Okružene zlatom, svilom i kadifom! Srpkinje teške miliona - palate, vile na Bosforu i u Monte Karlu, a ona posebno privlači pažnju (FOTO)
Podeli vest
Na vrhu liste uspešnih žena sa domaće javne scene svakako spadaju Jelena Đoković, Emina Jahović, Jelena bin Drai i Anika Božović, a njihovi domovi mnogima izgledaju kao iz bajke.
Pevačica Emina Jahović živela je s bivšim suprugom Mustafom Sandalom u velelepnoj vili na Bosforu. Nakon razvoda sa sinovima se preselila u drugu kuću u blizini koju je uredila prema poslednjim trendovima u dizajnu enterijera.
Ne možemo da zamislimo nijednu slavu ili praznik bez ruske salate ili mimoze. Svaka domaćica ima svoj recept za čuvenu salatu i svaka se razlikuje u sitnicama.
Pivski kvasac, ćureće meso i još nekoliko namirnica su neizostavni u ishrani, ukoliko želite jaku kosu i nokte.
19.02.2024
06:20
Nedaleko od kuće u kojoj je živela sa Sandalom, Emina ima nov dom u kom boravi sa sinovima Jamanom i Javuzom. Ona je dugo i detaljno planirala i smišljala kako će nova kuća izgledati, a onda se konačnim rezultatom pohvalila i na društvenim mrežama.
Foto: printscreen instagram
S notama minimalizma u novom Eminom stanu preovlađaju neutralne boje bež, siva, krem, svetloroze, kao i crni i zlatni detalji, te sve odiše prefinjenošću i luksuzom.
Foto: printscreen instagram
Elegantan prozračan prostor je vrlo svetao zahvaljujući velikim prozorima od poda do plafona.
Efektni ramovi za ogledala, mermer i sofisticirani detalji čine Eminino utočište mestom kakva viđamo po svetskim magazinima. Posebnu draž svemu daje i terasa sa koje puca pogled na Bosfor.
Bogatstvo Jelene Bin Drai dve milijarde dolara
Prva pomisao na nekadašnju mis Jugoslavije je život kao u bajci. Jelena Bin Drai jeste okružena glamurom i živi san mnogih žena. Ova bivša srpska manekenka, misica i modna dizajnerka godinama živi u Dubaiju sa suprugom i četvoro dece. Uspešna je poslovna žena, na čelu nekoliko kompanija.
Foto: Instagram
Rođena 16. maja 1979. godine u mestu Žabalj pored Novog Sada, studirala je arhitekturu, ali je nije privela kraju. Ima završene magistarske studije ekonomije, a njena crta za arhitekturu vidi se i po tome kako je opremila svoj dom.
On odiše luksuzom i elegancijom. U njemu preovlađuju svetle boje, bela, bež, ali i sivi nameštaj, poput udobne sofe. Poseban deo su grandiozne stepenice sa vrlo zanimljivom ogradom, na kojoj inače i njen krzneni ljubimac voli da odmara.
Foto: Instagram
Godine 2003. godine Jelena je upoznala arapskog biznismena Saida Bin Drai čije se bogatstvo procenjuje na dve milijarde dolara.
Vila u Monte Karlu vredi 6 miliona evra
Vrednost doma Jelene i Novaka Đokovića u Monte Karlu procenjuje se na oko 6 miliona evra.
Stan s prelepim pogledom na more samo je jedna od nekoliko nekretnina koje najbolji teniser na svetu poseduje.
Foto: EPA
Novak i Jelena su svoj dom prilagodili mališanima i potrudili se da deci bude što udobnije i da tu imaju sve što im treba.
Klinci imaju svoj kutak za igranje, svoju biblioteku, pregršt igračaka.
Jelena Đoković je pokazala i kako izlgeda njena kućna kancelarija u kojoj je uvek i zdrava hrana nadohvat ruke. Tu je i prostrana biblioteka, budući da je Jelena poznata kao strastvena ljubiteljka knjiga.
Palata u Egiptu odiše luksuzom
Anika Božić je iz Sremske Mitrovice, a udajom za Jusufa Al-Saraja je dobila nadimak "arapska princeza".
Foto: Instagram
Ova naša bivša manekenka koja je radila i kao novinarka za oko javnosti zapala je upravo udajom za milionera Jusufa Al-Saraja. Ona je tako dobila nadimak "arapska princeza" kojim je i dan-danas oslovljavaju u medijima, mada njen muž zapravo nije arapski princ.
Ona živi na relaciji Kairo - Pariz. Njen stan u Parizu nalazi se u centru grada, a kuća u Egiptu nalazi se na samoj plaži.
Foto: Instagram printscreen
Anika obožava prostrana ogledala, ali i kamin koji daje posebnu draž domu.
Tamnije nijase drveta su u njenoj spavaćoj sobi, dok je dnevni boravak miks svetlih nijansi i orijentalnih tonova pravi spoj koji odiše udobnošću.
Grejsi je influenserka i poznati plus sajz model. Međutim nedavno je njen snimak postao veoma popularan na društvenim mrežama zbog njenog večitog problema dok putuje avionom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ne možemo da zamislimo nijednu slavu ili praznik bez ruske salate ili mimoze. Svaka domaćica ima svoj recept za čuvenu salatu i svaka se razlikuje u sitnicama.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je detalje sa suđenja na koje je išao po tužbi profesorke Maje Stanković sa niškog PMF-a, a zatim razotkrio i skandalozno ponašanje sudije.
Grčki premijer Kirjakos Micotakis izjavio je da je neprihvatljivo da brodovi plaćaju naknadu za prolazak kroz Ormuski moreuz kako je predložio Iran, ocenivši da bi takav potez predstavljao opasan presedan za slobodu plovidbe.
Misterija smrti studentkinje Milice Živković na Filozofskom fakultetu, koja je poginula 26. marta ove godine kada je pala sa petog sprata te ustanove, dobija jeziv obrt.
Na današnjoj sednici Nastavno-naučnog veća Filozofskog fakulteta u Beogradu, dekan Danijel Sinani izjavio je da je upoznat sa tim da se u kolektivu fakulteta govori o njegovoj ostavci i zamerio kolegama zato što pričaju o tome iza njegovih leđa.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasio se putem svog Instagram naloga nakon održanih sednica Predsedništva i Glavnog odbora SNS-a u Sava centru.
Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov izjavila je gostujući na našoj televiziji u emisiji "Da se ne lažemo" kod Novice Popovića, da će SNS, ukoliko blokaderi nastave da se ponašaju i rade onako kako rade, imati još bolji rezultat i pravac, te da im je pobeda još slađa.
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Na graničnom prelazu Evzoni danas je zabeležena pojačana frekvencija saobraćaja, što je bilo i očekivano u susret praznicima, kada veliki broj putnika kreće na put.
Na današnji dan pre 27 godina, vojnici na Košarama upisali su se u istoriju kao heroji čija hrabrost i žrtva zauvek ostaju simbol odanosti i ljubavi prema otadžbini.
Poslednjih godina nalepnice za jaja sa crkvenim simbolima postale su mega popularne. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović kaže da možete tako ukrašavati vaskršnja jaja pod uslovom da ćete te nalepnice nakon praznika negde odložiti, a ne baciti u kantu.
Policija u Baru uhapsila je pripadnika jedne organizovane kriminalne grupe kod kojeg je pronađen pištolj brušenog fabričkog broja i skoro 300 grama kokaina.
Administracija predsednika SAD Donalda Trampa razmatra mere za kažnjavanje pojedinih članica NATO koje, prema njihovoj proceni, nisu pružile dovoljnu podršku SAD i Izraelu tokom rata u Iranu, prenosi Volstrit džornal (WSJ).
Premijer Grenlanda Jens-Frederik Nilsen rekao je danas da predstavlja ponosnu naciju koja teži održavanju globalnog poretka i poručio američkom predsedniku Donaldu Trampu da ta zemlja "nije neki komad leda".
Predsednik SAD Donald Tramp pristao je na prekid vatre sa Iranom samo da bi pregrupisao svoje snage na Bliskom istoku, tvrdi bivši američki potpukovnik Danijel Dejvis.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Učesnica rijalitija Maja Marinković tokom godina u potpunosti je promenila izgled zahvaljujući brojnim estetskim zahvatima, u koje je uložila velike sume novca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar