Čelnici Crvene zvezde rade punom parom, žele što pre da skockaju ekipu pred početak kvalifikacija za evropska takmičenja
Ako ne bude promena do kraja šampionata, Zvezda će se i ove sezone boriti za Ligu šampiona, a u svojim redovima želi ruskog asa iz Zenita Artjoma Dzjubu.
Međutim, imaju crveno-beli i rezervnu opciju, Ukoliko ne dogovore dolazak Rusa, prenosi Žurnal. Napadač Vitorije Gimaraeš rođen u Kolumbiji Oskar Estupinjan je na meti rukovodstva kluba sa Marakane.
Radi se o najbolji strelac portugalske Vitorije Gimaraeš, Kolumbijac Oskar Estupinjan. U tekućoj sezoni postigao je 14 golova na 27 utakmica u portugalskom šampionatu. Vitorija nudi novi ugovor Estupinjanu, ali bi šansa da igra u Evropi i veća plata mogli da ga dovedu na Marakanu.
Estupinjan je rođen 29. septembra 1996. u Kaliju i profesionalnu karijeru je počeo u Onse Kaladasu, skrenuo je pažnju 2016. kad je u šampionatu Kolumbije dao 13 golova. Vitorija ga je kupila za obeštećenje od milion evra. U prvoj sezoni je postigao jedan gol u prvenstvu Portugalije. Raspucao se u narednoj sezoni, zatresao je mrežu deset puta, ali Gimaraeš ga je vratio u Južnu Ameriku.
Foto: reuters
Artjom Dzjuba je prva meta Zvezde
Otišao je na pozajmicu u ekvadorsku Barselonu, tamo je dao pet golova na devet utakmica, pa se vratio u Evropu i obukao dres turskog Denizlija za koji je u takmičarskoj 2019/20. upisao sedam pogodaka u prvenstvu. Od avgusta 2020. godine je opet u Vitoriji i ova sezona mu je najbolja u karijeri.
Osim klasičnog špica, angažovaće ovog leta štopera i krilnog napadača, prenosi pomenuti izvor. Navijači mogu da budu mirni, Aleksandar Katai, Mirko Ivanić i Aleksandar Dragović, neće napustiti Zvezdu ovog leta, jasan je stav rukovodstva kluba. Odlaze sigurno Dioni i Rišairo Živković koji nisu imali ulogu ovog proleća, dok će Pavkov dobiti dozvolu da napusti Zvezdu u slučaju dobre ponude.
Dzjuba, pakuj kofere i idi kod Srba, oni su naša braća, savetuje napadača najuticajniji ruski sportski portal, "Sport ekspres", koji je i doneo ekskluzivnu informaciju da Crvena zvezda želi kapitena Rusije
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dzjuba, pakuj kofere i idi kod Srba, oni su naša braća, savetuje napadača najuticajniji ruski sportski portal, "Sport ekspres", koji je i doneo ekskluzivnu informaciju da Crvena zvezda želi kapitena Rusije
Rusija je tokom noći sa 27. na 28. jun odbila jedan od većih talasa ukrajinskih dronova, a prema podacima Ministarstva odbrane Rusije, sistemi PVO oborili su 213 bespilotnih letelica avionskog tipa iznad 13 regiona.
Ugovor za obezbeđivanje finansijskih sredstava za završne radove na Hramu Svetog Save u Beogradu potpisan je danas, a tom događaju prisustvovao je i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je da je na skupu "Srbija - jedna porodica", koji je održan u subotu u srcu Beograda, u glasačke kutije ubačeno čak 60.000 listića.
Sinoć je u mestu Bresnica, kod Čačka, grupa građana blokirala prolaz autobusu koji je saobraćao iz Beograda i prevozio građane koji su prisustvovali skupu "Srbija - jedna porodica".
Glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću vlast Crne Gore zabranila je ulazak u tu zemlju - vest je koja je odjeknula regionom u petak, a koju su pojedinci iz naše zemlje jedva dočekali da počnu da seire i da se raduju.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je hitno upozorenje za teritoriju Srbije na veoma visoke temperature, koje će trajati do 2. jula, dok je u Somboru i Kikindi jutros u 10 časova izmerena temperatura od čak 33 stepena.
Narodno verovanje za Vidovdan kaže da bi danas trebalo obratiti posebnu pažnju na vremenske prilike, jer se veruje da one mogu nagovestiti kakva će biti godina pred nama.
Za domaću javnost koja je već danima bila pod utiskom dominantnih vesti o unutrašnjem obračunu u Gvatemali, u centralnoj Americi, 28. jun 1954. doneo je jednu sasvim novu temu, koja je bila istaknuta tog dana velikim naslovom: "Atinska štampa pozdravlja predstojeći savez" i nadnaslovom "Danas počinje Atinska konferencija".
Svetsko prvenstvo u fudbalu uveliko traje, a takve manifestacije neminovno dovode do povećanog interesovanje za klađenje. Posebno brine što je među igračima sve više tinejdžera koji se kockaju onlajn.
Vrlo teška noć je iza stanovnika Guče, posebno onih meštana koji žive u Ulici Prvomajskoj. Meštani opisuju kako je sve izgledalo nakon što je došlo do curenja amonijaka u jednoj hladnjači, a Milenko Paunović svedoči o tome kako je spasavao sina i njegovu porodicu.
Stariji muškarac iz Prokuplja stradao je rano jutros od strujog udara. On je radio nešto oko dečijeg bazena dok je bila uključena pumpa za prečišćavanje vode.
Poslanik Evropskog parlamenta iz Luksemburga Fernan Kartajzer izjavio je da stanje ruske ekonomije ne potvrđuje negativne prognoze koje su na Zapadu izricane posle uvođenja sankcija Moskvi.
Britanska Ratna mornarica ponovo se našla u ozbiljnom problemu: prema pisanju UK Difens žurnala, Ujedinjeno Kraljevstvo trenutno nema nijednu višenamensku nuklearnu podmornicu na borbenom patroliranju.
Pukovnik Glavne obaveštajne uprave Ministarstva odbrane Ukrajine Rustem Fahriev, koga ruske bezbednosne strukture dovode u vezu sa organizacijom pokušaja terorističkog napada na Krimu, likvidiran je 18. maja u Ukrajini
Ruska vojska nastavlja juriš na Krasni Liman i, prema saopštenju Ministarstva odbrane Rusije, potiskuje Oružane snage Ukrajine sa juga i severozapada grada, uz napredovanje ka centralnim delovima.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Zaboravite na klasičnu "misionarsku" rutinu od dva minuta, donosimo vam 3 brutalne poze koje garantuju eksploziju u spavaćoj sobi i teraju žene na vrištanje.
Visoke temperature mogu da pokvare i najbolje našminkano lice. Ipak, uz nekoliko jednostavnih trikova moguće je da šminka ostane sveža i postojana tokom celog dana.
Nemačka influenserka Eda Elisa našla se u neprijatnoj situaciji na aerodromu kada joj je, neposredno pred let, rečeno da ne može da uđe u avion zbog odeće koju je nosila.
Tokom jula, Bikove, Vodolije i Jarčeve očekuju povoljne okolnosti koje bi mogle da im donesu dodatne prihode, reše dugove i otvore vrata novim poslovnim prilikama.
Poznata voditeljka Sanja Marinković rešila je da do kraja raskrinka sramnu prošlost kontroverzne rijaliti zvezde, pa je pred milionima izvukla spisak njenih intimnih odnosa!
Na Ušću u Beogradu sinoć se održalo treće veče Music Week-a na kom je nastupala zanosna Teodora Popovska, koja je izazvala pažnju javnosti snimanjem sa Draganom Kojićem Kebom!
Ponosni roditelji Maja i Alen Hadrović su na mrežama podelili prelepe kadrove sa svog imanja i pokazali kako njihovi naslednici provode vreli letnji dan.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.