Stravična saobraćajna nesreća u Hrvatskoj! Kod Okučana poginuo državljanin Srbije (34), povređene još tri osobe!
Podeli vest
Policija je objavila detalje teške saobraćajne nezgode na magistralnom putu A3 kod mesta Gornji Bogičevci kod Okučana, koja se dogodila sinoć oko 2.10 časova. U nesreći je jedna osoba poginula, dok su tri osobe povređene, jedna teže i dve lakše.
Zamenik Opštinskog državnog tužioca u Slavonskom Brodu obavio je uviđaj u saradnji sa saobraćajnom policijom. Utvrđeno je da je nezgodu izazvao 21-godišnji državljanin Srbije koji je upravljao kamionom sa prikolicom od istoka ka zapadu. Nije poznato da li su vozači bili pod dejstvom alkohola.
Dve godine posle saobraćajne nesreće u selu Ratkovo kod Sombora, kada je Nataša Anđelković (24), koju Osnovno javno tužilaštvo u Somboru tereti da je automobilom pokosila motociklistu Luku Jovovića (15), njegova starija sestra Dijana je na svom Fejsbuku podelila sećanje na brata.
Branislav R. (44) koji je okrivljen da je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je nastradao Nikola Grujić (20), kadet Vojske Srbije iz Čačka danas je pred Višim sudom u Beogradu izneo svoju odbranu u kojoj je izjavio da se ne seća ničega vezano za nesreća i da mu prva sećanja naviru tek kad je već bio u policiji.
06.09.2024
13:19
Iza njega su bili 34-godišnji državljanin Srbije u kamionu i 58-godišnji državljanin Srbije u kombiju. U kombiju je bio i 34-godišnji putnik, takođe državljanin Srbije.
Dvadesetjednogodišnji vozač izgubio je kontrolu nad kamionom i bočnim delom vozila udario u centralnu ogradu. U zanosu su on i prikolica stali preko obe saobraćajne trake. 34-godišnji vozač kamiona udario je u levu stranu prikolice. Tada se 58-godišnjak zabio svojim kombijem u svoj kamion.
Vozač kamiona (34) preminuo je na licu mesta. Muškarac star 58 godina teško je povređen, a muškarac star 21 i još jedan 34-godišnjak lakše. Od 21-godišnjaka i 58-godišnjaka uzeti su uzorci da bi se proverilo da li su bili pod dejstvom alkohola.
Nataša Anđelković (24) iz Ratkova danas je u Osnovnom sudu u Somboru proglašena krivom što je 30. aprila 2022. u selu Ratkovo svojim automobilom pokosila motociklistu Luku Jovovića (15), koji je posle devet dana provedenih u komi umro.
U saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila u blizini Bajmoka poginule su dve osobe!
04.09.2024
22:43
Saobraćaj bio zatvoren devet sati
Protiv 21-godišnjaka biće podneta krivična prijava za krivično delo izazivanje saobraćajne nezgode u saobraćaju na putevima.
Po prijemu dojave, na mesto udesa stigla je Hitna pomoć sa dva vozila Hitne pomoći i radnicima Javne vatrogasne jedinice Nova Gradiška. Hitna pomoć je povređene prevezla u Opštu bolnicu Nova Gradiška, a vatrogasci su pomogli u izvlačenju tela poginule osobe.
Saobraćaj severnom trakom autoputa A3, na deonici od petlje Nova Gradiška do petlje Okučani, bio je zatvoren od 02.12 do 11.25 časova i u tom periodu odvijao se alternativnim pravcima, objavili su hrvatski portali Index.hr i Dnevnik.hr.
Na gornjem platou Gradskog trga u Čačku nakon smrti Bore Đorđevića danas se pojavila potresna poruka oca jednog od četvorice mladića koji su zajedno izgubili živote u stravičnoj saobraćajnoj nesreći.
Porodica Luke Vuksanovića (26) slomljena je od bola i kako kažu čekaju da im stignu rezultati DNK analize i obdukcije kako bi konačno saznali kako i kada je Luka preminuo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dve godine posle saobraćajne nesreće u selu Ratkovo kod Sombora, kada je Nataša Anđelković (24), koju Osnovno javno tužilaštvo u Somboru tereti da je automobilom pokosila motociklistu Luku Jovovića (15), njegova starija sestra Dijana je na svom Fejsbuku podelila sećanje na brata.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da se vode "vrlo dobri razgovori" u vezi sa ratom između Rusije i Ukrajine, navodeći da bi kao rezultat pregovora "nešto moglo da se desi", bez iznošenja dodatnih detalja.
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Koliko Mladen Nenadić laže najbolje govori lažni podatak "o uspešnosti JTOK" u predmetima u kojima postupaju koji je izneo na tribini koja je organizovana kako bi mu se omogućilo da održi konferenciju za štampu.
Šef poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije, Milenko Jovanov, odgovorio je na prozivke blokadera da Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal štiti članove SNS od napada na društvenim mrežama.
Influenser Jovan Radulović Jodžir eliminisan je iz Exatlona, a tokom svog učešća pokazao je izuzetnu spretnost, brzinu, borbenost, ali i prepoznatljivi humor.
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Udruženje potrošača Efektiva, pozvala je sve potrošače na bojkot trgovinskog lanca Delez, jer im je kriva Srbija što svakodnevno građanima deru kožu s leđa.
Američka ambasada je saopštila da je u subotu ujutro došlo do kontrolisane eksplozije u centru za „diplomatsku podršku“ koji se nalazi u okviru ambasadnog kompleksa u Bagdadu.
Među milionima dokumenata koje je nedavno objavilo Ministarstvo pravde SAD nalaze se i izveštaji o smrti Džefrija Epstina 2019. godine u pritvorskoj jedinici u Njujorku, iz kojih se vidi prisustvo neidentifikovane osobe na spratu gde je bila njegova ćelija i spominje odsustvo omče kojom se navodno obesio.
Na snimku, koji se munjevito proširio internetom, u kadru su 23 godine mlađa Bojana Radić i njen partner, popularni glumac Vahidin Prelić, dok opis videa glasi:
"Tata kad mu kažem da mi je dečko njegovo godište". J
Filmovi nosioci 12 nominacija za Oskara i nagrađeni na svetskim festivalima biće premijerno prikazani publici u Beogradu u okviru dvodnevnog događaja FEST Intro, 25. i 26. februara 2026. u Sava centru.
Italijanska manekenka Vitorija Sereti, devojka holivudske zvezde Leonarda Dikaprija, pojavila se na svečanom otvaranju Zimskih olimpijskih igara kao nosilac nacionalne zastave i svojom pojavom zasenila čitavu ceremoniju
Dok se "Leptirica" danas prikazuje u njujorškom Linkoln centru, njen autor Đorđe Kadijević objašnjava zašto ovaj film i posle pola veka plaši više od savremenih horora, jer zlo nema lice, a đavo je lep i šaljivdžija.
Mokaisne su najmodernije cipele za proleće ove godine, ne samo zbog stila, već i zbog izuzetne udobnosti koja ih čini savršenim izborom za svaku priliku.
Rerna je omiljeni saveznik svake kuhinje, a većinu posla obavlja sama. Zato je korisno poznavati mali trik koji može smanjiti potrošnju električne energije dok pripremate jela.
Samsung će tokom ovog meseca održati Galaxy Unpacked događaj na kojem će zvanično predstaviti novu Galaxy S26 seriju, koju čine: Galaxy S26, Galaxy S26+ i najjači model – Galaxy S26 Ultra.
Milica Todorović oženjenog partnera N.M. sa kojim je dobila dete upoznala je kada ih je zajednički prijatelj povezao kako bi pevačica od njega kupila automobil.
Pevač Dženan Lončarević govorio je o podršci voditelju Žiki Jakšiću i tom prilikom se prisetio momenta kada je i sam zbog bolesti morao da pauzira karijeru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar