Autor: informer.rs

30.10.2016

20:03

(VIDEO) BUNDESLIGA: Hofenhajm treći na tabeli, Hamburger se i dalje bruka!

Hofenhajm je petom pobedim u nizu, savladao je Hertu 1:0 u devetom kolu, izbio na treće mesto na tabeli Bundeslige, dok je Keln sa 3:0 savladao nesrećni Hamburger

Sule je početkom meča propustio solidnu priliku da dovede Hofenhajm u vođstvo, ali istu grešku nije napravio dva puta. Posle pola sata igre Sule je pogodio mrežu iz slobodnog udarca za prednost Hifenhajma od 1:0.

Herta je najbolju šansu za egal imala u 50. minutu utakmice kada je Ibišević pucao posle solo prodora, ali je golman zaustavio njegov šut, pa je domaćin sačuvao minimalac i osvojio tri boda.

HSV je ponovo poražen. Ovo mu je deveti meč bez pobede u nizu, a sedmi poraz. Keln je pred svojim navijačima trijumfovao sa 3:0.  Sva tri pogotka postignuta su u drugom delu utakmice, a het-tri je upisao Medest. Goste je načeo u 61. minutu, u 82. je povećao na 2:0, dok je četiri minuta kasnije postavio konačan rezultat - 3:0.