizno da se igra a pored toga ima regulisane dan i noc! Kod oca je isla na spavanje kad i on - pred zoru - a to nije ni za odrasle normalno a kamoli za tako malo dete. A i ovo je interpretirano skroz drugacije!

Miroslav

pre 9 godina

Oopet jojvo nanovo...pricjte usta da ne budete pusta..trla baba lan da joj prodje dan...Bre novinari od kad postadoste psihijatri. Te bio nervozan, te bio previse hladnokrvan. Svaki dan pisete obrnuto od predhodnog

magda

pre 9 godina

Cekajte bar par meseci dok pripremite pitanja a mozete im i dati da procitaju da se sto bolje pripreme za odgovore.Svi gradjani sve vise sumnjaju da vi namerno traljavite da bi nekog prikrili.Hocemo ministra da da izjavu u vezi ove tra la la istrage.\n

No name

pre 9 godina

Cekamo hapsenje! Verujem u posvecenost inspektora i pomoc Informera. Kockice se slazu, pravda mora biti zadovoljena. Zivot se najsurovije okoncao za Jelenu ali na zalost, zivot male Jane bez majke i majcinske ljubavi, bice vrlo tezak. Kada poraste, Jana mora saznati ko ju je odvojio od voljene majke kada joj je bila najpotrebnija, u odrastanju. Zato, policijo, mudro i posveceno okoncajte svoje traganje i svoj rad na otkrivanju pocinioca. Cekam dan da ugledam naslov da je uhapsen. Pokazite da ste dorasli ovom zadatku. Sve pohvale za Informer i novinare, veliki doprinos cete dati i Vi okoncanju ove teske tragedije.

Jovana

pre 9 godina

Zoran je jedna osoba dve ličnosti ..... Sa jedne strane ljubazan brižan prijatan a sa druge monstrum tako to meni deluje

tara

pre 9 godina

Slazem se. Poslom sam imala kontakt sa osobama tzv podvojene licnosti. Na zalost, istina je da se u jednom telu mogu nalaziti vise licnosti, i svaka pokusava da se nametne i bude dominantna. Mislim da on to zna.

sLana

pre 9 godina

Kako je i sam za sebe rekao u prepisci sa Radom na fb. ----- NA IZGLED NORMALAN … a on nije ni na izgled normalan ...

vuk

pre 9 godina

bilo je tu nesto izmedu zorana, milosa, jelene i zoranovog sina jedan krvavi trougao

juka

pre 9 godina

Tako je vuče.Emotivni porodični raskol 4 muske osobe i pokojne jelene.Po starim sektaškim obicajima polagali su sva četvorica pravo na nju.Nisam siguran za svekra da li je i on umesao prste!?Ona se odupirala svim tim zlim ritualima i nažalost došlo je do totalnog emotivnog raspada čitave te ekipe.Htela je pobeći ali joj neko nije dao da živa ode jer bi svedočila šta su joj sve radili za vreme života.Policisko staro klasično neneadano ispitivanje komplet unakrsno ispitivanje i to u podrumu uz muziku bez svetla(titove metode).I za 20 min sve će biti jasno.ORGANIZOVANO PORODIČNO UBISTVO ZBOG EMOTIVNOG PORODICNOG RASKOLA UNUTAR PORODICE.

nina

pre 9 godina

Samo Marjanovice pritisnuti tu je kljuc istine o ubistvu. To i malo promucurnija osoba moze zakljuciti a ne strucnjaci. Bar ja tako mislim trebali bi inspektori da poznaju i psihologiju coveka. Pratim od samog pocetka desavanja ali nesto to sve poslo od pocetka traljavo. Dokazi se uzimaju u roku od 24 h nista se ne propusta i ne ostavlja za posle ili koji dan. A bilo je dokaza da su odmah pretresli kucu cim su prijavili nestanak.. Postoji mogucnost da su je ubili u kuci i sakrili negde dok ne bude vreme duboko u noc da je iznesu i bace. A prijavili nestanak na nasipu da bi odvratili paznju policije da ne pretresa kucu. Jer policija je u toku noci lrosla tu i nije naisla na patiku trenerku i tel. To je baceno posle ponoci kako su samo iskoristili trenutak da niko ne primeti neznam. Nije mi jasno a policija bila kao tu celu noc pretrazivala sve oko kanala. Znaci da su mnogo vesto to odradili.

GLUMICA

pre 9 godina

PRVU NOC su nasli patiku i telefon,ali doveli i pse ali nisu nanjusili telo. Mislim da je Zoran dao tudju majicu ili i nije telo bilo tu...dosta kontradiktornosti ima. Namerno se cas kaze ovako ,cas onako. Ne znamo mi istinu.Ali vratila sa se na 2.04. i videla sta je tada receno.Te prve izjave sam ponovo pregledala.

nada

pre 9 godina

Dolazi vreme kada ce krivicu svaljivati jedan na drugoga nebi li sebe spasli : Ovde nema spasa ! I pocinioca i pomocnike podjednako kazniti najstrozijom mogucom kaznom !

LJILJANA

pre 9 godina

Menjanje iskaza vise steti onome koji time pobija svoju prvobitnu izjavu. Sigurno vam je poznata i ona narodna izreka: "Ko drugome jamu kopa........".

Mila

pre 9 godina

Pre svakog ispitivanja,pa i poligrafa,policija treba da bude sigurna da nije pod dejstvom nekih umirujucih supstanci!Da li je moguce zadrzati ga dok ne prodje dejstvo 'tog necega'?Smeju li da mu uzmu krv na nalizu?

Sjena

pre 9 godina

Ovo je komplikovana priča; kao prvo: Ko je i zašto ubio Jelenu? Koji je motiv? Što se tiče djece, postavlja se pitanje: (čiji je Uroš, čija je Jana, čije je dijete, ako je Jelena bila trudna), zaista mnogo komplikovano. Očigledno je da Jelenina majka zna mnogo toga. Potrebna je istraga na veoma visokom nivou, a to će trajati. Žalosno je da će, zbog svega toga, najviše patiti malena, ni kriva ni dužna.

PRITVOR DO 7 DANA

pre 9 godina

Ispostovati zakon i vec kako treba ,,zbog novih dokaza svi u pritvor DO 7 DANA''. Terapija lekovima samo ako imaju lekarski izvestaj. Ako nemaju, onda na posmatranje ,,svako u posebnoj celiji.'' Psiha bez sedativa nije ista (a oni su sad pod sedativima), puci ce i mozda progovoriti. Ako pak gresim dusu i ako nisu krivi - platice im se to ( ih tolike su se sume i vece isplatile, pa sta). Ali posle onih poruka ( a nije proslo ni dva meseca) definitivno su cudaci.

Stela

pre 9 godina

Bože pravde za Jelenu! Izopačeni perverznjaci. Hipnoza za sve. "Ispiranje mozga" unakrsnim ispitivanjem.Nadprosečno inteligentan je "mozak operacije", gospodja mama"vodja", a ostali su saučesnici krvavog pira..

kljuc

pre 9 godina

Polako ali sigurno pobedjuje istina jer Bog sve vidi i ti Marjanovici ce dobiti svoje sta su zasluzili ,sa jednom nogom su vec tamo.

Ne dozvoliti im sedative

pre 9 godina

Treba ih sve privesti, ostaviti 24 sata u pritvoru, bez mogućnosti da uzimaju sedative, pa onda svi na poligraf.

Lana Schwartz

pre 9 godina

Drago@ Da Informer kurir i ostali ne pisu o ovome,vjerujem da bi se istraga polako \"uninala\" i stala.Tako da je bolje da pisu pa cak i ako izmisljaju!

doroti

pre 9 godina

ima tu jedna mnogo bitna stvar... prvo vece nije bila zvanično pokrenuta istraga, tako da policija nije ni mogla da pretražuje kucu, jel tako? možda grešim, ali Zoranu se izašlo u susret samo zbog poznanika iz policije... Samo zato su pretraživali nasip prvo veče... To mnogo govori..

AD

pre 9 godina

Po meni celu porodicu marjanovic 30 dana samica i svi odvojeni i onda jedan po jedan na ispitivanje neko mora da propeva. A po meni i nas mup mi je sumnjiv el cure neke informacije koje samo oni bih trebali da znaju. Ili da se vrati TITOVO vreme to bih odmah bilo goto

nije bilo dosta

pre 9 godina

prvih 48 sati su kljucni za ovakve istrage sve posle toga je puka slucajnost da se otkrije..ova prica nema zavrsetak... policija ceka da neko ''pukne'' bez materijalnih dokaza ??..

MM

pre 9 godina

Da li je neko gledao emisiju Crna hronika u četvrtak 9. juna? Trebalo je da budu nove informacije u vezi istrage. Nije reprizirana, nema je na YT kanalu Pinka!

Zoran

pre 9 godina

Ljudi, cela porodica je sektaska i ubijena je bila sve dok nije odlucila da raskine sa sektom i nastavi pevanje....

Tina

pre 9 godina

Nekako mi ne ide iz glave ona unezverena i zbunjena faca Zoranova, i njegov odgovor kada novinarka kaze da se Jelena cula na pola staze sa mamon. Te on to ne zna, jer u to vreme nije bio sa njom...ali takav izraz soka na licu kao da je cuo ne znam sta zapanjujuce. Cudak teski i opasni lazov i muljator. Jos sa 10 godina je lagao u kamere i lupao o astralnim svetovima, a sad je prevazisao samog sebe.

Vaso

pre 9 godina

Traze ubicu a lula u ustima....Srbija je Leglo budala."

tori

pre 9 godina

Dobro je stoinformer redovno pise o slucaju,al postoji mogucnost da ukoliko se to odugovlaci.....,osumliceni sredjuju papire kako bi bili oslobodjeni krivice ili Pak proci Sa minimalnom kaznom.

Mile

pre 9 godina

Ja mislim da Marjanovici imaju Jake, veoma JAKE VEZE, Ali Bog sve vidi i pravda ce biti zadovoljena kad tad! Istraga mora biti detaljna

Dunja

pre 9 godina

Mislila sam da je Zoran nije ubio jer mi nekako nije tako delovao i da zna ko je ubica i prikriva ga ali od skoro mislim da je bas on ubio. Cudna su porodica a deluje mi kao da je Jelena htela da ga ostavi pa je zato ubijena. Zoranov sin mi deluje najmanje sumnjiv od njih. Nadam se da ce uskoro naci ubicu.

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set