Medicinska sestra (46) dilovala drogu! Zaustavili je na autoputu pa joj našli ovo u kolima
Podeli vest
Draženka Ugrenović (46), medicinska sestra iz Gradiške, uhapšena je u Hrvatskoj nakon što je policija kod nje pronašla 49 kilograma marihuane, pišu portali u Bosni i Hercegovini.
Ugrenovićka je uhapšena prošle nedelje kada su policajci na autoputu prema Sloveniji zaustavili automobil kojim je upravljala i u njemu otkrili veliku količinu droge.
Muškarac A. V. (52) uhapšen je u Kragujevcu kada je policija pretresom njegove kuće i drugih prostorija pronašla marihuanu ali i otkrila laboratoriju za veštačko uzgajanje ove biljke.
U okviru akcije ”Еskadron” Okružnom javnom tužilaštvu u Banjaluci dostavljen je izveštaj protiv 20 osoba, od čega je 16 sprovedeno na ispitivanje, a među njima su i bivši policajac, kao i čuvar u KPZ Banjaluka, kao i nekoliko poznatih imena iz kriminalnog miljea.
29.05.2024
13:05
Medicinska sestra je odmah uhapšena i prema nezvaničnim informacijama određen joj je istražni pritvor.
E.S (20) i V.S (21) uhapšeni su na Slaviji kada je policija u automobilu marke "škoda"pronašla veću količinu droge.
25.05.2024
16:27
Foto: MUP Srbije
Ilustracija
MUP Hrvatske zvanično se nije oglašavao o ovom hapšenju i detalji akcije zasada nisu poznati.
Sinovi pod istragom zbog prodaje droge
Inače, uhapšena Draženka majka je Veljka i Marka Ugrenovića koji su zbog trgovine drogom hapšeni u Republici Srpskoj, piše ATV.
Veljko je uhapšen u akciji "Storidž 2" koja je sprovedena u decembru 2021. godine na osnovu informacijama iz aplikacija "Skaj" i "Anom". Marko je prošli mesec uhapšen u akciji "Roma" u Prijedoru i od tada se nalazi u pritvoru.
Foto: Shutterstock
Ilustracija
Istragu za akciju "Storidž" vodi Tužilaštvo BiH i njome je obuhvaćeno više od 20 osoba, ali optužnica još nije podignuta.
Veljko je, kao i većina osumnjičenih, u pritvoru proveo šest meseci i u junu 2022. je pušten da se brani sa slobode.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Muškarac A. V. (52) uhapšen je u Kragujevcu kada je policija pretresom njegove kuće i drugih prostorija pronašla marihuanu ali i otkrila laboratoriju za veštačko uzgajanje ove biljke.
Stalni predstavnik Rusije pri UN je istakao da se situacija na AP Kosovu stalno pogoršava i da "ultranacionalistički režim" premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija ubrzava "čišćenje" nealbanskog stanovništva u severnom delu srpske pokrajine.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski prihvatio je vaskršnje primirje i podržao inicijativu predsednika Rusije Vladimira Putina o privremenom prekidu vatre za vreme praznika.
Stalna predstavnica Grčke pri Ujedinjenim nacijama Aglaja Balta izjavila je danas da ta zemlja podržava normalizaciju odnosa Beograda i Prištine. Ona je istakla da osnivanje Zajednice srpskih opština bez preduslova ostaje ključno za stabilnost severa AP KiM, kao i da predstavlja sastavni deo sporazuma koji moraju da budu u potpunosti sprovedeni.
Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević kaže da je sa trobojkom prvo video bivšeg premijera i šefa crnogorske države, počasnog predsednika Demokratske partije socijaliste (DPS) Mila Đukanovića.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je da je Aljbin Kurti, naredivši da se iz Gračanice uklone sve srpske trobojke, i uoči Vasrksa nastavio sa brutalnim provokacijama i kršenjem osnovnih prava srpskog naroda na Kosmetu.
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Veliki petak, najtužniji hrišćanski praznik, kada se sećamo Hristovog stradanja, suđenja pred Pontijem Pilatom, osude na smrt i razapinjanja na Golgoti.
Mnogi vernici koji nisu postili ceo Vaskršnji post, sutra, na Veliki petak, suzdržavaće se od mrsne hrane, pa se postavlja pitanje da li to ima smisla. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović kaže da to nije greh, već prvi korak ka sledećem postu.
U Srbiji će danas nakon hladnog jutra biti pretežno sunčano. U drugoj polovini dana biće oblačno, a tokom večeri i noći na jugozapadu zemlje moguća je slaba kratkotrajna kiša. Temperature će se kretati od minus dva do 16 stepeni.
NATO bi mogao da se uključi u obezbeđivanje bezbedne plovidbe kroz Ormuski moreuz, izjavio je generalni sekretar alijanse Mark Rute, navodeći da ne postoji razlog da savez ne pomogne u zaštiti prolaska brodova kroz jedan od najvažnijih pomorskih pravaca na svetu.
Prva dama SAD Melanija Tramp izjavila je iz Bele kuće da nikada nije imala nikakve veze sa osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom i poručila da, kako je navela, "laži i klevete" koje je povezuju s njim moraju da prestanu.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski prihvatio je vaskršnje primirje i podržao inicijativu predsednika Rusije Vladimira Putina o privremenom prekidu vatre za vreme praznika.
Iran veoma loše sprovodi dogovor o nesmetanom prolasku naftnih tankera kroz Ormuski moreuz i mora odmah da prekine sa takvom praksom, poručio je američki predsednik Donald Tramp.
Glumica Radoslava Marinković je pažnju domaće javnosti privukla seksi scenom u filmu "Žikina dinastija" iz 1985. godine u kojoj je pokazala golu zadnjicu.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Jedno istraživanje iz Turske, u kojem je učestvovalo 59 muškaraca sa problemom prerane ejakulacije, pokazalo je da kombinacija razgovora sa stručnjacima, vežbi za mišiće karličnog dna i tehnika dubokog disanja može značajno da produži trajanje odnosa.
Da biste uživali u predstojećem Vaskrsu, možete uraditi jednostavan test za koji su vam potrebni samo čaša i hladna voda. On će vam pomoći da lako procenite svežinu jaja, pa čak i da približno odredite koliko su stara.
Pevač Nikola Rokvić baš na Veliki petak podelio je uspomenu na Instagramu iz Jerusalima, gde je posetio čuveno brdo Sion i prostoriju poznatu kao "Gornja soba".
Pevač Arman Morankić u potresnoj ispovesti progovorio je o sinu Erdoanu Morankiću koji je pre dva meseca poginuo u Sarajevu kada je tramvaj izleteo iz šina.
U "Eliti 9" nastao je haos kada je prikazan video u kojem trudna Anita Stanojlović i Luka Vujoviću pričaju kako im smeta što Maja Marinković i Asmin Durdžić imaju odnose kod njih.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar