08.11.2020

20:54

(VIDEO) MAGLA, PENAL I PREOKRET ZVEZDE! Inđija bila na pragu senzacije na Marakani! Drama do samog kraja!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sa 3:2 ekipu Inđije u 14. kolu Superlige Srbije

Zvezda je povela golom Falićinelija, međutim, Inđija odigrala izuzetno hrabar meč ove večeri na Marakani i stigla do preokreta! Strelac u oba navrata za goste bio je Nešković i činilo se da će gosti odneti bodove iz Beograda.

To se na kraju ipak nije desilo! Po velikoj magli u prestonici Srbije, Zvezda je prvo preko penala, a zatim i ponovo Falćinelija u samom finišu došla do trijumfa pred reprezentativnu pauzu!

Crvena zvezda - Inđija 3:2

(Falćineli 20,85, Katai 75 - Nešković 38,64)

Stadion: Rajko Mitić      Sudija:  Miloš Milanović

Crvena zvezda: Borjan - Pankov, Degenek, Eraković (Gobeljić 46), Gajić - Sanogo (Pavkov 69), Kanga (Nikolić 70)- Gavrić(Ivanić 46), Katai, Ben (Spiridonović 69) - Falćineli

Inđija: Jovičić (G), Cucin, Mihajlov, Bastajić (B.Ilić 70), Radin (M. Ilić 80), Aleksić, Krneta, Obradović (Vujasin 80), Đorđević, Čermej, Nešković

90. minut - Još četiri minuta nadoknade vremena!

87. minut - Veliku šansu imao je Gajić da reši ovaj meč! Jovičić brani!

85. minut - Gooooool! Falžineli glavom dovodi Zvezdu u prednost!

83. minut - Finiš meča na "Marakani". Zvezda juri pobedonosni gol! Katai je imao šansu, ali istakao se Jovičić!

77. minut - Gobeljić još jednom u dobroj šansi, ali umesto u gol, loptu je poslao ka gol aut liniji, iako je bio sam pred Jovičićem!

74. minut - Penal za Zvezdu! Čermelj ga je skrivio, a Katai sa bele tačke poravnao na 2:2!

70. minut - Trostruka izmena u redovima Zvezde!

66. minut - Stativu pogađa Katai! Ostaje 1:2!

64. minut - Inđija vodi! Novi gol Neškovića! Preokret na Marakani!

61. minut - Velika šansa za Marka Gobeljića! Šutirao je katastrofalno iz dobre pozicije!

53. minut - Pritisak Zvezde se nastavlja!

49. minut - Odlično dodavanje Kataija, Falćineli nije pretvorio u gol. Ostaje 1:1!

47. minut - Prlika za Falćinelija, ali Italijan loše reaguje u završnici.

46. minut - Dvostruka izmena na startu drugog dela u taboru Zvezde! Ivanić i gobeljić na terenu, izašli su Eraković i Gavrić.

POLUVREME!

41. minut - Prilika za Kangu, ali ostaje 1:1!

38. minut - Velika greška Erakovića! Pokušao je da vrati loptu Borjanu, Nešković je pokupio to dodavanje i matirao golmana Zvezde!

35. minut - Potpuna terenska inicijativa Zvezde po izuzetno maglovitom vremenu u prestonici Srbije!

28. minut - Snažan udarac Gajića iz daljine, ali samo korner!

24. minut - Gusta magla nadvila se iznad tranvantog tepiha na "Marakani"!

21. minut - Već u narednom napadu Zvezda je povela golom Italijana nakon asistencije Gavrića!

19. minut - Hvata Falćineli makazice sa nekih 16 metara, ali direktno u Jovičića!

15. minut - Odličan otpor Inđije za sada. Izašli su visoko, ali Zvezda polako preuzima terensku inicijativu!

10. minut - Prva velika šansa za Zvezdu preko Falćinelija! Ostaje 0:0!

5. minut - Zvezda i dalje bez prave prilike, prepustili su gostima da dugim loptama ugroze gol Milana Borjana.

2. minut - Odličan napad Inđije odmah na startu duela, ali Pankov reaguje na vreme i otklanja opasnost!

Utakmica je počela!

18.45 - Golman Zvezde Milan Borjan dobiće pre utakmice počasni dres sa brojem "150" kao priznanje za isto toliko odigranih mečeva u crveno-belom dresu.

18.28 - Dobrodošli na lajv prenos meča između Crvene zvezde i Inđije u 14. kolu Superlige Srbije. Sve detalje sa ovog meča možete pratiti uživo putem portala Informer.rs.