• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

02.08.2023

06:21

Ilon Mask vratio nalog Kanje Vestu

Reuters

Hi-Tech

Ilon Mask vratio nalog Kanje Vestu

Podeli vest

Društvena mreža X, ranije poznata kao Tviter, ponovo je aktivirala nalog američkog repera Jea (ranije Kanje Vest), skoro osam meseci nakon što je tvitovao sliku kukastog krsta pomešanog sa Davidovom zvezdom.

Je neće moći da monetizuje svoj nalog i pored njegovih objava se neće pojavljivati oglasi, objavio je ranije "Volstrit džurnal".

Njegov nalog je već jednom bio deaktiviran zbog antisemitskih izjava, ali mu je ubrzo ponovo vraćen, piše Gardijan.

Foto: EPA

 

 

Manje od dve nedelje nakon što se vratio na društvenu mrežu, hvalio je Adolfa Hitlera i naciste pre nego što je postavio sliku svastike.

Ta objava je dovela do suspenzije koju je izdao lično Ilon Mask, a ona je sada ukinuta, nakon što je reper navodno obećao da neće koristiti platformu za širenje antisemitizma i drugih oblika govora mržnje.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Opasna zaraza hara: Na udaru mališani do 4 godine
Društvo

Opasna zaraza hara: Na udaru mališani do 4 godine

Prvi ovogodišnji izveštaj o gripu Instututa za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" ukazuje da je aktivnost virusa i dalje iznad epidemijskog praga, iako je trend opadajući u odnosu na prethodni izveštaj.

15.01.2026

20:15

Hronika

Pohapšeni saradnici "balkanskog kartela" u Španiji: Koristili tehniku "majmuna" (VIDEO)
Hronika

Pohapšeni saradnici "balkanskog kartela" u Španiji: Koristili tehniku "majmuna" (VIDEO)

Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.

15.01.2026

18:59

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set