Bivši iranski predsednik Mahmud Ahmadinedžad otkrio je u intervjuu za CNN Turk da je šef iranske antiizraelske jedinice zapravo agent Mosada. Pored toga, još 20 agenata u iranskom obaveštajnom timu koji su pratili izraelske aktivnosti takođe je radilo za Izrael.
Počasni konzul Srbije u Izraelu Aleksandar Nikolić izjavio je večeras za Tanjug, nakon raketnog napada Irana na Izrael, da je ambasada Srbije u stalnom kontaktu sa našim državljanima u Izraelu i da im je prosledila uputstva.
01.10.2024
20:27
Portparol Izraelskih odbrambenih snaga (IDF) Danijel Hagari izjavio je, nakon večerašnjeg raketnog napada Irana na Izrael, da trenutno nema dodatnih pretnji prema Izraelu iz Irana, što ukazuje da je raketni napad završen.
Stanovnici su nedavno obavešteni da mogu napustiti skloništa za sat vremena.
Kako je prethodno javio izraelski Vojni radio, iz Irana je na Izrael večeras lansirano gotovo 200 balističkih raketa.
Portparol Izraelskih odbrambenih snaga (IDF) Danijel Hagari izjavio je, nakon večerašnjeg raketnog napada Irana na Izrael, da trenutno nema dodatnih pretnji prema Izraelu iz Irana, što ukazuje da je raketni napad završen.
Iranski vrhovni vođa ajatolah Ali Hamenei dao je naređenje za lansiranje raketa na Izrael, izjavio je za Rojters visoki iranski zvaničnik nakon što je Iran izveo raketni napad na Izrael.
Potpredsednica NVO "Monitor" i ćerka Avrama Izraela koja živi i radi u Tel Avivu Olga Izrael Dojč oglasila se ekskluzivno za Informer i govorila o večerašnjem napadu Irana na Izrael.
Izraelske snage (IDF) započele su ograničene kopnene operacije u južnim delovima Libana, ciljajući položaje Hezbolaha i njihovu infrastrukturu smeštenu duž severne izraelske granice. Sve vesti vezano za operaciju izraelske vojske u Libanu možete pratiti uživo u našem blogu.
Iran je ispunio obećanje da će kazniti Izrael zbog ubistva više od 10 komandanata Hezbolaha. Na jevrejsku državu ispalio je više od 500 balističkih projektila. Očekuje se odgovor Izraela, a svet strepi da je rat Izraela i Irana neminovan.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sedmi dan američko-izraelske operacije protiv Irana i uzvratnih udara Teherana na Izrael, američke baze, ali i druge lokacije u regionu Bliskog istoka. Pratite uživo na Informer.rs.
Kineski ministar spoljnih poslova Vang Ji u utorak je pozvao sve strane u sukobu na Bliskom istoku da iskoriste svaku priliku i što pre započnu mirovne pregovore.
Kineska ambasada u Izraelu ponovo je pozvala kineske državljane da napuste zemlju ili se presele u bezbednija područja usled pogoršanja bezbednosne situacije.
Bivši iranski predsednik Mahmud Ahmadinedžad otkrio je u intervjuu za CNN Turk da je šef iranske antiizraelske jedinice zapravo agent Mosada. Pored toga, još 20 agenata u iranskom obaveštajnom timu koji su pratili izraelske aktivnosti takođe je radilo za Izrael.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenim mrežama i još jednom podsetio javnost na snažnu poruku koju je uputio ženama tokom svog obraćanja u Beogradskoj areni.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je snabdevanje gorivom stabilno, rafinerija radi, a cene goriva u Srbiji će biti održane. U čitavoj Evropi, samo Mađarska ima nižu cenu gasa, napomenuo je on.
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Državni sekretar u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju Radoš Pejović boravio je danas u Knjaževcu i Boru, gde je razgovarao sa predstavnicima lokalnih samouprava i građanima, a potom obišao više porodica, sa ciljem da se sagledaju njihove potrebe i unaprede mere podrške u oblasti porodice i dece.
Na današnjem suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama, ali i Belivukovoj tašti, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka, iznošenjem primedbi na iskaz svedoka Srđana Lalića, ali i Belivukovom dopunom odbrane.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar