• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

27.07.2024

10:20

Stajlinzi koji su izdominirali na otvaranju Olimpijskih igara u Parizu! Evo kako su se poznate dame obukle (FOTO)

Tanjug

Moda i lepota

Stajlinzi koji su izdominirali na otvaranju Olimpijskih igara u Parizu! Evo kako su se poznate dame obukle (FOTO)

Letnje olimpijske igre u Parizu zvanično su počele spektakularnom ceremonijom otvaranja na reci Seni. Brojne poznate ličnosti su prisustvovale otvaranju i pokazale impresivne modne kombinacije.

U Parizu su mnogi poznati uživali u spektakularnom otvaranju Olimpijade i predstavili zanimljiva modna izdanja. 

Jedna od njih bila je teniserka Serena Vilijams, koja je odabrala usku crvenu haljinu  koja je savršeno naglasila njenu figuru. Nosila je i torbicu u istoj boji i braon salonke.

Modna kraljica, urednica magazina "Vog", Ana Vintur, takođe je prisustvovala otvaranju. Ona je za ovu priliku odabrala lepršavu dugu plavu dezeniranu haljinu.

Među poznatim ličnostima našla se i pevačica Arijana Grande koja je bila u svom prepoznatljivom stilu. Prelepa roze haljina u stilu 60-ih stajala joj je kao salivena, a rukavice su se savršeno uklopile.

Pevačica Sintija Enrivo imala je zapažen zeleni komplet i šešir, a pevačica Keli Klarkson odabrala je haljinu u parisko plavoj boji. 

Na otvaranju su bile i kraljica Leticija i princeza Šarlin koje su izgledale prelepo.

Kraljica Leticija  se pojavila u prelepoj haljini brenda Dior. Crno-bela- siva  haljina sa zanosnim dekolteom i mašnom na struku joj je savršeno stajala.

Naravno, tu je bila i prva dama Francuske, Brižit Makron, koja je oduševila sve sa dva stajlinga.

Najpre je nosila bež mantil haljinu savršenog kroja. Kasnije je na tribinama imala prelepi teget komplet ukrašen nitnama. 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vize Rusima? Ministar Starović rešio sve dileme
Politika

Vize Rusima? Ministar Starović rešio sve dileme

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je da se evropski put Srbije, aktuelni pregovori sa Evropskom unijom, regionalna saradnja i nove inicijative za Zapadni Balkan nalaze u centru pažnje, da je uključivanje u Šengenski sporazum u interesu Srbije, ali da se ne razmatra uvođenje viza građanima Rusije.

11.08.2026

23:44

Društvo

Hronika

Bombe odjeknule prestonicom: 5 strahovitih eksplozija koje su potresle Beograđane - meta su bile kuće, lokali i automobili (FOTO)
Hronika

Bombe odjeknule prestonicom: 5 strahovitih eksplozija koje su potresle Beograđane - meta su bile kuće, lokali i automobili (FOTO)

Eksplozija ručne bombe koja je odjeknula prošle nedelje na Zvezdari, kada je eksplozivna naprava bačena na terasu stambene zgrade i oštetila parkirane automobile, ponovo je ukazala na učestalost ovakvih napada u prestonici Srbije. Dok policija utvrđuje okolnosti i motiv najnovijeg incidenta, prisetićemo se sličnih napada na kuće, automobile i lokale koji su naišli na veliki odjek u javnosti.

11.08.2026

21:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Džet set