Predsednik Mađarske stiže u Srbiju! Ugostiće ga Vučić, ovo je detaljan plan posete!
Podeli vest
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostiće predsednika Mađarske Tamaša Šujoka, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 27. i 28. oktobra.
U nastavku teksta pročitajte detaljan plan posete Mađarskog predsednika:
Ismistička "Slobodna Bosna" samo u jednom danu piše najgore moguće tekstove o Srbiji i napada predsednika Srbije Aleksandra Vučića, dok su im na drugoj strani Nenad Čanak, nekadašnji predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i tajkunski mediji Dragana Šolaka, veliki uzor.
Lažni ekolog i predvodnik opozicije Aleksandar Jovanović Ćuta uputio je monstruozne pretnje glavnom i odgovornom uredniku Informera, Draganu J. Vučićeviću, kao i njegovim saradnicima.
Opozicioni aktivista i profesor Čedomir Čupić izjavio je da je bivši režim bio pohlepan, i da su čim su došli na vlast počeli da žive u izobilju, a do tad pas nije imao za šta da ih ujede.
15:20 Polaganje venaca u Muzeju žrtava racije „Topalov magacin“
Foto: Tanjug
Žabalj
15:50 Blagosiljanje obnovljene katoličke Crkve Snežne Gospe i obraćanja predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Mađarske Tamaša Šujoka
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostiće predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelana, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 28. i 29. aprila 2026. godine.
Ismistička "Slobodna Bosna" samo u jednom danu piše najgore moguće tekstove o Srbiji i napada predsednika Srbije Aleksandra Vučića, dok su im na drugoj strani Nenad Čanak, nekadašnji predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i tajkunski mediji Dragana Šolaka, veliki uzor.
Rat u Iranu već pogađa britansku ekonomiju, a građani bi mogli da promene kupovne navike i planove za odmor ukoliko kriza potraje, izjavio je britanski premijer Kir Starmer.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
U Srbiji će u danas, nakon hladnog jutra, tokom dana na severu biti umereno oblačno, dok će u ostalom delu zemlje preovladavati pretežno sunčano i toplo vreme.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Policija u Sremskoj Mitrovici, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Rumi, uhapsila je B. M. (66) iz Sremske Mitrovice, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Sjedinjene Američke Države neće dozvoliti Iranu da zadrži kontrolu nad Ormuskim moreuzom i da prolazak brodova kroz taj strateški pomorski pravac pretvori u instrument pritiska, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
Ruska vojska počela je bočni obuhvat Konstantinovke, nastavljajući napredovanje na tom delu fronta i vodeći borbe u gradu i na njegovim prilazima, navode ruski vojni izvori.
Umesto jakih hemikalija, postoje jednostavna prirodna rešenja koja mogu da oteraju mrave i spreče da se ponovo pojave. Ključ je u mirisima koje mravi ne podnose.
Ovi mafini su idealni za brz doručak, užinu za školu ili slatki zalogaj uz jutarnju kafu, a toliko ukusni da će nestati pre nego što stignu da se ohlade.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar