• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Zvezdica

10.08.2024

06:40

Novac stiže za 4 horoskopska znaka! Evo ko će dobiti pare do 17. avgusta, a jedan znak treba da igra igre na sreću

Shutterstock

Horoskop

Novac stiže za 4 horoskopska znaka! Evo ko će dobiti pare do 17. avgusta, a jedan znak treba da igra igre na sreću

Podeli vest

Retrogradni Merkur je uveliko krenuo, a na nebu unazad idu i Saturn i Neptun, tako da smo u izazovnom periodu u kojem je važno da ne napravimo pogrešne poteze. Igramo još jedan zvezdani rulet, a zvezde će pojedinim znakovima biti više naklonjene za novac nego ostalima.

Astrolozi kažu da će pojedini znakovi imati više sreće na finansijskom planu, pa neće osetiti uticaj retrogradnog Merkura i samim tim uspeti da zarade novac.

Ako ste pitate ko će imati novac do 17. avgusta, među njima su znakovi kao što su: Lavovi, Ovnovi, Device i Jarčevi.

Foto: Shutterstock

 

 

LAV

Iako je Merkur retrogradan, pa novac kasni, on će da sitgne. Tako da ćete imati sigurnu zaradu i nećete morati da brinete o finansijama.

OVAN

Venera u Devici donosi vam povišicu. To nije veliki novac ali će vam značiti u narednom periodu.

DEVICA

Retrogradni Merkur najviše udara na vaš znak, ali zbog uticaja Venere novac se lepi za vas u ovom periodu. Takođe, možete da očekujete i vredne poklone.

JARAC

Vi ste jedan od znakova koji ima stabilnu zaradu. Ipak, nije dobar period za ulaganje novca.

Horoskopski znak koji treba da igra igre na sreću je Bik.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Sekli su im delove tela tokom mučenja, najmlađa žrtva dvogodišnja devojčica": Muslimani izmasakrirali 56 Srba u Gornjoj Jošanici
Politika

"Sekli su im delove tela tokom mučenja, najmlađa žrtva dvogodišnja devojčica": Muslimani izmasakrirali 56 Srba u Gornjoj Jošanici

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta izjavio je da nikada ne smeju biti zaboravljeni masovni zločin nad 56 srpskih civila u selu Gornja Jošanica kod Foče koji se desio pre 33 godine i istakao da Srbija treba da osnuje Memorijalni centar srpskih žrtava na području bivše Jugoslavije, kao i da vodi aktivnu borbu za istinu o masovnom stradanju srpskog naroda u periodu od 1990. do 2000. godine kako bi pravda bila zadovoljena.

20.12.2025

20:12

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Plaćenici koji su likvidirali Srbina: Ubili smo pogrešnog čoveka
Hronika

Plaćenici koji su likvidirali Srbina: Ubili smo pogrešnog čoveka

Plaćene ubice iz Australije kojima preti smrtna kazna zbog mafijaškog ubistva Srbina Živana Radmanovića (32) na suđenju u Okružnom sudu u indonežanskom gradu Denpasaru, otkrili su da je njihova meta na Baliju prvenstveno bio Sanar Ganim (35), prijatelj i pašenog ubijenog.

20.12.2025

22:05

Planeta

Izrael ponovo napada Iran?! Tramp će uskoro biti obavešten: Ovo je plan
Planeta

Izrael ponovo napada Iran?! Tramp će uskoro biti obavešten: Ovo je plan

Izraelski zvaničnici, predvođeni premijerom Benjaminom Netanjahuom, sve su zabrinutiji zbog ubrzanog obnavljanja iranskog programa proizvodnje balističkih raketa, koji je bio oštećen u ranijim izraelskim vojnim udarima, i planiraju da o toj pretnji uskoro obaveste predsednika SAD Donalda Trampa, prenosi NBC News pozivajući se na izvore upoznate sa planovima.

20.12.2025

19:30

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set