SZO ZVONI ZA UZBUNU! Vakcinacija u Evropi neprihvatljivo spora, to znači samo jedno...
Podeli vest
Šef za Evropu Svetske zdravstvene organizacije Hans Kluge, ocenio je danas da je vakcinacija protiv korona virusa u Evropi "neprihvatljivo spora" i izrazio zabrinutost da bi isporuka vakcina mogla da produži pandemiju
Kluge je u saopštenju rekao da je 10 odsto stanovništva u Evropi primilo prvu dozu vakcine, a da je četiri odsto završilo taj proces, kao i da bi taj proces trebalo da se ubrza, pre svega povećanjem proizvodnje, smanjenjem prepreka za primenu vakcina i upotrebom svake pojedinačne doze, prenosi Rojters.
Serija vakcina protiv virusa korona kompanije "Džonson i Džonson“ nije ispunila standarde kvaliteta i ne može se koristiti, saopštio je taj farmaceutski gigant
01.04.2021
12:17
On je istakao da je Evropa sporija od Velike Britanije i SAD, ne samo u naručivanju vakcina, već i u obezbeđivanju vakcina.
Prema Klugeovim rečima, broj infekcija raste u svakoj starosnoj grupi, sem u grupi osoba starijih od 80 godina, što je znak da je vakcina imala efekta.
"Ubrzanje vakcinacije je od ključne važnosti", rekao je Kluge.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Serija vakcina protiv virusa korona kompanije "Džonson i Džonson“ nije ispunila standarde kvaliteta i ne može se koristiti, saopštio je taj farmaceutski gigant
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
Šapčani od jutros čekaju u dugačkom redu da daju krv za lečenje Vuka Matića (22) jedinog preživelog u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se u ponedeljak dogodila na auto-putu Ruma-Šabac.
Više javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv Marka A. koji je bio osumnjičen da je učestvovao u bombaškom napadu na kuću pevača Zdravko Čolić na Dedinju.
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Hortenzije su omiljene baštenske biljke koje mogu da menjaju boju cvetova u zavisnosti od kiselosti zemlje, pa uz nekoliko jednostavnih trikova možete uticati na to da u vašem dvorištu procvetaju u željenoj nijansi.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Džefri Pol Arnold, novi suprug modne kreatorke Meline Džinović ima poslovnu imperiju, a zarađuje i od iznajmljivanja luksuzne jahte i to 70.000 evra nedeljno.
Jutjuber Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase prokomentarisao je glasovnu poruku Dare Bubamare i najavio da će uskoro ugostiti pevačicu kod sebe u lajvu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar