Srpska opozicija napala Vučića u hrvatskim medijima, a brani srbomrsca Piculu: Ne smeta im što hrvatski poslanik tvrdi da su Srbi genocidan narod
Podeli vest
Narodni poslanik Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević požurio je da putem hrvatskih medija napada predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a istovremeno brani osvedočenog srbomrzca i novog izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju Tonina Piculu.
Naime, hrvatski RTL objavio je vest da su u nekim mestima u Srbiji osvanuli plakati na kojima je fotomontaža Tonina Picule sa ustaškom kapom.
Dopisnik televizije N1 iz Brisela Nikola Radišić u razgovoru sa novim izvestiocem Evropskog parlamenta za Srbiju Toninom Piculom otkrio je da dezinformacije o rudniku litijuma dolaze spolja.
Hrvatski poslanik i novi izvestilac Evropskog parlamenta (EP) za Srbiju Tonino Picula rekao je u izjavu za opozicionu TV N1 da je Kosovo nezavisna država, a potom je dobio pohvale od strane Jelice Minić iz Evropskog pokreta u Srbiji.
24.10.2024
09:40
Potom je emitovana i izjava istaknutog srpskog opozicionara Srđana Milivojevića koji je napaoo Vučića, a Branio Piculu koji tvrdi da su Srbi genocidan narod, a Kosovo nezavisno!
- Čitave salve uvreda izrečene na račun novog izvestioca jasno govore kakav je režim u Srbiji, kakvo je njegovo poimanje Evropske Unije, šta zapravo Aleksandar Vučić misli o saradnji sa državama u okruženju! - kazao je Milivojević.
Kurtijev narkoman i ideolog opozicije u Srbiji Boban Bogdanović izrazio je radost zbog izbora osvedočenog srbomrsca Tonina Picule za novog izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju.
Tonino Picula, srbomrzac i plaćenik Mila Đukanovića, hrvatski političar iz Socijaldemokratske partije Hrvatske i evroposlanik od 2013. godine. izabran je juče za izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju, a svojevremeno se nalazio u društvu šiptarskog teroriste Aljbina Kurtija, ali i određene opozicione ličnosti sa srpske političke scene.
23.10.2024
19:43
SRPSKA OPOZICIJA NAPADA VUČIĆA PREKO HRVATSKIH MEDIJA A BRANE HRVATSKOG SRBOMRSCA!
Hrvatski RTL objavio je vest da su u nekim mestima u Srbiji osvanuli plakati na kojima je fotomontaža Tonina Picule - novog izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju, sa ustaškom kapom. A onda je… pic.twitter.com/dQj9PpZ8tB
— Detektor laži (@LaziDetektor) October 24, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dopisnik televizije N1 iz Brisela Nikola Radišić u razgovoru sa novim izvestiocem Evropskog parlamenta za Srbiju Toninom Piculom otkrio je da dezinformacije o rudniku litijuma dolaze spolja.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa "izgubila je kontrolu nad sopstvenom spoljnom politikom", ocenio je ministar spoljnih poslova Omana Badr Albusaidi.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
U Srbiji će danas biti hladnije i oblačno, a najviša dnevna temperatura biće 14 stepeni, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda(RHMZ).
Ministarstvo finansija SAD izdalo je Naftnoj industriji Srbije novu posebnu licencu, kojom se omogućava nastavak operativnih aktivnosti do 17. aprila 2026. godine, rekli su danas iz NIS-a.
Četvoro ljudi povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se jutros nešto pre devet sati na auto-putu Beograd - Niš u visini sela Trnava, a sada su se pojavile i prve informacije i njihovom stanju.
Snimak dečaka ubice iz "Ribnikara" pušten je u sudnici Višeg suda u Beogradu, koji vodi parnični postupak protiv maloletnog ubice i njegovih roditelja po tužbi dečaka koji je toga dana teško ranjen.
Teška tragedija potresla je Srbiju nakon što je potvrđeno da je u stravičnoj nesreći na gradilištu u Beču život izgubio Elvis Bibić iz sela Ugao kod Sjenice, a firma zadužena za radove nakon nesreće je obrisala sve objave sa sajtu.
U Mariboru je u toku istraga o poslovima zvaničnika opštine, a među osumnjičenima je, prema nezvaničnim informacijama, i gradonačelnik Saša Arsenovič, preneli su mediji u Sloveniji.
Mađarski premijer Viktor Orban dobio je novu pretnju smrću iz Ukrajine, ovaj put od jednog od influensera koji podržava ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, objavio je portal "Mađar Nemzet".
Zvaničnici saudijske naftne kompanije predviđaju da bi cene nafte mogle da skoče iznad 180 dolara po barelu ako poremećaji zbog rata sa Iranom potraju do kraja aprila, piše Volstrit žurnal.
Film "Peaky Blinders: The Immortal Man" stigao je danas na Netfliks, a kreator serije Stiven Najt otkrio je koje tri epizode serije je najbolje pogledati da biste bolje razumeli ovo ostvarenje.
Gugl je odlučio da svoju opciju "Personal Intelligence" učini dostupnom svima bez naplate, pa sada uređaji mogu da povežu Gmail, dokumenta i kalendar i na osnovu toga nude prilagođene odgovore i pomoć u svakodnevnim obavezama.
Ako ste primetili da vas noge bole pri hodu, deluju hladno, bledo ili imaju sjajnu kožu, to možda nije samo umor već znak da krv ne cirkuliše kako treba.
Pevačica Marina Visković već neko vreme uživa u ljubavi sa milionerom, sa kojim je mahom vreme provodila u Dubaiju, ali sada, zbog sukoba na Bliskom istoku, ne planira da poseti dečka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar