13.02.2021

22:37

KAD MOŽE SPECIJA, MOŽE I ZVEZDA! Neočekivan poraz Milana! "Rosoneri" ostaju bez liderske pozicije u Kalču? /VIDEO/

Fudbaleri Milana poraženi su od Specije u 22. kolu italijanske Serije A rezultatom 2:0

"Rosonerima" je ovo bila poslednja utakmica pred gostovanje Crvenoj zvezdi u šesnaestini finala Lige Evrope. Ekipa Stefana Piolija će u Beograd sigurno doći u lošem raspoloženju, pogotovo zbog toga što bi Inter eventualnom pobedom nad Laciom u nedelju preuzeo lidersku poziciju u šampionatu.

Ekipa Specije je potpuno zasluženo došla do trijumfa, pošto je tokom svih 90 minuta diktirala tempo igre i bila opasniji rival, a pobedu je overila u drugom poluvremenu.

Mrežu gostiju je u 56. minutu načeo Đulio Mađore posle fantastične, školske, akcije domaćeg tima.

Đanluiđi Donaruma je drugi put loptu iz mreže morao da vadi 11 minuta kasnije posle evrogola Simonea Bastonija.

Inače, Milan je Speciji gostovao u najjačem sastavu, pa je ova utakmica pokazatelj Dejanu Stankoviću kako bi mogao da pripremi duel sa italijanskim velikanom.