"OBMANULA JE NEMCE!" Rusi optužili MERKEL za PRIPREMU RATA, podsetili BERLIN na MRAČNU PROŠLOST - ponavlja se STALJINGRAD?!
Podeli vest
Predsednik Dume Vjačeslav Volodin izjavio je da će tenkovi, koje će Nemačka isporučiti Ukrajini, doživeti istu sudbinu kao i oni iz Drugog svetskog rata
On je na Telegram kanalu objavio poruku povodom 80. godišnjice bitke za Staljingrad.
Ukrajinski predsednik traži od Zapada rakete dugog dometa, kojima bi mogao da pogodi teritoriju Ruske Federacije
27.01.2023
07:00
„Kako je pokazala istorija, lekcije uništenja nacističke Nemačke kod Staljingrada nisu svi usvojili. Bivša kancelarka Angela Merkel je, dok je obavljala dužnost, obmanjivala međunarodnu zajednicu i svoj narod, pomagala je kijevskom režimu da se pripremi za rat. Aktuelni kancelar Olaf Šolc je otišao i korak dalje donoseći odluku o slanju nemačkih tenkova da ratuju protiv Rusije. Njihova sudbina biće kao i pre 80 godina. ‘Leopardi’će biti sravnjeni isto kao i fašistički ‘tigrovi’“, naveo je Volodin.
Predsednik Dume je dodao da nemačke vlasti treba da se sete 1943. godine i objasne svojim građanima zbog čega ponovo uvlače nemački narod u rat.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragi
pre 3 godine
Šta nas boli ku*ac o Angeli Merkel...pišite bre o Nebojši Stefanoviću...o Zorani Mihajlović...Šta? Ne smete!? Od koga bre ne smete? Aha, razumem...ne smete od njega (jel' to onaj što je izd'o Šešelja?)..oni su svi na istom zadatku...Uništenje Srbije!
Ajde što je obmanula Ruse (čitaj Putina), ali kako je uspela da prevari i našeg velemajstora? Dobila je (čitaj Nemačka) Kosovo za tričave investicije. Sećamo se njenih reči, citiram: "pusti sad Aleksandre Kosovo, drži se ti investicija, razvijaj Srbiju".
Rusija i Ukrajina i dalje računaju na održavanje nove runde trojnih pregovora uz posredovanje Sjedinjenih Američkih Država već ove nedelje, uprkos vojnoj kampanji Vašingtona protiv Irana, piše Blumberg.
Direktor Ruskog fonda za direktne investicije (RDIF) i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev izjavio je da će zbog eskalacije krize na Bliskom istoku Evropi ponovo biti potrebna Rusija kako bi obezbedila energetsku stabilnost.
Ruski predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata Mohamedom bin Zajedom el Nahjanom, emirom Katara Muhamedom ibn Tanijem i kraljem Bahreina Hamadom bin Isom al Kalifom o dramatičnoj eskalaciji sukoba na Bliskom istoku, saopštio je Kremlj.
Američka mornarica razvija autonomni ratni brod klase Liberty, koji će moći da plovi do tri meseca bez ijednog člana posade. Projekat realizuju Blue Water Autonomy i Damen Shipyards, a prvi brod je blizu porinuća.
Blokader i opozicionar Slobodan Stanimirović objavio je video snimak u kojem poručuje ministru policije "da neće dugo" priželjkujući smrt Ivice Dačića uz sve osmeh ostalih ljudi.
Tajkunska voditeljka Danica Vučenić iznela je šok-prizanje u programu uživo i zaprepastila svoje gledaoce blokadere koji su dočekali da od nje čuju hvalospev na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića i onoga što je on uradio u Boru.
Pevačica Kaja Ostojić svojim prisustvom i glasom upotpunila je žurku za kraj Exatlona, a zapevala je specijalno za glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića i Jovana Radulovića Jodžira.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije saopštilo je da je u toku proces evakuacije srpskih državljana iz Izraela koji će, kako se navodi, biti transportovani u Egipat, a potom avionom prevezeni za Beograd.
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije saopštilo je danas da se državljani Srbije za konzularnu pomoć i informacije povodom sukoba na Bliskom istoku mogu obratiti diplomatsko-konzularnim predstavništvima u Tel Avivu, Abu Dabiju, Kuvajtu, Kairu, Bejrutu, Dohi i Manami.
Žene u Srbiji sve više umiru od raka, a vodeći karcinom koji im oduzima život više nije rak dojke, već je isti kao i kod muškaraca - rak pluća i bronhija.
U Višem sudu u Podgorici svedočili su Marija i Boris Gošović iz Rakovice, kod Beograda, majka i otac ubijenog Vukašina Gošovića u selu Jelenak kod Danilovgrada.
Protiv bivše gradonačelnice Niša, Dragane Sotirovski potvrđena je optužnica početkom februara, a predmet je nedavno dodeljen jednom od sudija Višeg suda u ovom gradu.
U petak uveče u Takovskoj ulici se odvijala prava filmska potera kada je vozač "škode" ignorisao policijske naredbe, prolazio kroz crvena svetla i udario u policijsku blokadu, nakon čega je vozilo završilo u kanalu.
Tokom večernjih sati na autoputu Miloš Veliki u mestu Trbušani došlo je do saobraćajne nezgode kada je vozač džipa "land rover" izgubio kontrolu nad vozilom i zakucao se u zid u tunelu.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" koja će uskoro biti emitovana na Informer TV, književnik Ranko Gojković i voditeljka Olivera Miletović razgovarali su o carici Jelisaveti Petrovnoj.
Šesta sezona Teatra "Zmaj" otvorena je proteklog vikenda u prisustvu velikog broja malih i velikih ljubitelja pozorišta koji su uživali u izvođenju višestruko nagrađivane dečje predstave "Lepotica i zver", kao i čarima popularnog baleta za decu "Labudovo jezero".
Za veliki broj žena, orgazam nije nešto što dolazi lako. Upravo tu nastupa poza poznata kao "ležeći policajac". U pitanju je modifikacija popularne dogi poze, ali mnogo nežnija i stabilnija.
Vaskršnji post znači velike promene u ishrani, ako ste se zapitali čime da zamenite kravlje mleko u jutarnjoj kafi, kaši ili omiljenim poslasticama, domaće bademovo mleko je idealno rešenje.
Voditeljka Kristina Spalević progovorila je o emotivnom odnosu sa Kristijanom Golubovićem, njegovom kockanju i pretnjama ubistvom dok su bili rastavljeni.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar