Trampe, nije ti ovo ni Izrael, ni Iran: Iz Rusije zapretili ratom ako se Amerika ne povuče - ultimatum uskoro ističe, a onda...
Podeli vest
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev upozorio je da pokušaji američkog predsednika Donalda Trampa da postavi ultimatume Moskvi predstavljaju direktnu pretnju koja bi mogla dovesti do sukoba između Rusije i SAD.
Više od 150.000 stanovnika Donjecke Narodne Republike ostalo je bez električne energije nakon masovnog napada ukrajinskih dronova tokom noći, dok su u susednoj Rostovskoj oblasti zabeleženi dodatna šteta i žrtve, potvrdili su lokalni zvaničnici.
Tramp je ranije najavio da smanjuje rok od 50 dana, koji je ranije postavio za postizanje primirja između Moskve i Kijeva, na samo 10 do 12 dana, navodeći kao razlog nedostatak napretka u pregovorima. Dodao je da će uskoro objaviti zvaničnu odluku.
Američki predsednik zapretio je i sekundarnim sankcijama i uvođenjem tarifa zemljama koje kupuju rusku naftu i gas ukoliko ne dođe do mirovnog sporazuma. Tramp je precizirao da bi ove mere mogle da uključuju carine od 100 odsto i da scenario još uvek razmatra.
Izjava ruskog predsednika Vladimira Putina o serijskoj proizvodnji podmornica projekta „Jasenj-M“ izazvala je paniku na Zapadu, piše National Interest. Američki mediji ocenjuju da je ova poruka Moskve „zlokobna“ za Sjedinjene Američke Države, jer bi već naredne godine ruska mornarica mogla da dobije još više ovih visokoefikasnih podvodnih krstarica.
Rusija je zabranila izvoz benzina domaćim proizvođačima goriva do kraja avgusta kako bi stabilizovala snabdevanje na unutrašnjem tržištu, saopštila je vlada u Moskvi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
master
pre 9 meseci
Sta bolest ucini od coveka??? u prvom mandatu pocela, ali sada, ovo je razlog da se psihijatri pozabave.
Telefonski razgovor Vladimira Putina i Donalda Trampa uprkos oštrim međusobnim porukama, nagoveštava da se pregovori kreću ka konkretnijem dogovoru o Ukrajini, ocenio je bivši pukovnik američke vojske Lorens B. Vilkerson.
Vašington je upozorio evropske saveznike da bi isporuke američkog oružja Ukrajini, uključujući raketne sisteme HIMARS i NASAMS, mogle da budu odložene zbog iscrpljivanja zaliha tokom rata sa Iranom.
Više od 150.000 stanovnika Donjecke Narodne Republike ostalo je bez električne energije nakon masovnog napada ukrajinskih dronova tokom noći, dok su u susednoj Rostovskoj oblasti zabeleženi dodatna šteta i žrtve, potvrdili su lokalni zvaničnici.
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Inicijativa Londona da sa saveznicima iz severne Evrope formira novu vojno-pomorsku grupaciju protiv Rusije mogla bi da izazove oštar odgovor Moskve, piše kineski portal Sohu.
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, govoreći na Informer TV, najavio je posetu Kini, koja će, prema njegovim rečima, biti od izuzetnog značaja za građane Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prilikom velikog intervjua na Informer TV, podsetio se vremena kada je bio član Srpske radikalne stranke (SRS) i kada je ostajao do kasno u stranci da radi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje na Informer TV. Predsednik je na početku intervjua na našoj televiziji komentarisao izbore koji će se održati u narednom periodu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost Informera i govori o svim najaktuelnijim temama, koje su između ostalog i inflacija, kao i cene lekova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Informer TV u Kolegijumu, istakao je da Srbija treba da radi na unapređenju digitalizacije, kao i da ima prednost u odnosu na region.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Incident u liftu između Bijonsine sestre Solanž Nouls i repera Džej-Zija nakon Met Gale 2014. godine ostao je jedan od najskandaloznijih trenutaka u pop kulturi.
Met Gala, koji važi za najprestižniji i najiščekivaniji modni spektakl svake godine, i ovoga puta okupio je brojne slavne ličnosti u Njujorku, a crveni tepih bio je obeležen upečatljivim trendom poznatim kao „gola haljina“.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar