ZAVERA ĆUTANJA U OPOZICIJI! Ni da beknu: Iz Pekinga stiglo dramatično saopštenje, a lideri opozicije se prave mrtvi!
Podeli vest
Lideri i liderčići jalove srpske opozicije, koji se svakodnevno oglašavaju na društvenim mrežama i u tajkunskim medijima svakakvim povodima a neretko i bez povoda, naprasno su zaćutali nakon što je u zvaničnom dokumentu Ministarstva spoljnih poslova Kine jasno i pitko objašnjeno da iza demonstracija 2022. i 2023. godine, kao i tokom nedavnih protesta u Beogradu, stoje proevropske i proameričke nevladine organizacije!
Dežurni hejteri kojima su puna usta demokratije, ljudskih prava, borbe za slobodu govora, navodne brige za životnu sredinu i ekologiju, ćute kao zaliveni nakon što su raskrinkani pravi ciljevi nasilnih protesta - otimanje države i rušenje predsednika Aleksandra Vučića i Vlade Srbije.
Narodna Republika Kina zvanično je otkrila da iza protesta i velikih demonstracija u Srbiji, prošle godine u decembru i pretprošle, 2022. godine u aprilu, stoji direktno Amerika!
Novinar Dejan Anđus, narodni poslanik Marijan Rističević i politički aktivista Tomo Lovreković gostovali su u specijalnom programu televizije Informer. Tema njihovog gostovanja bili su aktuelni, navodno ekološki, protesti u Beogradu.
11.08.2024
20:00
Zaćutao Ćuta Aleksandar Jovanović, ne javlja se Savo Manojlović. Ni traga ni glasa od Dragana Đilasa i njegove desne ruke Marinike Tepić. Ni slova, ni izjave, ni saopštenja... Ni posta na Iksu...
Ne oglašava se ni Radomir Lazović, možda je na odmoru na Zanzibaru...
Zavera ćutanja je i kod takozvanih desničara koji bi možda politički i mogli da profitiraju na ovoj temi, ali i oni ne puštaju glasa.
Antisrpska aktivistkinja Mila Pajić koja je postala poznata zbog veličanja zločinačke akcije Oluja i nakon što je podržala Rezoluciju o "genocidu" u Srebrenici, jedna je od glavnih organizatora protesta u Beogradu koji organizuje hejterska opozicija želeći bez izbora da sruši predsednika Aleksandra Vučića i otme državu.
Zatko Kokanović, takozvani borac za životnu sredinu, otkrio je gostujući na tajkunskim televizijama da je dežurnim hejterima cilj da udare na srpsku privredu i sprovedu akt privrednog terorizma. Šta ova zlokobna izjava znači u praksi?
10.08.2024
15:53
Nigde nema Miloša Jovanovića da kaže reč dve o finansiranju svojih saboraca...
Ni jahači zmajeva doktora Branimira Nestorovića izgleda ne misle da je ovo bitna tema...
A i šta da kažu...
Da demantuju zvanični Peking? Da kažu da rukovodstvo Kine nema dobre, proverene i prave bezbednosne informacije?
Jasno je, dakle, ko, kako i zašto koristi srpsku opoziciju. Opoziciju koja bi za ropsku porciju čvaraka prodala Srbiju samo da ih neko postavi na vlast. Kada već narod neće da ih izabere.
Inače, detalje o šokantnom saopštenju zvaničnog Pekinga o tome ko stoji iza pokušaja obojenih revolucija u Srbiji, pročitajte u posebnoj vesti.
Šta je o uticaju stranih službi u Srbiji, a što se vidi kroz tokove novca, rekla guvernerka Narodne banke Srbije, takođe možete čitati u posebnom tekstu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Posle najnovije pucnjave od strane agenata ICE u Mineapolisu, protesti postaju sve žešći i nasilniji, kao i odgovor na njih, a Tramp razmatra slanje trupa.
Narodna Republika Kina zvanično je otkrila da iza protesta i velikih demonstracija u Srbiji, prošle godine u decembru i pretprošle, 2022. godine u aprilu, stoji direktno Amerika!
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Improvizovani spomenik posvećen stradalima u požaru u Kran-Montani, švajcarskom skijalištu gde je u novogodišnjoj noći život izgubilo više od 40 ljudi, zapalio se jutros, saopštila je lokalna policija.
Tri najveće indijske rafinerije otkazale su ponude za isporuke ruske nafte u aprilu, a očekuje se da će se uzdržavati od takvih kupovina i u narednom periodu, prenose izvori Rojtersa iz trgovine i prerade nafte.
Fridrih Merc, nemački kancelar, je u trodnevnoj poseti Saudijskoj Arabiji, Kataru i Ujedinjenim Arapskim Emiratima, s ciljem proširenja saradnje u oblastima energetike i odbrane, kao i smanjenja zavisnosti Nemačke od Sjedinjenih Država i Kine.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Žene nekada iako su jako lepe, svoj izgled umeju da naruše lošim odabirom odeće, pored kroja način na koji kombinuju boje je presudan. Međutim, postoji rešenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar