• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

08.01.2026

07:00

Hit-priča Aleksandra Vučića: Bio sam u Briselu i pričao telefonom s bratom, bio sam u šoku šta mi je posle rekla Ketrin Ešton

instagram/buducnostsrbijeav

Vesti

Hit-priča Aleksandra Vučića: Bio sam u Briselu i pričao telefonom s bratom, bio sam u šoku šta mi je posle rekla Ketrin Ešton

Podeli vest

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom sinoćnjeg ekskluzivnog Božićnog intervjua na TV Informer ispričao jednu hit-anegdotu o onome što je pre nekoliko godina doživeo u Briselu.

Najpre je istakao kako su u to vreme izgledali pregovori u srcu EU, koji su, kako je priznao, izuzetno naporni.    

- Da vam ispričam da se nasmejete. Zove me brat, ja u Briselu, i kažem mu: "Ma samo da dođem da pojedem nešto dobro i da počnem da mislim svojom glavom. Ovde je sve nešto bezveze" - počeo je Vučič

Potom je otkrio šta se dogodilo samo malo kasnije.   

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

 

- Ni sa kim drugim nisam pričao telefonom. U 9:15 Ketrin Ešton otvara pregovore i kaže mi: "Aleksandre, potpuno smo promenili hranu". I ona završi rečenicu i ja kažem: "Kako ti to znaš, ako sam ja to pričao sa bratom telefonom, nikome to nisam spomenuo?!". To je bila 2013. godina, ona se nasmejala i pocrvenela. Ljudi misle da je to jednostavno, ali nije - otkrio je Aleksandar Vučić.

BONUS VIDEO 


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Perun

pre 19 sati

hahahahaha picousti opet laze al nista neobicno kod pravoslavni turaka, laz je oblik inteligencije poturica hahahaha

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set