• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

16.12.2020

11:25

ODNELA JE TELEFON NA POPRAVKU, A ONDA JE DOBILA PORUKU! Kada je videla od koga je, ZALEDILA SE

Lajfstajl

ODNELA JE TELEFON NA POPRAVKU, A ONDA JE DOBILA PORUKU! Kada je videla od koga je, ZALEDILA SE

Status mlade žene obišao je društvene mreže, a ona je želela da upozori sve koji telefon nose na popravku.

Sama Glorija Fuentes je, pre nego što je svoj telefon odnela na servis, preduzela sve potrebne mere predostrožnosti - obrisala je sve bankovne podatke, izbrisala šifre za pristup društvenim mrežama, ali jedne stvari se nije setila i to je skupo platila.

- Molim vas, pročitajte ovo. Sinoć sam otišla u radnju kako bi mi popravili staklo na telefonu. Pomoć mi je pružio radnik po imenu Nik. Pre nego što sam krenula u radnju, obrisala sam sve važne stvari sa telefona, kao i aplikacije koje bi mogle da budu problematične. Takođe sam i bekapovala slike, ali sam zaboravila da ih obrišem jer sam bila u žurbi - piše Glorija.

Međutim, kaže, radnik po imenu Nik je dva puta pitao za lozinku koju mu je ona, ne razmišljajući, rekla ne sumnjajući da će je on zloupotrebiti.

Foto: Shutterstock

 

Tek je, kaže, stigla kući a stigla joj je poruka sa nepoznatog broja. Kada je otvorila - rasplakala se. Naime, stiglo joj je obaveštenje da je taj dečko samom sebi poslao njenu golišavu sliku.

- Taj dečko je pregledao sve moje slike na telefonu, uspeo da nađe jednu jedinu moju golu sliku koju sam slala dečku, a na kojoj je bila moja lokacija i on sad ima moju adresu. Ne mogu da vam opišem koliko sam suza prolila zbog ovoga - piše ona.

Nakon tog incidenta, otišla je u radnju i dečko je priznao da to jeste njegov broj i da jeste sebi slao njenu sliku.

- Rešila sam da ga tužim, a ovo delim jer su telefoni veoma popularni, naročito među tinejdžerima. Šta ako se ovo desi nekoj devojčici? - piše ona, a iz radnje su saopštili da je radnik dobio otkaz.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.

03.07.2026

12:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set