Tamara Jeremić, blokaderka sa Stomatološkog fakulteta koja je gostovala u Utisku nedelje i sa kojom se sprdaju društvene mreže, podigla je nivo blokaderske gluposti na viši nivo.
Tajkunski voditelj Željko Veljković, koji već mesecima unazad javno preko antisrpske Nove S promoviše i podržava rušenje naše zemlje zajedno s blokaderima, sada se na brutalan način ostrvio na jednu od svojih istomišljenica, i to zbog njenog nastupa u Utisku nedelje kod Olje Bećković.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Unutrašnji sukobi unutar tzv. studentskog pokreta koji su mesecima organizovali blokade fakulteta i javne akcije izašli su u javnost nakon što je na adrese više fakulteta u Beogradu prosleđen mejl sa ozbiljnim optužbama na račun pojedinih članova grupe sa Poljoprivrednog fakulteta.
''Mi smo čista priča, poštena priča, nećemo da idemo preko i da ostavljamo kosti naših predaka, nego ćemo ovde da menjamo stvari. Mi imamo lepe namere za ovu zemlju, nama je dovoljan naš narod'', napisao je najpre Veljković na Iksu, ismejavši blokaderku i pokazavši pravo stanje stvari u redovima zgubidana - međusobno se ne podnose i ne slažu ni pod jednom jedinom tačkom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tamara Jeremić, blokaderka sa Stomatološkog fakulteta koja je gostovala u Utisku nedelje i sa kojom se sprdaju društvene mreže, podigla je nivo blokaderske gluposti na viši nivo.
Predstavnici Irana već tajno stupaju u kontakt sa Sjedinjenim Američkim Državama, ali iz straha izbegavaju da o tome govore javno, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
Kazahstan je uveo potpunu zabranu uvoza ruskog žita i stočne hrane, a prvi efekti već su vidljivi – železničke kompozicije sa robom iz Rusije vraćaju se sa granice, dok trgovina trpi ozbiljan udar.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Pravo na pomoć države za bespovratna sredstva za izgradnju ili kupovinu kuće ili stana, kao i za učešće u kupovini nekretnine imaju sve majke koje su rodile dete od 1. januara 2022. godine, bez obzira koje im je dete po redu.
Redovno sam na gradilištu u Surčinu, i dalje se iznenadim kada vidim koliko nam svakodnevno radovi napreduju, poručio je ministar finansija Siniša Mali.
U Srbiji će danas doći do značajne promene vremena, nakon sunčanog jutra. Očekuje nas zahlađenje sa kišom, a na planinama sneg. Temperature od 1 do 20 stepeni.
Carinski službenici na Graničnom prelazu Tovarnik u Hrvatskoj otkrili su neprijavljenu veću količinu domaće rakije u teretnom vozilu srpskih registarskih oznaka.
U Apelacioni sud u Beogradu su poslati spisi svih pet predmeta po žalbama izjavljenim na presude donete po tužbama za naknadu nematerijalne štete protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, a ako tako Apelacija odlui Kecmanovići bi oštećenima morali da plate više od 400.000.000 dinara.
Pentagon razmatra mogućnost da deo naoružanja prvobitno namenjenog Ukrajini preusmeri ka Bliskom istoku, zbog toga što rat u Iranu dodatno opterećuje zalihe ključne američke municije, objavio je Vašington post, pozivajući se na tri izvora upoznata sa situacijom.
Jemenski pokret Huti, koji ima podršku Irana, spreman je da se uključi u sukob protiv Sjedinjenih Američkih Država i Izraela, pa čak i da preuzme kontrolu nad strateški važnim moreuzom Bab el Mandeb, prenela je iranska agencija Tasnim pozivajući se na upućen izvor.
Komandant mornarice Iranske revolucionarne garde Alireza Tangsiri navodno je poginuo u napadu u Bandar Abasu, tvrdi izraelski zvaničnik, dok zvanične potvrde iz Irana i izraelske vojske za sada nema.
Američka administracija razmatra scenario u kojem bi cena nafte mogla da dostigne 200 dolara po barelu, kako bi procenila posledice po ekonomiju Sjedinjenih Američkih Država, prenosi Blumberg.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Dirljiva priča stiže iz severoistočne Kine gde je sedam kućnih ljubimaca uspešno je prešlo više od 17 kilometara kako bi se vratili svojim porodicama nakon što su navodno oteti od strane trgovaca psećim mesom.
U vreme kada se sve više okrećemo prirodnim rešenjima, i farbanje vaskršnjih jaja dobija drugačiji, suptilniji izgled. Umesto jakih i upadljivih boja, sve su popularnije nežne pastelne nijanse koje deluju elegantno i smireno.
Rok pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je pre dve godine, kada nije uspela da pobedi tešku bolest s kojom se borila mesecima, a sahranjena je na Lešću.
MMA borac Vaso Bakočević priprema se za spektakularni boks meč sa reprom Vukom Mobom, koji će se održati sutra 27. marta u 19 časova, a emitovaće se na Informer televziji.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar