23.04.2022

22:38

LAZOVIĆ BLISTAO U DERBIJU ĐENOVE! Sampdorija PRODUŽILA nadu u opstanak! (VIDEO)

Reuters

Fudbaleri Verone odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Sampdorije, u utakmici 34. kola Serije A

Sampdorija je povela u 44. minutu golom Frančeska Kaputa, a bod domaćina obezbedio je Djanluka Kaprari pogotkom u 78. minutu.

Verona je 10. put u prvenstvu odigrala nerešeno i deveta je na tabeli sa 49 bodova.

Sampdorija je prekinula niz od tri poraza i zauzima 16. mesto na tabeli sa 30 bodova.

Ranije danas Torino je na svom terenu pobedio Speciju sa 2:1, Atalanta je kao gost bila bolja od Venecije sa 3:1, a Inter je na svom terenu u derbiju pobedio Romu sa 3:1.