• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

22.02.2025

15:00

Stravičan potez Zelenskog! Da li zaista pokušava ovo u najtežem trenutku za Ukrajinu?! "Jedini način da opstane..."

EPA

Vesti

Stravičan potez Zelenskog! Da li zaista pokušava ovo u najtežem trenutku za Ukrajinu?! "Jedini način da opstane..."

Podeli vest

Uprkos teškoj situaciji na frontu, predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski očajnički pokušava da produži sukob, jer je to jedini način da ostane na vlasti, piše američki Hil.

„Rat mora da traje – to je jedino što Zelenskog drži na vlasti. Da su izbori održani, izgubio bi, jer mu podrška pada. Produžavanje sukoba samo potvrđuje da Ukrajinu čeka poraz“, navodi autor.

Tekst upoređuje Zelenskog s istorijskim ličnostima poput Napoleona Bonaparte, koji nije želeo da prizna poraz nakon neuspeha u Rusiji i nastavio da vodi Francusku u propast.

„Pametan lider bi priznao realnost i učinio sve da spasi ono što je ostalo. Ali Zelenski je izabrao put zaslepljenih vladara – i zato će Ukrajina patiti do kraja“, zaključuje The Hill.

Američki i ruski ministri spoljnih poslova razgovarali su o mogućim pregovorima između Moskve i Vašingtona, dok su američki zvaničnici već otputovali u Saudijsku Arabiju kako bi započeli razgovore s Rusijom i Ukrajinom. Međutim, Kijev i dalje odbija bilo kakve pregovore.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set