28.05.2023

18:00 >> 21:14

NI REMI NE MOŽE DA POKVARI FEŠTU! Novi Pazar na kraju iščupao bod od šampiona! SLAVLJE MOŽE DA POČNE! (VIDEO+FOTO)

Starsportphoto©

Fudbaleri Crvene zvezdeodigrali su nerešeno 2:2 protiv Novog Pazara u meču poslednjeg, 37. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli na proslavi 34. titule nisu uspeli da upišu trijumf, a sezonu su završili bez poraza, sa ubedljivih 97 bodova, 22 više od TSC-a i Čukaričkog i čak 26 više od Partizana.

Pred skoro 30.000 gledalaca na stadionu Rajko Mitić Zvezda je povela u 53. minutu sjajnim golom Gelora Kange, samo sedam minuta kasnije uzvratio je Miljan Momčilović.

CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR 2:2 (0:0)

Stadion: Crvene zvezde.

Sudija: Novak Simović.

Srelac: Kanga u 53. i Leković u 71. minutu za Crvenu zvezdu, Momčilović u 60, Stanojlović u 75. minutu za Novi Pazar.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Nikolić, Eraković, Milunović, Azarovi, Mijailović, Kanga, Mitrović, Ivanić, Bukari, Mijatović

NOVI PAZAR: Slavković, Adešina, Bogdanovski, Ergelaš, Gavrić, Joksimović, Kiković, Kurdić, Momčilović, Rubežić, Stanojlović

Mladi Stefan Leković doneo je novu prednost Zvezdi u 72. minutu, ali su Pazarci opet izjednačili, samo tri minuta kasnije, a gol je postigao Slobodan Stanojlović.

Uoči meča od Zvezdinog dresa oprostio se Nenad Krstičić, u nastavku je dobio šansu da zaigra i na najlepši način završi karijeru.

Od Zvezde se oprostio i trener Miloš Milojević, koga će već od sutra zameniti Izraelac Barik Bahar. Takođe, na poluvremenu je priređen defile šampiona iz Sportskog društva crveno-belih.

Usledilo je veliko slavlje i dodela šampionskog trofeja Crvenoj zvezdi...

DRUGO POLUVREME

KRAJ UTAKMICE!

81. minut - Usledio je malo duži prekid, a Novak Simović je pokazao da će se igrati još 12. minuta

80. minut - Navijači Crvene Zvezde već počinju da slave, nema veze što je 2:2... Šampion je poznat odavno.

75. minut - GOOOOOOOOOOOOOL 2:2 - Ne da se Novi Pazar. Stanojlović strelac. Sjajan centaršut Gavrića i još bolja realizacija Stanojlovića

71. minut - GOOOOOOOOOOOOL 2:1 Kanga izveo slobodan udarac, Leković je bio najviši u skoku i zatresao mrežu Slavkovića za novo vođstvo crveno-belih.

65. minut - Dvostruka izmena u Zvezdi Gobeljić i Krstičić umesto Azarova i Bukarija.

60. minut - GOOOOOOOOOOOL 1:1 Strašan gol Momčilovića, šutirao je sa nekih 20 metara, uputio pravi projektil u rašlje nemoćnog Borjana.

53. minut - GOOOOOOOOOOOL! 1:0 Azarov je centrirao, a Kanga sa nekih 15-16 metara pogađa gornji desni ugao gola gostiju.

46. minut - Utakmica je nastavljena.

KRAJ POLUVREMENA

45. minut - Mijatović pokušava glavom, brani Slavković

42. minut - Crveno-beli su pritisli rivala, pokušao je i Eraković posle kornera, ali slab šut.

25. minut - Bez većih uzbuđenja na terenu.

18. minut - Inicijativa crveno-belih ali gosti odolevaju.

13. minut - Odličan prodor Bukarija,korner za crveno-bele

6. minut - Zvezda dominira od starta nošena velikom podrškom sa tribina.

2. minut - Prva šansa za Zvezdu, Ivanić pogađa spoljni deo mreže

1. minut - Utakmica je počela.

19.00 - Na stadionu je i novi trener Barak Bahar sa saradnicima.

18.59. - Atmofera na tribinama je slavljenička. Očekuje se početak utakmice.

18.55 - Fudbaleri Crvene zvezde su izašli na teren...

18.40. - Dvadesetak minuta pre početka utakmice na stadionu "Rajko Mitić" je svečarska atmosfera. Gužva je na ulazima, a na tribinama je nešto manje od 20.000 ljudi.

18.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog uživo meča Crvena zvezda - Novi Pazar na portalu Informer.rs.

"Srbija protiv nasilja" zapravo je generator nasilja! Opoziciji se smeši još jedan poraz na izborima! (VIDEO)

U toku je konstitutivna sednica Narodne Skupštine Srbje. Opozicija ponovo pokušala da ometa gospodina Rabrenovća. Na ovu temu u "Info jutru" govorio je Dejan Vukelić, urednik Srpskog portala, a u studiju mu se priključila i Ana Đorđević, borac za prava Srba na KiM, Đorđe Todorov iz Centra za društvenu stabilnost i Vanja Vukić, visoki funkcioner SPS-a. Putem vajber uključenja u program se javio i glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević.