Šokantno otkriće policije o zločinu u Šumicama! Uboden u grudi, ali nije hteo da zove Hitnu pomoć jer je poznat policiji
Podeli vest
Mladić koji je noćas ubijen na uglu Ustaničke i ulice Grčića Milenka u beogradskom naselju Šumice napadnut je, kako sazanejmo, dva sata pre nego što je o tome obaveštena Hitna pomoć.
Prema do sada dostupnim informacijama iz istrage napada za koji se prvobitno mislilio da se odigrao oko 4 časa kada je obeveštena policija najverovatnije se odigrao dva sata ranije.
Beogradska policija intezivno traga za dvojicom mladića koji su jutros oko 4 sata na uglu Ustaničke i ulice Grčića MIlenka, u beogradskom naselju Šumice, nožem izboli i ubili mladića (27) dok su njegovog druga (23) ranili.
Surovi obračun između zgrada u ulici Severina Bijelića u Borči odigrao se u četvrtak uveče pred više svedoka, a kako saznajemo stanari su videli tuču i kako ubica krvnički ubada Jovana Milovanovića (23) koji je ubijen.
02.02.2024
14:06
- Operativnim putem je utvrđeno da su dvojica napadača napali dvojicu mladića oko 2 sata, i da je dvadesetsedmogodišnkjak višpe puta uboden u grudi, dok je nejgov drug posečen po nadlaktici. Iako teško povređen izbodeni mladić nije želeo da pozove Hitnu pomoć jer je odranije poznat policiji i želeo je da prikrije ranjavanje - kaže sagovornik Informera blizak istrazi i dodaje:
- Ranjeni je pokušao da sam zaustavi krvarenje, ali u tome nije uspeo, a kada je video da mu je sve lošije odlučio je da pozove lekara, ali nažalost već je bilo kasno.
Podsetimo oko 4 sata Hitna pomoć je pokušala da pomogne mladiću, ali je on nažalost i pored pokušaja reanimacije preminuo, dok je njegov drug transporotvan u Urgentni centar.
Denis M. (29) iz Čeneja koji je uhapšen jer je nožem ubio komšiju Dušimira P. (72) kako bi ga opljčakao iz kuće svoje žrtve nakon zločina uzeo 2.000 dinara.
Povodom svirepog ubistva Saše K. (46) iz Doboja Policijska uprava u ovom gradu održala je konferenciju za štampu na kojoj su obelodanjene do sada utvrđene činjenice.
31.01.2024
11:28
Odmah nakon što je policija obaveštena o ubistvu proglašena je akcija Vihor i postvaljene su blokade, a posebno je posvećena pažnja granbičnim prelazima, iako je od napada prošlo dva sata.
Za sada nije poznat motiv napada, ali i ovaj slučaj neodoljivo podseća na nedavno ubistvo Jovana Milovanovića (23) u Borči, koji je izmasakriran nožem kada je došao da se vidi sa mladićem kojem je dugovao novac.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Beogradska policija intezivno traga za dvojicom mladića koji su jutros oko 4 sata na uglu Ustaničke i ulice Grčića MIlenka, u beogradskom naselju Šumice, nožem izboli i ubili mladića (27) dok su njegovog druga (23) ranili.
Žaklina Tatalović, tajkunska novinarka antisrpske televizije N1, uhvaćena je u laži koja je izazvala skandal godine u našoj zemlji, a sada cure nove informacije o ovom slučaju koji je teško racionalno objasniti i koji bukvalno postaje gigaskandal.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović našla se usred skandala kada je otkriveno da se lažno predstavalja kao unuka pokojnog akadermika Nikole Hajdina. A sada su društvene mreže preplavljene raznim duhovitim slikama i komentarima na ovu temu.
Potpredsednik Srpske napredne stranke Milenko Jovanov na društvenoj mreži Iks raskrinkao najveći blam blokadera N1 - aludirajući na mega blam tajkunske novinarke Žakline Tatalović.
Takozvani "branioci Generalšaba", a u stvari blokaderi sa dna kace, svojim blokaderskim delovanjem, manipulacijama i lažima uspeli su da nanesu štetu Srbiji u vrednosti od 1,5 milijardi dolara.
U gradu na Moravi, koji je kroz istoriju često bio simbol otpora i političke raznolikosti, poslednjih dana stiže jasna poruka - Čačak se, čini se, "probudio".
Ovonedeljna galerija fotografija vodi kroz kontraste savremenog sveta — od tehnologije koja liči na naučnu fantastiku do prizora prirode koji podsećaju na večne cikluse života. Između snega, rata, neobičnih susreta i komičnih trenutaka, fotografije pokazuju koliko je svet istovremeno krhak, čudan i fascinantan.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Ako živite sa mačkom, verovatno ste već videli kako stvari misteriozno završavaju na podu. Iako deluje kao nestašluk, to ponašanje ima sasvim logično objašnjenje.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Ako punjač ostane uključen u utičnicu i kada se ne koristi, on ipak nastavlja da troši malu količinu struje. Pored njih i drugi uređaji mogu vam povećati račun.
Voditeljka Nina Radulović podelila je na svom Instagram profilu emotivan trenutak sa sinom Lavom, kojeg je dobila u braku sa glumcem Branislavom Lečićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar