Ubica Nermin Sulejmanović iz Gradačca nije ukopan u potpunoj tajnosti u blizini Gračanice, kako smo prethodno preneli iz neproverenih izvora, a na šta nam je ukazao portal Raskrinkavanje.ba
Izvinjavamo se svim čitaocima Informer.rs na prenošenju neproverenih informacija u vezi sa sahranom Nermina Sulejmanovića u tajnosti, koja se zapravo nije dogodila, a na šta nam je ukazao portal Raskrinkavanje.ba u svojoj detaljnoj analizi.
"Život je prekratak da oponašate bilo koga drugog, bolje da budete svoji!"; "Bore samo treba da budu na mestima gde su ranije bili osmesi"; "Život je lep"; "Sreća se nalazi u svemu, treba je samo znati izdvojiti"; "Izaberite dobrotu i često se nasmejte"...
Nermin Sulejmanović ubio je nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović u vikendici u prenosu uživo na društvenim mrežama, a potom oca i sina Džengiza i Denisa Ondera koje je poznavao od ranije i sa kojima je bio u sudskom sporu.
17.08.2023
11:19
Portal pod nazivom „GP Maljevac“ je objavio da je Nermin Sulejmanović sahranjen u tajnosti, zatim i Glas Srpske sa kog smo preneli vest, što se smatra prenošenjem lažnih vesti, jer ovu informaciju nikada nisu potvrdili zvanični izvora. Nakon toga je direktor Komemorativnog centra Tuzla Faruk Latifagić demantovao ove lažne vesti. Luftagić je dao izjavu za sajt "Avaz"čime je stavio tačku na širenje lažnih vesti koje su kružile internetom.
Latifagić tvrdi da je netačna informacija koju su objavili pojedini mediji da je Sulejmanović ukopan negde kod Gračanice.
– Nije to tačno. Telo je i dalje u hladnjači u Tuzli. Niko nije došao da ga preuzme. I mi čekamo šta će biti i ko će ga i kada ukopati. Sve ostalo su dezinformacije – rekao nam je Latifagić.
Od januara do 31. jula ove godine, Opštinski sud u Gradačcu prihvatio je zahteve za izricanje 16 zaštitnih mera za sprečavanje nasilja u porodici. Samo jedna je odbijena - ona koja je podneta u ime Nizame Hećimović koju će kasnije brutalno ubiti nevenčani suprug Nermin Sulejmanović, protiv kojeg je i tražena mera zabrane prilaska!
Dževad Korman, policijski komesar MUP-a TK potpisao je jutros rešenje o suspenziji policajke PU Gradačac Dženane S.
17.08.2023
10:47
Foto: društvene mreže
Oteo Nizamu iz tetkine kuće
Podsećamo, Nermin Sulejmanović ubio je nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović te oca i sina, državljane Republike Turske. Pored tri ubistva, teško je povredio vatrenim oružjem još dve osobe te je počinio samoubistvo.
Naime Nizama je nakon što je Nermin pretukao otišla u policiju i prijavila nasilje i objasnila da je on nasnruo na nju jer mu je kako je u izjavi napisala "spremila bezukusan ručak".
Nakon što je prijavila nasilje nesrećna žena se sklonila kod tetke, ali monstrum je obavešten gde se ona krije i tog 11. avgusta je prvo oteo Nizamu i njihovu ćerkicu i ranio njenog brata od tetke koji je pokušao da je zaštiti. Posle otmice Nermin je nesrećnu ženu brutalno pretukao da bi joj onda pucao u glavu i sve to uživo prenosio na Instagramu. Kada je ubio suprugu seo je u automobil i odvezao se do centra Gradačca gde je ubio oca i sina, turske državljane i ranio još dve osobe. Nakon višesatne potere monstruma je policija opkolila i on je presudio sebi.
Zbog stravičnog zločina proglašena je trodnevna žalost i žrtve su sahranjene.
Zločin je zgrozio javnost i izazvao međusobno optuživanje za loš rad između policije, tužilaštva i suda, jer niko nije učinio ništa da se ubistvo spreči.
Foto: Tanjug/AP/Facebook
Policajka bila na odmoru kada je Nermin počinio zločin
Pokrenuta je i istraga kako bi se utvrdilo ko je Nerminu otkrio gde se krije Nizama. Osumnjičenih je mnogo od policajke Dženane S. koja je navodno bila u vezi sa ubicom, ali je ona u tom trenutku bila na odmoru u Italiji, pa do visokopozicioniranih policajaca koji su se družili sa njim, ali i pojedinih sudija.
Trenutno se veštači Nerminov telefon koji će dati odgovore na mnoga pitanja i otkriti s kojim sudijama i policajcima je razgovarao, ko je bio "krtica" u policiji i rekao mu gde se Nizama krije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
"Život je prekratak da oponašate bilo koga drugog, bolje da budete svoji!"; "Bore samo treba da budu na mestima gde su ranije bili osmesi"; "Život je lep"; "Sreća se nalazi u svemu, treba je samo znati izdvojiti"; "Izaberite dobrotu i često se nasmejte"...
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Blokaderski reditelj Srđan Dragojević, nekada poznat po filmovima koje je stvarao, a danas samo po ostrašćenom "pljuvanju" svega dobrog u državi Srbiji, ostrvio se najstrašnije na, verovali ili ne, veronauku.
Zastrašujuće pretnje na račun Republike Srbije, stigle su iz Hrvatske - bivši hrvatski ministar odbrane Ante Kotromanović rekao je da njegova zemlja poseduje projektile koji mogu direktno da pogode Beograd.
Šef odborničke grupe u skupštini grada Kruševca Zoran Tomić i narodni poslanik Milenko Jovanov su na Iks mreži reagovali na laži i besmislice koje je rekao tajkunski opozicionar Dragan Đilas.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić vratila je danas na fabrička podešavanja potrčka tajkuna Dragana Đilasa, Borislava Borka Stefanovića, koji je nju napao zbog reči koje je izgovorila u Briselu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Sutra će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, dok je moguća i pojava kratkotrajne kiše, ali i provejavanje slabog snega na planinama.
U selu Tešica, nadomak Aleksinca, dogodio se zastrašujući incident koji je uznemirio sve meštane, nakon što su u bunaru iz kog se snabdeva gotovo celo selo pronađeni leševi oko šest ili sedam pasa
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Fitnes trener Ivana Vasić je bežeći od rata na Bliskom istoku vozila 3.000 kilometara i za tri dana iz Iraka kolima stigla u Beograd zajedno sa svoja dva psa.
Ruski predsednik Vladimir Putin i dalje je otvoren za razgovore o ključnim pitanjima, uključujući energetsku saradnju, a evropske zemlje još imaju priliku da pokažu spremnost za dijalog, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Američki predsednik Donald Tramp protivi se daljim napadima na iransku energetsku infrastrukturu, nakon što je Izrael izveo vazdušne napade na iransko gasno polje Južni Pars.
Kina je započela direktne pripreme za mogući sukob sa Sjedinjenim Američkim Državama u narednim godinama, dok pažljivo analizira rat SAD protiv Irana kako bi otkrila slabosti američke vojne strategije, prenosi Blumberg.
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Kuhinjski ormarići mogu brzo postati magnet za mrave, moljce i druge sitne napasti, ali postoji veoma jednostavno rešenje koje je prirodno i jeftino, lovorov list.
Sigurno vam se bar jednom desilo da priključite telefon na punjenje, a baterija se uopšte ne puni. To ume baš da iznervira, ali rešenje je često jednostavnije nego što mislite, a pritom veoma jeftino.
Hroničan umor, nervoza i pad energije mogu biti znak da organizmu nedostaje jedan važan vitamin iz B grupe koji ima veliku ulogu u radu mozga, proizvodnji energije i jačanju imuniteta.
Mlad mesec u astrologiji simbolizuje nove početke, neočekivane prilike i sveže ideje koje dolaze u pravom trenutku. Sledeći put ćemo ga videti 19. marta, a ovaj ciklus posebno će osvežiti energiju i doneti šanse za napredak Ribama, Bikovima i Rakovima.
Putem društvenih mreža pratioci su počeli da spekulišu kako je pevačica Aleksandra Prijović koleginici Barbari Bobak preotela saradnika, a objavljena je i njegova fotografija.
Pevač Uroš Živković govorio je o svom privatnom životu, ali i odnosu sa Milicom Todorović koja mu nije odgovorila na poruku nakon njegove izjave o vezi sa oženjenim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar