10.11.2019

18:22

IZ ZVEZDE GRME POSLE JAVORA: Oštećeni smo! (FOTO)

Fudbaleri Crvene Zvezde odugrali su 1:1 protiv Javora u Ivanjici u 16. kolu Superlige Srbije

Domaćin je poveo posle 25 minuta igre, dok je šampion Srbije tek u 87. minutu uspeo da dođe do poravnanja i izbegne poraz u 16. kolu Superlige.

Crveno-beli su posle utakmice bili besni na sudije. Tačnije, na drugog pomoćnika Marka Đuričića, dok je glavni sudija bio Petar Piper.

MILOJEVIĆ OŠTAR POSLE REMIJA: Nisam zadovoljan, očekivao sam više od svojih igrača!

ONESVESTIO SE BOAĆI! Napadač Zvezde nepomično ležao, prestravio sve na stadionu (VIDEO)

Iz Zvezde su našoj redakciji poslali fotografije sa meča uz konstataciju da se oštećeni protiv Javora. Smatraju da Boaći nije bio u ofsajdu kod postignutog pogotka u 77. minutu. Takođe, ističu da igrači crveno-belih nisu bili u nedozvoljenoj poziciji još u dva navrata, u 59. minutu i u finišu utakmice.

IGRAČI JAVORA HTELI DA ZGROME SUDIJU! Tražili penal, pogledajte da li je bio! (VIDEO)

ZVEZDA U 87. IZBEGLA PORAZ U IVANJICI! Boaći se onesvestio, pa mu je poništen gol, crveno-beli posle mnogo muka do boda (VIDEO)