• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/J.G.

28.12.2022

11:49

SALATA KOJU OBOŽAVA DŽENIFER ANISTON! Priča se da ju je jela SVAKI DAN tokom 10 godina, a evo i KAKO se pravi! (VIDEO)

Recepti

SALATA KOJU OBOŽAVA DŽENIFER ANISTON! Priča se da ju je jela SVAKI DAN tokom 10 godina, a evo i KAKO se pravi! (VIDEO)

Podeli vest

Salata od leblebija, peršuna, nane, pistaća i još nekoliko namirnica, jedno je od omiljenih jela glumice Dženifer Aniston

Glumica Dženifer Aniston je poznata po tome što vodi računa o svom zdravlju i izgledu, pa je u više navrata isticala kako joj je fizička aktivnost sastavni deo života.

Naravno, ona vodi računa i o ishrani, pa ne čudi što su joj zdrave salate najčešći izbori kada su obroci u pitanju.

Njena salata sa krastavcem, lukom, nanom i drugim namirnicama je postala naširoko poznata, a na jednoj Instagram stranici, koja se bavi objavljivanjem veganskih recepata, dali su detaljan način pripreme.

Jedina razlika je što u salatu Dženifer Aniston ide bulgur pšenica, dok su ovde upotrebili kinou.

Foto: AP PHOTO

Dženifer Aniston

SASTOJCI:

  • 3 šolje kuvane kinoe 
  • 3 mini krastavca, sitno iseckana
  • 1/2 šolje seckanog peršuna
  • 1/2 šolje seckane nane
  • 1/3 šolje seckanog crvenog luka
  • 3/4 šolje seckanih pistaća
  • 2 šolje ispranih i oceđenih leblebija
  • Sok od 1,5 limuna 
  • 1/3 šolje ekstra devičanskog maslinovog ulja
  • So, biber
  • 1/2 šolje izmrvljene fete (zamenite sa fetom bez mlekam za vegansku verziju)

PRIPREMA:

Sve sastojke dobro izmešati i uživati u slasnoj salati.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

Islamabad ključa: SAD i Iran pred istorijskim sastankom o nuklearnom oružju
Planeta

Islamabad ključa: SAD i Iran pred istorijskim sastankom o nuklearnom oružju

Generalni direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) Rafael Grosi izjavio je danas da bi pregovori između Sjedinjenih Američkih Država i Irana mogli da budu održani već ovog vikenda u Islamabadu, uz proširen dnevni red koji, pored nuklearnog programa, uključuje i rakete, regionalne saveznike Teherana i bezbednosne garancije.

25.03.2026

13:00

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set