Mesto popa što sveti vodicu, došetao Naser u Kravicu, OVU SKANDALOZNU PESMU IZVODI ZVEZDA GRANDA! Bez imalo srama PEVA O KLANJU SRBA /VIDEO/
Podeli vest
U Bratuncu, kraj Srebrenice stradalo je 69 srpskih civila i vojnika, koje su ubile muslimanske snage pod komandom Nasera Orića na Petrovdan 1992. Tokom leta iste godine Srbi i Muslimani borili su se i u oblasti Kravice i Ježestica, nadomak Bratunca. O ovom zločinačkom poduhvatu peva Sadik Hasanović iz Srebrenika koji se takmiči u "Zvezdama granda"
Finalista muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Sadik Hasanović, dospeo je u centar skandala kada se saznalo da je pevao pesme o klanju Srba. On je u takmičenju bio pod mentorskom palicom Marije Šerifović
01.07.2021
12:11
Ipak, to Sadiku ne smeta da sa svojim ocem dolazi u Beograd i takmiči se u “Zvezdama granda”.
Pokolj u Kravicama
Veliki pokolj u srpskom selu Kravice, i to drugi po redu, odigrao se na Božić 7. januara 1993, kada su muslimanske snage tadašnje vojske BiH, takođe predvođene Orićem, napale selo koje je branila seoska straža. Poginulo je 49 ljudi, od kojih su neki upravo napuštali crkvu posle božićne službe. Među ubijenima bilo je i staraca i dece.
Prilikom masakra u Kravici, jedan od pripadnika jedinice Nasera Orića po imenu Rizo, napisao je pesmu o tome, a kao što vidimo da se monstruozni stihovi ne zaborave trude se i mladi naraštaji poput Sadika.
EJ KO NA BOŽIĆ U KRAVICU DOĐE
"Ej ko na Božić u Kravicu dođe,
Naser Orić - nije Karađorđe.
A kad vidješe sa svih strana puca,
stadoše im u grudima srca.
Ostaviše i Božić i Slavu,
samo živu da izvuku glavu.
Ej ostaviše i Isusa sama,
da ga oni pogaze nogama.
A na stolu torte i kolači,
neka jede ko je bio jači.
Džabe što su i tehniku imali,
opet im se Kravica zapali.
Naser svojim borcima govori:
vi slavite dok Kravica gori.
Nema više gnijezda dušmanskoga
baš na Božić ogrijala Boga.
Mjesto popa što sveti vodicu,
došetao Naser u Kravicu.
Ej šta je ovo Naser borce pita:
"Nemam kome Božić da čestitam!"
Hajmo kući braćo Muslimani,
mi smo ovdje došli nepozvani..."
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Postovanje.Da recem samo,zbog Kravica se desila Srebrenica. Nazalost.Sad je valjda svima postalo jasno ko je prvi ucino zlocin a ko se osvetio za isti. Nazalost nasu.Osudjujem oba zlocina ali mora da se zna ko je prvi poceo i zasto je osveta bila,sto nas Srbe nikako ne opravdava niti sme da nam bude opravdanje jer nema razlike izmedju zlocina, zlocin je zlocin.Ajde uzdravlje i zivela Srbija.
Sadik Hasanovic nek ide kod svoji muslimana u Sarajevo pa nek pjeva a ne u Beograd a dobili su oni za Kravice U Srebrenici 1995 **10 × vise zivio GENERAL RATKO MLADIC
Dosao je u Srbiju da se proslavi kako bi bolje ziveo a ne zeli da se izvini narodu zemlje u koju je dosao da postane poznat i slavan....
Pa makr da kaze da se kaje zbog svega sto je radio, cak ne zeli ni da kaze da ga je stid sto se slikao sa Oricem...
Mali klasican licemer , zelim mu sve naj ali ne u nasoj zemlji!
Tako kako pevaju(arlauču) za dve oktave više će samo pevati u
DžehennemKako samo liči sto kao i Naser više volite gusle koje su vasi
Čuvali na tavanima uz ikonu koja je tu generacijama a koju ste vi gazili i Nasere koliko su ti krvave ruke ti ćeš u Džehennemu loziti i peći u večnoj vatri a bratija će ti pevati ove tvoje rodoljubive pesme.pakao svim zlocincima na sve strane
Finalista muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Sadik Hasanović, dospeo je u centar skandala kada se saznalo da je pevao pesme o klanju Srba. On je u takmičenju bio pod mentorskom palicom Marije Šerifović
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, oglasio se na svom Instagram nalogu, gde je otkrio kako se trenutno oseća ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je hospitalizovan u sredu.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Iznad većeg dela zemlje danas će biti pretežno sunčano, u brdsko-planinskim predelima promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, a vetar će biti slab i umeren severni i severoistočni, posle podne i uveče istočni i jugoistočni. Temperature od minus 2 do 14 stepeni.
Prema podacima Agencija za bezbednost saobraćaja, alkohol je i dalje jedan od vodećih uzroka saobraćajnih nezgoda sa smrtnim ishodom u Srbiji, a u proseku je prisutan u svakoj četvrtoj nesreći. Iako su droge ređe evidentirane, njihova upotreba je u porastu, naročito među mlađim vozačima.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Na graničnom prelazu Gostun, na izlazu iz Srbije, carinici su danas zaustavili automobil "shevrolet" čeških registracionih oznaka u kojem su bili Krzyžovski Lukas (34) i Helanova Miroslava (30), oboje državljani Češke.
Predsednik SAD Donald Tramp je u telefonskom razgovoru sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim izjavio da rat u Ukrajni treba zaustaviti u roku od mesec dana kako bi se do leta postigao mirovni sporazum.
Američka obaveštajna agencija CIA objavila je uputstva na persijskom jeziku na društvenim mrežama za iranske građane koji žele bezbedno da kontaktiraju američku obaveštajnu službu.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
Ruska vojska nastavlja ofanzivne operacije i, iako sporim tempom, ostvaruje napredak duž linije fronta, dok istovremeno sprovodi strategiju iscrpljivanja Ukrajine, izjavio je izraelski vojni analitičar David Šarp.
Prema tržištu predviđanja Polimarketa, glavni favorit da ove godine pobedi u kategoriji za najboljeg glavnog glumca je Timoti Šalame. On je oduševio svetsku publiku ulogom u filmu "Marty Supreme".
Uloga Svetlane koju je u seriji "Selo gori, a baba se češlja" tumačila Suzana Mančić prvobitno je bila ponuđena Snežani Savić, ali je zbog drugih obaveza morala da je odbije.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" koja će uskoro biti emitovana na Informer TV, književnik Ranko Gojković i voditeljka Olivera Miletović razgovarali su o carici Jelisaveti Petrovnoj.
Kada ponestane inspiracije za posnu poslasticu kojom ćete obradovati porodicu ili goste, ovaj recept može biti odlično rešenje jer odgovara gotovo svakom ukusu.
Pevačica Suzana Jovanović svakog dana očekuje rođenje unučeta, a pevač Dejan Ćirković Ćira je za Informer otkrio da će se beba možda roditi i na godišnjicu smrti Saše Popovića.
Juče je održano prvo polufinalno veče Pesme za Evroviziju, a jedna od učesnica Iva Grujin nasmejala je sve prisutne svojim lapsusom kada nije znala ništa o životu pevačice Dragane Mirković.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić govorio je o svom odnosu sa bivšom Aneli Ahmić, sa kojom ima ćerku Noru, ističući da je odlučio da promeni pristup i prestane sa vređanjem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar