"Delije" čekaju novog heroja! On će biti Pavkov protiv Lajpciga!
Podeli vest
Navijači Crvene zvezde našli su novog Milana Pavkova, heroja, koji će poput pomenutog napadača, koji je srušio Liverpul (2:0), u utorak (21.00, RTS 1, Arena Premium 1) na "Marakani" nokautirati Lajpcig u 4. kolu Lige šampiona.
Te 2018. godine dočekan je engleski gigant, malo ko je očekivao senzaciju, ali nakon onoga što je uradio Milan Pavkov danas se niko ne usuđuje da potceni crveno-bele. Ne kažu zvezdaši džabe "Ovde su najbolji stvarani, ovde su najveći padali", a Pavkov je to samo potvrdio.
David Raum odigrao je jednu od najboljih utakmica u sezoni u pobedi Lajpciga protiv Crvene zvezde (3:1), a trijumfom i u Beogradu Nemci bi otvorio vrata osmine finala Lige šampiona.
Dragoslav Stepanović, legendarni trener Ajntrahta iz Frankfurta, pred utakmicu Crvene zvezde i Lajpciga na "Marakani" (utorak, 21.00, RTS 1, Arena) u četvrtom kolu Lige šampiona očekuje remi, ali veruje u pulene trenera Baraka Bahara, da mogu do tri boda.
07.11.2023
08:28
Pet godina kasnije, bez preterane euforije čeka se meč sa Lajpcigom koji bi mogao da promeni kompletan tok ne baš sjajnog početka sezone izabranika Baraka Bahara! Zvezda kaska šest bodova za Partizanom u Superligi Srbije, a u Ligi šampiona iz tri meča ima osvojen samo bod i to protiv glavnog konkurenta za treću poziciju Jang Bojsa.
Nadaju se "delije " novom Milanu Pavkovu. Videćemo da li će to biti stranac, Zvezdin klinac ili starosedelac... U anketi na našem portalu čak 30,38 odsto navijača veruje da će Osman Bukari biti novi heroj crveno-belih, dok 24,68 ne vidi ko bi iz ovog tima Zvezde mogao da sruši Lapcig, kao što je Pavkov Liverpul. Ljubimac "delija" Aleksandar Katai dobio je 17.09 odsto glasova, a s obzirom na to da Zvezdin "Magiko", kada dobije šansu, uvek izvede neku magiju na terenu, mogao bi i da presudi Nemcima.
U prvom meču protiv Lajpciga Barak Bahar je u "vatru" gurnio dečake Jovana Mijatovića, Kostu Nedeljkovića i Vladimira Lučića, pa 14.56 odsto anketiranih veruje da bi neko iz omladinske škole mogao da zabriljira večeras. Piter Olanjinka dobio je 7,59 odsto glasova, a Šerif Ndiaje 3.16, dok 2.53 odsto veruje da bi heroj mogao da bude neko drugi.
Fudbaleri Crvene zvezde u utorak na stadionu "Rajko Mitić" (21.00, RTS, Arena Premium 1) igraju utakmicu četvrtog kola grupne faze Lige šampiona protiv Lajpciga.
Crvena zvezda i Lajpcig u utorak od 21 čas sastaju se na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 4. kola grupe G Lige šampiona.
06.11.2023
23:30
Foto: informer
Nije na odmet da se zvezdaši prisete kako je napadač iz Begeča postao junak svakog navijača Zvezde. Pavkov je u 22. minutu pogodio za 1:0 nakon kornera Marka Marina, a isti igrač asistirao mu je i sedam minuta kasnije, kada je Pavkov uradio veći deo posla. Bomba sa preko 20 metara šokirala je Alisona za 2:0, a o heroju Pavkovu se i danas priča. Videćemo o kome će se pričati posle Lajpciga.
Trener šampiona Srbije Barak Bahar dobio je podršku čelnika kluba, kako je Informer već pisao, a Crvena zvezda se oglasila usred noći nakon hitne sednice Upravnog odbora posle remija protiv TSC-a (1:1) na "Marakani".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
David Raum odigrao je jednu od najboljih utakmica u sezoni u pobedi Lajpciga protiv Crvene zvezde (3:1), a trijumfom i u Beogradu Nemci bi otvorio vrata osmine finala Lige šampiona.
Blokaderska politika može se svesti na svega dve reči - linč i nasilje i to je pre dva dana u srcu Čačka potvrdila lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović, poznata po skandaloznim, uvredljivim izjavama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatlović, zaposlena na antirspskoj televiziji N1, poznata je po neprimerenim komentarima na račun predsedika Srbije Aleksandra Vučića, ali i drugih visokih državnih funkcionera, kao i po nekulturnom ponašanju na konferencijama za medije, ovog puta je prevazišla samu sebe.
Biznismen Branko Babić hitno je reagovao nakon što je danas objavljena vest da je sud u Kragujevcu izdao nalog za hapšenje glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića.
Novi skandal u režiji blokadera - sada im smeta i izložba o Jasenovcu u holu Narodne Skupštine Republike Srbije jer strahuju kako će na to da reaguju osvedočene ustaše Tonino Picula i Davor Ivo Štir koji u svojstvu predstavnika Evropskog parlamenta (EP) dolaze u Srbiju 23. januara.
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Uskoro počinje novi krug "Političkog kviza" na Informer televiziji te je pravo vreme da testirate svoje znanje i uključite se u uzbudljivu borbu za milionče!
Ubistvo iz nehata koje se dogodilo početkom devedesetih godina i danas se navodi kao jedan od najneobičnijih i najbizarnijih slučajeva u kriminalističkoj istoriji Srbije.
Ubica je Živku Bakiću, poznatom i kao Žića (43), ispalio devet hitaca, ciljajući mu noge i stopala kako bi ga onesposobio da pobegne. Dok je ranjen puzao kroz sneg, napadač mu je prišao i ispalio dva smrtonosna hica u glavu, a potom pokušao da telo zatrpa snegom kako bi prikrio zločin. Ipak, nešto ga je sprečilo da leš u potpunosti sakrije.
Policija i dalje traga za ubicom Živka Bakića, koji je 16. januara ubijen rafalom ispred svoje kuće u Sopotu, dok je bio u dozvoljenoj šetnji sa nanogicom.
Vasilije Gačević, osumnjičeni za ubistvo MMA borca i reprezentativca Srbije Stefana Savića, uhapšen je u ponedeljak u Španiji po Interpolovoj poternici, nakon dve godine skrivanja.
Bela kuća objavila je spisak od 365 uspeha američkog predsednika Donalda Trampa koje je, prema zvaničnom saopštenju, ostvario tokom prve godine svog drugog mandata, među kojima se posebno ističu njegovi posrednički napori u rešavanju rata u Ukrajini.
Slovački premijer Robert Fico obratio se predsednici Evropske komisije Ursuli fon der Lajen sa zahtevom da Brisel suspenduje "zelenu agendu" koja uništava strateške grane industrije.
Novoimenovani ministar odbrane Ukrajine Mihail Fedorov izjavio je da je jedan od ključnih strateških ciljeva Kijeva u ratu nanošenje gubitaka ruskim snagama brzinom od do 50.000 vojnika mesečno.
Francuski predsednik Emanuel Makron privukao je veliku pažnju svetske javnosti kada se na Svetski ekonomski forum u Davosu pojavio noseći plave pilotske sunčane naočare sa ogledalima, dok se obraćao globalnim liderima i predstavnicima poslovnog sveta.
Glumica Branka Katić je pre braka sa američkim rediteljem Džulijanom Farinom bila u vezi sa vaterpolistom Igorom Milanovićem sa kojim je i nakon raskida ostala u prijateljkom odnosu.
Televizijska novinarka Marina Rajević Savić se emotivnom objavom na Instagramu oprostila od dugogodišnjeg prijatelja Miroslava Mike Aleksića koji je preminuo u nedelju.
U detinjstvu se borila za goli opstanak, postala žena predsednika a onda starost provela u dobu, život naše glumice Mire Stupice nikada nije bio ravna linija.
Zlatni globusi 2026. još jednom su potvrdili da se pažnja publike nakon crvenog tepiha brzo seli tamo gde priče zaista žive, na malim ekranima. Među ovogodišnjim dobitnicima nalaze se i ostvarenja koja su već dostupna na Netfliksu.
Veštačka inteligencija analizira podatke iz jedne noći sna i procenjuje rizik za više od 130 bolesti, uključujući demenciju, rak i Parkinsonovu bolest.
Majka Ane Rajković, Nela Cakić, oglasila se na mrežama uz objavu kako je "svaka ćerka ogledalo svog oca". Sada je otkrila da objava nema veze sa njenom ćerkom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar