Zašto je KRIK baš danas objavio monstruozne laži o Danilu Vučiću?! Posle ovih fotografija će vam sve biti jasno!
Podeli vest
KRIK je danas, u bolesnoj kampanji protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegove porodice, objavio još jednu u nizu laži, sve sa ciljem kako bi uništili Vučića. KRIK je preneo navodnu informaciju italijanskih medija i to čak dva meseca nakon što je italijanska "La Repubblica" objavila, pa se postavlja pitanje zašto im je trebalo dva meseca i zašto baš danas
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević je povodom nove laži KRIK-a o Danilu Vučiću, sinu predsednika Srbije, rekao da je ova laž mesecima pripremana
01.12.2021
11:10
Da podsetimo, Krik pre više meseci izmislio priču o menadžerskom angažmanu Danila Vučića, onda su lažima ubeđivali italijanske medije više od dva meseca da je to istina, iako je to demantovala i menadžerska agencija i potvrdila da Danilo Vučić nema nikakve ama baš nikakve veze sa tim, a onda su namenski danas, na rođendan sina predsednika Srbije, preneli italijanski tekst na svoj sajt i u đilasovskim medijima, kako bi uništili, ne samo rođendan, već i život i Danilu i njegovoj sestri Milici i bratu Vukanu. Više pročitajte OVDE.
Italijanska La Repubblica je još 8. oktobra 2021. godine objavila ovu vest, pa se postavlja pitanje zašto su KRIK i đilasovski mediji Nova S, Danas, Direktno, N1 baš danas preneli ovu, doduše lažnu, informaciju. Zašto im je za to bilo potrebno dva meseca?!
Foto: printscreen La Repubblica
Pa, drage kolege, gde je tu profesionalizam?!
Foto: printscreen
Jasno je da da im je stalo do istine i istinitog obaveštavanja naroda, tu vest bi odmah preneli, a ne dva meseca kasnije od njegong objavljivanja u italijanskim novinama La Repubblica.
Foto: printscreen La Repubblica
Suzana Vasiljević odmah demantovala
Suzana Vasiljević, savetnica za medije predsednika Aleksandra Vučića, demantovala je ove navode KRIK-a odmah po objavljivanju.
"La Repubblica je iznela najstrašnije izmišljotine na račun dečka koji se nikada, ponavljam nikada, nije bavio tim poslom. Što je najstrašnije, oni ne navode nijedan relevantan izvor za svoja saznanja, a ni potvrdu da je Danilo bio u kontaktu povodom ove teme. Ja ću Danila savetovati da uzme advokate i da ih tuži, jer ovo je skandal međunarodnih razmera", navela je Vasiljević.
Zašto baš na današnji dan?
- Zašto baš na današnji dan? Jer je danas Danilu rođendan, hteli su da mu na ovoj zagorčaju život, da mu i ovaj dan unište i da još jednom ubiju u pojam predsednika Republika. Sve što rade u poslednje vreme je sračunato na to. On treba da se mentalno i psihički uništi, ne bi li u nekom trenutku odustao, da digne ruke. Ovo što gledamo je uništavanje porodice - rekao je glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević i dodao:
Sve je spremano mesecima
Mi u Informeru imamo konkretne dokaze da ovo nije slučajno i da je spremano mesecima
Dragan J. Vučićević
- Mi u Informeru imamo konkretne dokaze da ovo nije slučajno i da je spremano mesecima. Italijanske kolege, sportski novinari, koji sarađuju sa našim kolegama iz novina i sa portala Informer.rs, su u više navrata zvali nau redakciju i raspitivali se o ovoj temi. Italijanima je mesecima unazad iz KRIK-a i još jedne od novinarskih istraživačkih organizacija, da li CINS ili BIRN, slagaću vas, plasirana ta informacija kao suva ekskluziva iz Beograda, gde se htelo reći da je Danilo Vučić fudbalski menadžer nekih od najboljih igrača koji igraju u Italiji, sa idejom da se ta informacija plasira u neki od uglednih italijanskih medija ne bi li oni to preneli i tako probali da naprave aferu. Italijanske kolege koje su dobijale tu informaciju, ne samo iz Republike nego i iz drugih italijsanskih medija, oni su zvali u Beogradu redakciju najčitanijih i najtiražnijih novina u Srbiji. Naravno da su pre svega zvali Informer, a mi tu inofrmaciju imamo već neko vreme. Mi smo im govorili da to nije tačno, da nema blage veze sa životom, da se od ranije plasiraju takve lažne informacije i da nema ni govora da je to istina. Ali, kao što vidimo, KRIK je uspe oda ih zaintrigira, ubedi, ili da je to neka igra koja ne mora imati veze sa sportskim novinarima, ubeđen sam da ima tu i drugih centara moći.
- Nema nikakvih argumenata. Pročitajte ceo tekst. Niko ništa ne krije, mi smo na Informeru preneli ceo tekst. Poturena je lažna informacija, Republici je iz Beograda, iz KRIKA poturena lažna informacija. Tamo piše da je Danilo Vučić tajni menadžer Dušana Vlahovića. Ko ne zna fudbal, Dušan Vlahović je jedan od najboljih srpskih fudbalera, trenutno najbolji strelac u italijanskoj seriji A. Najbolji i najskuplji srpski fudbaler u Italiji, sad su mu ponudili ugovor u Fjorentini na 40 miliona evra i navodno je on to odbio jer su mu menadžeri rekli da odbije, hoće se reći da mu je to Danilo Vučić rekao - kaže Vučićević.
Ristić: Ovo je gnusna laž, nema veze sa istinom
Darko Ristić, direktor agencije "International Sports Office" povodom monstruozne laži koju je objavio KRIK, a preneli đilasovski mediji, rekao je:
- Ovim putem bih želeo da Vas obavestim da sin predsednika Republike Srbije, Danilo Vučić, nema apsolutno nikakve veze sa agencijom International Sports Office niti je ikada učestvovao u bilo kakvim poslovima vezano za gore pomenutu agenciju u kojoj sam ja direktor. Kao što sam i odgovorio portalu KRIK, odgovorno tvrdim da je ta vest, koja se pojavila u nekim italijanskim medijima, gnusna laž i nema apsolutno nikakve veze sa istinom - rekao je Ristić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Penzionerj
pre 4 godine
Pa šta i da jeste, to je častan posao za pametne. Dečko, srećan ti rodjendan, da dugo i srećno živiš. Neka pišu, baš te briga. Za pare bi i majku prodali.
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević je povodom nove laži KRIK-a o Danilu Vučiću, sinu predsednika Srbije, rekao da je ova laž mesecima pripremana
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Moje poslednje jutro u Iraku počelo je prilično neslavno. Umesto alarma, budi me duboko, iritantno brundanje. Zvuk odlazi, pa se vraća, uporan i sve bliži. Trljam oči, provirujem iz šatora i imam šta da vidim - pored same moje glave prolazi traktor, vredno preoravajući livadu na kojoj sam zanoćio.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Ponovoljeno suđenje roditeljima dečaka ubice Koste K. koji je 3. maja 2023. godine u OŠ "Vladislav Ribnikar ubio devet vršnjaka i čuvara te škole, nastavlja se sutra, saznaje Informer.
Bivši vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Valerij Zalužni već počinje da se pozicionira uoči mogućih izbora, izjavio je profesor političkih nauka sa Univerziteta Rod Ajlend Nikolaj Petro.
Uloga Svetlane koju je u seriji "Selo gori, a baba se češlja" tumačila Suzana Mančić prvobitno je bila ponuđena Snežani Savić, ali je zbog drugih obaveza morala da je odbije.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" koja će uskoro biti emitovana na Informer TV, književnik Ranko Gojković i voditeljka Olivera Miletović razgovarali su o carici Jelisaveti Petrovnoj.
Kada ponestane inspiracije za posnu poslasticu kojom ćete obradovati porodicu ili goste, ovaj recept može biti odlično rešenje jer odgovara gotovo svakom ukusu.
Za one koji žele mirnu mačku koja ne pravi haos po stanu niti budi u zoru, već spokojno leži pored vlasnika, Britanska kratkodlaka mačka predstavlja idealan izbor za tih i uravnotežen dom.
Iskusni ljubitelji baštovanstva dobro znaju da su kadifica i paradajz odličan tandem u povrtnjaku. Kada se posade jedno pored drugog, mogu pomoći u smanjenju pojave štetočina i to bez upotrebe hemijskih sredstava.
Pevačica Suzana Jovanović svakog dana očekuje rođenje unučeta, a pevač Dejan Ćirković Ćira je za Informer otkrio da će se beba možda roditi i na godišnjicu smrti Saše Popovića.
Juče je održano prvo polufinalno veče Pesme za Evroviziju, a jedna od učesnica Iva Grujin nasmejala je sve prisutne svojim lapsusom kada nije znala ništa o životu pevačice Dragane Mirković.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić govorio je o svom odnosu sa bivšom Aneli Ahmić, sa kojom ima ćerku Noru, ističući da je odlučio da promeni pristup i prestane sa vređanjem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar